Bobbi Brown

Ár:   11 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2014. augusztus 25.

Ár:   11 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Egységesíti a bőr tónusát, az apró bőrpírokat szépen elfedi, minimalizálja a pórusokat. Természetes hatást és fényt kölcsönöz a bőrnek, amellett hogy hidratálja azt. 35-ös faktorszámú napvédőt tartalmaz.

• Scutellaria kivonat: segít a bőrpír és a sötétebb foltokat enyhítésében.
  • Gomoa  Argireline: természetes peptid, mely segíti a természetes kollagéntermelést, ezáltal a ráncok  csökkennek és csökkenti a jövőbeli öregedés jeleit.
  • Koffein és szacharóz: segít megelőzni bőrpírral  járó irritációt.
  • E vitamin és a rízskorpa kivonat segít a szabad gyökök kialakulásában
  • Nátrium hialuronát megtartja a bőr nedvességét

5 árnyalatban kapható.

Water / Aqua Octinoxate f 0 0Ethylhexyl Salicylate f Dimethicone eo I szil 1 0Benzophenone-3 f Butylene Glycol h 1 0Phenyl Trimethicone szil Pentylene Glycol Glyceryl Stearate eo I euBehenyl Alcohol eo I al Trioctyldodecyl Citrate eo Polymethylsilsesquioxane szil Octyldodecyl Stearoyl Stearate eo 0 0PEG-40 Stearate ti I eu Polyglyceryl-10 Pentastearate Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Titanium Dioxide f 0 0Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Laminaria Saccharina Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Polyquaternium-51 Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Trehalose h Oryzanol Octyldodecyl Neopentanoate eo Urea h Polyglyceryl-6 Polyricinoleate eu Propylene Glycol Laurate ti Glycyrrhetinic Acid gy Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sucrose h Glycerin h 0 0Sodium Stearoyl Lactylate eu Caffeine Linoleic Acid eo Cholesterol eo I eu 0 0Lecithin eo I eu Squalane eo 1 0Sodium PCA h 0 0Isopropyl Titanium Triisostearate eo I eu Propylene Glycol Stearate ti Stearic Acid eo I eu 2 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Sorbitan Laurate eu Xanthan Gum ti I eu Aluminum Hydroxide sz I eo I h Sodium Hyaluronate h 0 0Silica Disodium EDTA Tetradibutyl Pentaerithrityl Hydroxyhydrocinnamate Sodium Dehydroacetate ta Chlorphenesin ta Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz

Bobbi Brown BB Krém SPF35 - Light
Ár: 5500 Ft , Eladó: absinth
Állapot: Több, mint félig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy fizetés banki utalással+posta
duchess_g

2019. február 14.

A színe és a fedése jó lenne, de nagyon hamar átzsírosodik és ekkor elmozdul az arcon, foltos lesz, nem tartós. Kicsit nehezebb, mint egy átlagos bb, ami elsőre jónak tűnt, mint egy alapozó alternatívája, de emiatt csúnyább is, amikor elkezd elkenődni az arcon. Illetve amikor szárazabb a bőröm, felkenés után olyan hatású, mintha hámlana az arcom. És pattanást is okoz! Kár érte, mert fényvédős is, szerettem volna szeretni.

duchess_g
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Lilizsana

2019. január 26.

Nahaon imadom, konnyu hasznalni es tokeletesen illeszkedik a borom szinehez. Egyaltalan nem szarit, nagyon jol hidratal.

Lilizsana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Grand

2019. január 19.

Évekig kerestem sikertelenül könnyű (drogériás) alapozót vagy BB-t ami illeszkedik a sárgásabb tónusú világos bőrömhöz. Aztán találtam ezt a nem-drogériás, glamourral-is-igencsak-drága BB-t. Long story short, nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez (‘light’ árnyalat), egységesít, hidratál, egyáltalán nem érzem, hogy lenne valami a bőrömön és nyáron sem folyik le a képemről. Nem kell sok belőle, nekem olyan fél évig elég egy tubus mindennapi használat mellett, úgyhogy nekem abszolút megéri még így nem-drogériás, glamourral-is-igencsak-drágán is.

Grand
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

zsebcuki

2018. november 19.

Egy álom.Soha nem tapasztaltam ilyen szuper textúrát. Könnyű eldolgozni,kifejezetten ujjakkal a leghatékonyabb,nem lesz foltos,nekem nem ült bele a ráncokba,viszont tény és való ,hogy még szebb a textúra ha kap egy minimális hidratálást. Alapvetően zsíros a böröm,amin ez a termék semmit nem változtat,de nem is ígéri,viszont ha a nap folyamán egy picit leitatom az olajos böröm utána is változatlan a krém az arcon.
Nagy fedése nincs,de nyilván en sem azért vettem,hanem egy egészséges egyszínű összképért.
Nem érezni a nap folyamán,hogy nehezítené,sőt nem is erezni,hogy az arcon van :)

zsebcuki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

FranciC

2018. november 16.

