Bobbi Brown

Ár:   18 300 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stilusnaplo, az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 22.

Ár:   18 300 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Egész napos ápoló hatású, egyenletes és természetes fedésű alapozó. A bambuszfű kivonat a szürke, fakó arcbőr eltüntetésért felel, segítségével a bőr egészségtől ragyogó lesz. A Cordyceps gomba kivonat a bőr öngyógyító képességét növeli, mégpedig a bőrsejteket tölti fel energiával, hogy megfelelőképpen lássák el feladatukat. A licsi, görögdinnye és alma kivonatok pedig hidratálják és kisimítják a bőrt, ezáltal ellenállóbbá teszik, csökkentik az apróbb ráncok láthatóságát és védenek a kiszáradástól.

natulcien

2018. október 14.

Szerettem volna egy nyári, sötétebb bőrszínemhez passzoló, magas fényvédős, ápoló alapozót, természetes végeredménnyel a száraz bőrömre. Azt kell mondjam nem sok választás maradt. Kicsit félve az olvasott rossz vélemények után, de betértem egy BB szaküzletbe, hogy nézzük csak meg közelebbről ezt az alapozót. Egy nagyon kedves, segítőkész sminkes hölgy találta meg nekem a tökéletes árnyalatot. A télen warm ivory bőröm nyárra warm beige 3.5-ös lett, és ezt az árnyalatot azóta nagy szeretettel használom. A termék nagyon krémes, sűrű. A pipettás kiszerelés nekem teszik, mert praktikus, higiénikus, és könnyen adagolható. Nekem 4 csepp elég a legtermészetesebb hatásért az egész arcomra, és kézzel oszlatom el. Természetesen alá is hidratálok, így szépen terül, nem foltos, nem csíkos, nem cserepes a végeredmény. A fedése ilyen csekély mennyiség mellett alacsony, de mivel nincsenek leplezendő bőrhibáim nekem tökéletes. Amúgy építhető lenne, de én kifejezetten utálom a maszk hatást, és azt, ha látszik, hogy van rajtam alapozó. Az én célom a bőrkép egységesítése, az ápolás, a fényvédelem, és erre kevés termék is elég. Gyönyörűen egybe olvad a bőrömmel így az alapozó, és olyan, mintha semmi nem lenne rajtam. A végeredmény egy nagyon üde, kissé selymes fényű alap, amire nagyon szépen lehet sminkelni. Többféle termékkel akár minőség, akár állag szempontjából nézzük, nagyon jól együttműködik ez az alapozó. Amikhez hasonlítani tudom: Pupa Like a doll alapozója, Shiseido Radianat Lifting alapozó, Terra Naturi folyékony alapozója. Nem vagyok egy nagy expert tehát, de nekem a céljaimra ez a termék tökéletesen megfelel és igazi szerelem. Az spf 40 szerintem kiemelkedő és a finishe is ritkaság. Én nagyon jó szívvel ajánlom, ha valaki hasonló célokra keres alapozót, mint én is.

Frissítés 2017 nov.1: Elfogyott. 6 hónapig volt elég napi használatban 5 csepp a pipettából. Természetesen néha egy-két nap kimaradt, de ha így kiszámolom nem is vészes az ára (100 Ft. naponta). Tökéletes volt pont a nyári szezonra. Tuti, hogy jövő tavasszal is veszek egy ilyet, és pont elég lesz őszig, mikor úgyis más színű, és összetételű alapozóra van szükségem. Nagyon nagyon elégedett vagyok vele, és megnyugtat, hogy megtaláltam a tökéletes alapozót számomra.

2018. okt.14. 1 év után újravásároltam. Rengeteg alapozót próbáltam azóta, kicsit alapozómániás is lettem, és ezért gondoltam, hogy újraveszem a régi nagy kedvencem, vajon még mindig tetszik-e. Mikor használtam az volt az első benyomásom, hogy el is felejtettem mennyire jó ez az alapozó. Legalábbis pont az én kedvemre való. Krémes, lágy, tápláló, természetes finish-ű. Nem szárít, nem maszkos, és igen enyhe fedésű. Mintha nem is lenne rajtam semmi, csak egységesebbé teszi a bőrképet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

hajnalka39

2017. július 13.

