Biotherm

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: timilla, az összetevőket feltöltötte: Parfuwoman, Módosítva: 2019. június 25.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Biotherm újjáalkotta az Aquasource-t, az első intenzív hatású krémjét a gazdag, hosszan tartó és mély hidratálásért. Látható eredmények: hidratált bőr, egészséges ragyogás, teltség és selymes hatás. Normál és kombinált bőrre ajánlott. Választhatod gél-krém vagy gél állagban attól függően, hogy mely textúrát kedveled jobban! Ultra-friss, könnyű textúra, mely azonnal felszívódik.

Ár: 3790 Ft postával , Eladó: Feketehattyú
Állapot: 15 ml bontatlan celofános, Helyszín: Budapest, fizetés: Ajánlott postán maradó levél
legallybrunette

2019. június 25.

Nagyon megörültem annak, hogy türelmes voltam és kivártam, ugyanis most a M betűs drogériában akciós az Aquasource Gel, a 75 ml-st az 50 ml-s bolti áráért adják, ha van 10% kuponod, akkor még jobban megéri, 15 ml nem egészen 2400 forintra jön ki, és nem ez a régi kék-fehér, hanem az új zöld dobozos-tégelyes. Le is csaptam rá, mert megéri még a Tínós árhoz képest is. :)

Ebben a csomagolásban már nem gyártják ugyanis. Amúgy ugyanaz a beltartalom, mert nekem volt miniben ez a kékes Gel is. Én nagyon szeretem, imádja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Utazáshoz vettem miniben. Semmi extrát nem adott. Nem éreztem, hogy hidratált volna, nekem kevés volt. Az állaga és az illata nem rossz, de ennyi. Nem veszem meg rendes kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

zoja

2019. február 28.

Mintákat kaptam a Douglasben, mert hidratálót keresek, az eddigit (Uriage) megszüntették. Lényeg a lényeg, felkentem, érezhetően szilikonolajos volt, ami soha nem szívódik be, az illata sem tetszik, nem is értem mi kerül ezen ennyibe, egyáltalán nem jó nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

kremmed

2019. január 20.

5 éve használom ezt az arckrémet, amit mindig ajándékba kaptam. Könnyed, kellemes állaga miatt kedveltem.. kb fél évvel ezelőtt kezdtem más hidratálót keresni helyette, mert belemerülve az INCI-k világába rájöttem, hogy nagyon nincs rendben, hogy ennyibe kerüljön egy arckrém ilyen sok "rossz" összetevő ellenére. Plusz zavar, hogy tégelyes, ami legalább fél évre elég, s ezalatt rengeteg kosz belemehet, oxidálódhat stb. Viszont nehéz egy ilyen könnyed krém helyett találni egy másikat. Ami nekem bevállt, az a Paula's Choice Earth Sourced Moisturiser.. kevésbé reklámozott termék, de szuper az összetevő listája, kevés elegendő belőle, s emiatt sokáig kitart, hasonlóan könnyed, s az illata is kellemesebb és tubusos... Az összetevők, ár és a tégely miatt 2 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Vicus7

2018. november 22.

Férfias illata kicsit meglepett, de hamar elillan. Zsíros bőrhöz nagyon jó hidratáló krém. Hamar beszívódik, nem okoz bőrproblémákat és szép lesz tőle a bőr. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 22.

PappLuca

2018. szeptember 23.

A Biotherm blue theraphy-t használom és közben kaptam egy ilyet. Az állaga kifejezetten jó volt a legmelegebb nyári napokon - a zsírosabb blue theraphy-hoz képest pillanatok alatt beszívódott. Kicsit érthetetlen a fiús illata, de egyébként jónak tűnik a hatása és kellemesen hűsít is. Smink alá is ok.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 23.

KatalinKelemen

2018. szeptember 19.

Kipróbálásra kaptam a kétfázisú szérummal együtt. Az illata mindkettőnek brutális, mintha arcszesz lenne, de egészen jól hidratálják a bőröm és nem lettem allergiás rájuk. Az első sokk akkor ért, amikor megnéztem a teljes méretű termékek árát, a második pedig az összetevőknél. Fel nem foghatom, hogy miért van szükség arra, hogy egy krém összetevőinek egyharmada szín- és illatanyag legyen. Ha nem lennének ilyen csúnyák az összetevői, akkor mindenképpen beruháznék rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Mayoranna

2018. augusztus 5.

Ez az a márka, amiből nekem semmi nem jó,amit eddig próbáltam.
Szerencsére sosem vettem meg, csak utazószett méretű mintákat kaptam a vásárlásaim mellé.
Ez kimondottan csípett, és valóban férfi arcszesz szaga van, méghozzá elég nagy hatósugarú.
Töröltem is le gyorsan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Ez az a márka, amiből nekem semmi nem jó,amit eddig próbáltam.
Töröltem is le gyorsan.

KataMayaNagy

2018. április 23.

Finom, lágy krém, gyorsan beszívódik, nem téli időszakban bőven elég hidratálónak, sminkalapnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Parfuwoman

2018. március 19.

Még nyáron, a 30 fokban kellett megvennem, mivel a hagyományos krémes állagú arckrémem túl soknak bizonyult. Nagyon puhává varázsolja a bőrömet, hidratál, hűsít, én csak ajánlani tudom, főleg nyárra, de egész évben használom. a 20-as korosztálynak való szerintem, 30 felett érdemes lehet szérummal összekeverni, ha valakinek nem elég tápláló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannose, PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cholesterol eo I eu 0 0

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.