Bobbi Brown

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: avokadoable, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Szén-pigmenteket tartalmató szempillaspirál, mely drámai dússágot és szálankénti hosszabítást nyújt a pilláknak. Tökéletes kiegészítóje a füstös sminknek.

Ár: 4500 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Új, Helyszín: Budapest - XIII. kerulet, fizetés: Személyesen Árpád híd, vagy +posta/foxi

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

boeing

2023. július 25.

Nekem sajnos nagyon maszatolódott (így később nem volt macerás a sminklemosás :’D ), de a szempillákat nagyon szépen szétválasztotta felvitelkor, és a keféje sem volt rossz. Nem vásárolnám újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 25.

LiiL

2023. január 26.

A kedvenc mindennapi spirálom. Nem kell tőle hasravágódni, nem lesznek nagy bambi szemek. De tartós, természetes hatása van, a keféje kifejezetten jó. A kis kiszerelés is elég volt több hónapig. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 26.

gen0

2023. január 14.

Hétköznapi spirálnak egész jó lenne, DE: nekem már a nap felénél elkezd lekenődni ahonnan egész nehezen jön le. Semmi extra. Ennyi pénzért legalább azt hittem a lekenődés nem történik meg de tévedtem. Má bajom nincs vele egyébként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 14.

Bocika

Korcsoport: >54
2022. december 12.

Az első órában elkezdett leperegni. Belement a szemembe, és szúrt, mintha port fújt volna a szemembe a szél. Nem is értem - ennyi pénzért?...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. december 12.

Timcsoki

2022. november 28.

Nos erről a spirálról tudni kell, hogy nem fog műszempillával vetekedő pillákat varázsolni! DE: szuper a keféje, amivel nagyon egyenletesen fel lehet vinni a festéket mindenhová! A festék egy rétegben nagyon természetes hatást ad, két rétegben egy kicsit jobban kiemel (de nem lesz műszempilla hatás!), a második réteg után sem potyog a festék! Nincs pókláb hatás, nem csomósodik össze! Nekem a nagy kiszerelés simán kibír több hónapot (kb.5-6 hónap egy rétegben használva) rendszeres használat mellett is! Az ára elég húzós, de ha azt nézem, hogy mennyi pénzt kidobtam a rosszabbnál rosszabb spirálokra, amik a kukában végezték, akkor ez minden pénzt megér!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 28.

BernadettM

2022. november 22.

Nem csinál semmi drámait.
Egy No make up sminkhez elmegy, de ha tágra nyílt szemeket akarunk, nem ő lesz az.
A pillakat viszont szépen elválasztja.
Szép az, amit tesz a pillaval, csak ha már spiralozok, legyen dúsabb, stb….
Vacillalok hogy 3 v 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 22.

Nem csinál semmi drámait.
A pillakat viszont szépen elválasztja.
Szép az, amit tesz a pillaval, csak ha már spiralozok, legyen dúsabb, stb….
Vacillalok hogy 3 v 4 csillag.

BloodEve

2022. április 14.

Top 3 spirál

UPDATE: felkenés után fél órával iszonyatosan el kezd tőle könnyezni a szemem...volt hogy esténként kipirosodott, nem vágtam miért, most már ezer százalék, hogy allergiás vagyok vmelyik összetevőjére. Sajnos így nekem használhatatlan kategória. Hugomnak is adtam egyet ajándékba...neki potyogott...

Hatás: látványos mégis természetes pillák. Már egy rétegben instant szép pillákat kapsz
Tudás: dúsít-hosszabbít-ível, bár nem rendezi katonás sorba a pillákat, 2-3 rétegig szépen építhető
Kezelhetőség: kézre áll, a kefe se nem nagy, se nem kicsi, klasszikus sörtés.
Tartósság: egész nap tartós, kis nedvességet (szél, könnyezés) még bírja, de nem vízálló, ha víz éri, megadja magát.
Pozitívumok: intenzív fekete a festék, szép a hatás, rétegezhető.Praktikus a kefe.
Hátrány: gyorsan szárad a festék, picit megkeményíti a pillákat.
Ár-érték: drága de jó minőség

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 14.

Top 3 spirál

Kezelhetőség: kézre áll, a kefe se nem nagy, se nem kicsi, klasszikus sörtés.
Hátrány: gyorsan szárad a festék, picit megkeményíti a pillákat.
Ár-érték: drága de jó minőség

Tundi99

2022. április 14.

Szuper szempillaspirál, természetes szép, ívelt szempillákat lehet vele csinálni. Tartós főleg akkor ha használunk mellé Fix+ -t. A lemosása picit nehézkesebb mielőtt elkezdem a dupla tisztítást azelőtt még kell valamit használni, hogy teljesen lejöjjön általában vagy a Mac vagy a Clinique szemfesték lemosóját használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

viragnyelven

2022. április 9.

Legjobb spirál ever. Az egyetlen, amit nem szeretek benne, a lemosása. Kicsit nehezen adja magát. Maszatolódik is picit pandásan, de olyan szépen. 😄 K🤬 drága, de a mini is ezer évig elég, ha az ember reggelente kicsit dob a pilláira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

nellik

2022. február 13.

Nagyon kritikus vagyok a szempillaspirálokkal. Szép, hosszú, dús szempillákat lehet vele elérni az biztos. Azonban nekem pár óra múlva felkenődik a szemhéjamra (a legtöbb spirál nekem ezt csinálja), ezért az árért nem szabadna.
Ha valaki kipróbálná, inkább a mini kiszerelést ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 13.

Ha valaki kipróbálná, inkább a mini kiszerelést ajánlom.

Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid
Tisztítószerek: Triethanolamine, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid
Illatanyagok: Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Acacia Senegal Gum, Myristic Acid
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Bismuth Oxychloride, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Manganese Violet, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Brazil viasz, vagy pálmaviasz, melyet egy Brazíliában élő pálma leveléből állítanak elő. Nagyon sűrű emollient anyag, amely csillogó felületet hagy maga után, így a kozmetikai iparban leginkább szájfényekben, szőlőzsírokban és egyéb smink termékekben használják a magas olvadáspontja (85°C) miatt.

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.