Én is meglepődtem...Soha nem maradtam egy alapozónál sokáig, pedig kipróbáltam párat. De azt hiszem ez az én holy grail-em. Nagyon féltem ,hogy az ultra érzékeny bőröm valamelyik összetevőjére allergiás lesz ,de nem. Számomra ez magában is egy csoda.Én inkább azokat nem értem akik a double wear "maszkot"kenik magukra. Szörnyű...
5 +csillag egy ternészetes ,kellemes termékre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

5 +csillag egy ternészetes ,kellemes termékre.

Lillla31

2015. december 30.

Meglepődve olvasom a negatív hozzászólásokat, nekem eddig nagyon jól használ. Szépen feltölti a bőrt, és egységes színt biztosít. Jelenleg csak ajánlani tudom mindenkinek, én éveket fiatalodtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

FEV

2015. december 11.

Évek óta csak BB smink cuccot használok, nagy elégedettséggel (csak a szempilla spiráljait nem szeretem). Ez az alapozó viszont nekem borzasztó, nem is emlékszem, volt-e valaha ilyen rossz alapozóm. Már a felvitelnél (ecsettel) gondok vannak: csak "csúszkál" az arcomon, nem igazán akar beszívódni. Ujjbeggyel aztán valahogy mégis eltűntetem a csíkokat, de az olajos, ragadós érzés megmarad. Nehány óra után viszont foltokban összegyűjti a rávitt púdert, amitől olyan az arcom, mintha komoly bőrbetegségnek köszönhetően durván hámlana a bőröm... A pipettából meg - akárhogy is próbálkozom - csak egy csepp krém jön ki, így a kézfejre kiöntős megoldást tudom csak alkalmazni. Három használat után dobtam a szemétbe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 11.

wishes

2015. november 27.

Egy költői kérdéssel kezdeném. MINEK kellett bele levendulaolaj??? Hiába van mellette bambuszfű, licsi, dinnye meg mindenféle szépség és jóság, ha dugig van levendulával, aminek egyrészt a szagától is kiver a víz, másrészt a bőröm sem szereti. Ebben az alapozóban se szerette, mivel mindig megjelentek szokásos apró piros pöttyikéim, ha több napon át használtam, igen erős a gyanúm, hogy ettől... :/
Az alapozó amúgy teljesen átlagos folyékony alapozó állagú, ez a pipettás megoldás inkább a dizájn meg a szérumszerű jellegre való ráerősítés miatt kellhetett, mert annyira azért nem folyékony az anyag, hogy ne lehetne nyomófejes üvegbe passzírozni, mint akármelyik másik Bobbi alapozót. Ecsettel egyébként elég könnyű felvinni, és kb. enyhe-közepesen fed, de építeni egyáltalán nem tudom, mert akkor már nem annyira simul bele szépen a bőrömbe (pl. a pórusaimat is kicsit hajlamos kiemelni) és a haragvóráncomba is becsücsül nap végére.
Összességében nem tudok neki 2 csillagnál többet adni, egyrészt a levendula miatt, másrészt pedig azért, mert bármikor egy szó nélkül odadobnám a fele annyiba kerülő és sajnos már nem kapható olajmentes színezett hidratálójukért, igaz, azért kb. bármit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Antioxidánsok: Cordyceps Sinensis Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Sodium Lactate, Acetyl Hexapeptide-8, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Kínában, Japánban és más ázsiai országokban gyógyászati célokra használt kínai hernyógomba kivonata. Sajnos nem igazán készültek még független kutatások az összetevő bőrre gyakorolt hatásáról, de a hatóanyag egyik gyártója szerint késlelteti az öregedést, egységesíti az arc tónusát és kiemelkedő hidratáló hatással bír.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

További info az összetevőről a KM-blogon >>

További info az összetevőről a KM-blogon >>