Nagyon nagyon nagyon szeretem!
A legvilágosabb árnyalata van meg. A BB krémek BB krémje. Hidratálás azért kell alá (száraz a bőröm főleg télen), de nekem nagyon tartós, nem foltosodik, ahhoz képest, hogy erősebb a fedése nem tömíti el a pólusaimat. Én már 2 éve használom, nekem nagyon bejött.

FranciC
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Nagyon nagyon nagyon szeretem!

oznob64

2018. augusztus 2.

A bőrszínemhez legközelebbi árnyalat is elüt a bőrömtől, pár perc után tocsog a zsírban az arcom, abszolút használhatatlan számomra.

oznob64
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

agica31

2018. július 17.

Betértem az üzletbe, hogy veszek egyet a sok jó kritika után. Megnéztük a mintát kézfejen, nem tűnt rossznak, amikor viszont felkerült az arcomra már nem ez volt a helyzet. Ahol szárazabb volt a bőröm azokat a részeket még jobban kiemelte, fedése pedig szinte alig volt.
Két csillagot adok mert lehet, hogy egy normál bőrön használhatóbb,de én elég nagyot csalódtam benne.

agica31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Amadeus

2018. július 1.

Eddig nem volt probléma számomra nyáron is közepes/erős fedésű alapozót használni, de idén nyáron muszáj volt leváltanom őket valami sokkal-sokkal könnyedebb valamire, mert egész egyszerűen úgy éreztem, hogy megfullad a bőröm:) Utánaklvastam a BB krémeknek, és többek közt az itteni vélemények miatt vettem meg a Bobbi BB krémet, és azt hiszem jól tettem:) Fényvédős (mondjuk én alá is használok néha fényvédőt), szépen fed BB krémhez képest, és elég tartós is. Néha picit elmászkálós, de lehet, hogy ez a bőröm aznapi állapotától is függ. Én a Bobbi Vitamin Enriched Face Base-t használom alá, fölé pedig a kényesebb részeken reggel egy kis transzparens púdert. A szemem alatti sötetebb karikákat nem fedi el, úgyhogy oda vagy korrektort szoktam használni, vagy egy kis alapozót. A kis elmászkálás miatt 4*

Amadeus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

1cukor

2018. június 26.

Egyszerűen imádom!
Második tubusomat fogyasztom belőle éppen! :)
Először féltem, hogy ebbe a nyári melegben, hogy fog majd a bőrömön nap végére kinézni, de megfelelő kis púderozással ugyanolyan tökéletes, úgy hogy egész nap hozzá se nyúlok, nem korrigálok, nem púderezek rá a homlokomra, pedig nekem az elég veszélyes terület! :)
Sokkal kevesebbet kell felvinnem belőle, mint az eddig használt BB krémekből, ezért elég sokáig is kitart nekem egy tubus.
Szivaccsal nagyon jól eldolgozható, ujjal nekem kevésbé.
Tartósság + fedés + szín = ez nálam mind mind egyszerűen kiváló és tökéletes :)
Csakis pozitív dolgokat tudok róla mondani!

1cukor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Egyszerűen imádom!
Második tubusomat fogyasztom belőle éppen! :)
Szivaccsal nagyon jól eldolgozható, ujjal nekem kevésbé.
Tartósság + fedés + szín = ez nálam mind mind egyszerűen kiváló és tökéletes :)
Csakis pozitív dolgokat tudok róla mondani!

Makk Zsuzsó

2018. május 28.

A vélemények alapján azt reméltem, ez lesz a tökéletes bb krém végre. Kértem is mintát az üzletben és szembesültem a keserű csalódással: borzasztóan beleül a pórusaimba, kiemeli a ráncaim, egyszóval szörnyen néz ki, ráadásul melegebb időben már nem kellemes viselet. Pedig a light árnyalat tökéletes lenne.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, Trehalose, Urea, Sucrose, Glycerin, Sodium PCA, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Behenyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Behenyl Alcohol, Trioctyldodecyl Citrate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract, Hordeum Vulgare (Barley) Extract, Octyldodecyl Neopentanoate, Linoleic Acid, Cholesterol, Lecithin, Squalane, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-40 Stearate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate, Sodium Stearoyl Lactylate, Cholesterol, Lecithin, Isopropyl Titanium Triisostearate, Stearic Acid, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Benzophenone-3, Titanium Dioxide
Szilikonok: Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: PEG-40 Stearate, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Xanthan Gum
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77947 / Zinc Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Chlorphenesin, Phenoxyethanol

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Squalane eo 1 0