Bobbi Brown

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: avokadoable, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Szén-pigmenteket tartalmató szempillaspirál, mely drámai dússágot és szálankénti hosszabítást nyújt a pilláknak. Tökéletes kiegészítóje a füstös sminknek.

selmeczireka

2020. január 4.

Kellemes spirál, de az ára? Már bocsánat, de ahhoz képest enyhén szólva sem nagy durranás, mini (azaz 3ml-t) verziót vettem kb. 5000 Ft-ért. Az árához képest semmit nem tud, és igazán nem esek hasra, hogy ötezerért nem potyog és nem kenődik. Még jó :-)
Viszont nagyon érdekes volt, hogy amikor feltették nekem az üzletben, akkor húúúh meg háááh meg húha meg wow, mindenki ájuldozott, bevallom én is, mert tényleg brutálisan hosszú pillákat csinált. Megvettem. Otthon érdekesmód' közel sem működött úgy, mint az üzletben ugyanaz a spirál. Meglepő, enyhén szólva. Szép-szép...hosszít is valamelyest, de ennyi. Meh.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Nem rossz, természetes pillákat csinál. De van ennél jobb is, ami ráadásúl drogériás. Tartós, nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Tavaly épp kifogytam a kedvenc szempillaspirálomból és a duty freeben vettem egy akciós duplacsomagot. Tetszett, hogy kisebb, mint a többi kefe hossza, jobban kézre állt. Tartósnak szuper tartós, mert kb semmivel nem lehet rendesen lemosni. Többszörös arctisztító kendős, micellás lemosós, krémes lemosós, tonikos hadjárat után is kicsit fekete reggel a szemem körül. A keféje jónak tűnt, de nem tudtam vele szépen dolgozni, nekem csomósodott. Egyet félig elhasználtam, a másik még vár a sorsára bontatlanul a szekrényben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Dottir

2019. május 4.

Nekem ez a spirál vált be a legjobban: gyönyörű fekete, egy rétegben is szépen dúsít, hosszabbít és íveli a pillákat. Az összhatás látványos, de mégis természetes. Könnyű vele bánni, és nagyon szép az alsó pillasoron is. Amit nagyon díjazok benne, hogy nem maszatolódik, extratartós, és nagyon hamar megszárad. Mondhatnánk, hogy naná, ennyi pénzért...de sajnos elég sok nagy márkának van igen gyatra spirálja szintén nem olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 4.

VelvetTeddy91

2018. október 17.

Hát, füstös sminkhez egészen biztosan nem ezt a spirált választom. :D Szépen szétválaszt, nem csomósodik, de a végeredmény nem túl hangsúlyos, inkább természetes pillákat eredményez. Inkább natúr sminkekhez használom. Ha ennyi lenne a helyzet, akkor érne egy 4-est, mert aki a természetes pillákért van oda, annak tökéletes lehet, de... DE! Nyáron konkrétan használhatatlan volt nekem, fél óra alatt szétkenődött a szemem fölé, pedig nem zsíros a bőröm egyáltalán és nem is izzadok, mint a ló. Már hűvösebb van, de még mindig nyomot hagy a szemöldököm alatt, ha egész nap viselem. Ilyen horrorisztikus árú spiráltól nem ezt várnám. A kenődés, a wow hatás elmaradása és ezek miatti rossz ár-érték arány miatt tőlem 3-ast kap ez a spirál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 17.

scorpionqueen

2018. augusztus 7.

Mintát kaptunk barátnőmmel vásárlás mellé, mindkettőnknek ugyanazt csinálta, vagy inkább nem csinálta. Nem elég fekete, nagyon halvány a színe, sokkal inkább mondanám sötét szürkének, de a feketétől igen messze van. Össze-vissza tapasztotta a pillákat, alig tudtam a tövekhez hozzáférni, volt olyan rész, ahol nem is igazán sikerült. Túl sűrű, nagyon csomós, kifejezetten csúnya végeredmény. Nálam hivatalosan simán kiérdemelte a legrosszabb spirál címet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

erika81

2018. augusztus 2.

Vásárlás mellé kaptam egy pici mintát.
Már első használattal szép nagy, dús, fekete szempillákat varázsolt, ami egész nap úgy is maradt.
Sajnos a méretéből kifolyólag nem tudtam sokáig használni, de lehet hogy 1x beszerzek belőle egy normál kiszerlésű példányt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Vásárlás mellé kaptam egy pici mintát.

kenyereskriszta

2018. július 30.

Látom megoszlanak a vélemények. Nem értek azzal egyet, hogy a legolcsóbb drogériás ugyanilyen lenne. Ez a spirál azért jobb, mert rétegezhető. Minél többször húzod végig a pillákon, annál nagyobb és feketébb lesz. Egy füstös smink mellett is szembetűnő, lehet vele durvulni. Az olcsó spiráloknál max összeragad vagy "pókláb" lesz belőle, esetleg úgy rászárad hogy sose húzol rá még egy réteget. Egésznap tart, ténylegesen vízálló, lemosni nem egyszerű.

Ui: Nem tartalmaz alkoholt, szemben az összes low budget termékkel!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Ui: Nem tartalmaz alkoholt, szemben az összes low budget termékkel!

nius

2018. május 16.

Ki vagyok akadva erre a spirálra. Alapból is hosszú, dús pilláim vannak, így nem is szoktam drága spirált venni, a drogériás alsó polcos budget darabok nekem totál megfelelnek, de azért csak vágyott a szívem valami high-end cuccra. Nettó pénzkidobás nekem ez a spirál, az 1000Ft-os drogériásak is simán leverik. Potyog, kenődik, nem is csinál semmi extra faxnit, pedig az én pilláimmal lehetne. Nem dúsít/hosszít/feketít úgy igazán...úgy semennyire inkább. Arról nem is beszélve, hogy extra hamar beszáradt.
(az itt olvasottak alapján felmerült bennem a gyanú, hogy csak az enyém hibás, de ennyi pénzért nem veszem meg még egyszer)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

Zdorci

2018. április 25.

A kedvenc spirálom. Nagyon szépen szétválasztja a pillákat és hosszítja is őket. Nem pereg le nap végére, szépen marad a helyén. Az ára elég borsos de szerintem megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 25.

Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid
Tisztítószerek: Triethanolamine, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid
Illatanyagok: Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Acacia Senegal Gum, Myristic Acid
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.