Bobbi Brown

Ár:   8100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: avokadoable, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Szén-pigmenteket tartalmató szempillaspirál, mely drámai dússágot és szálankénti hosszabítást nyújt a pilláknak. Tökéletes kiegészítóje a füstös sminknek.

Bobbi Brown Smokey Eye Mascara - mini kiszerelés
Ár: 3.000.- Ft + postaköltség, cserélni köszönöm, de nem szeretnék. , Eladó: Kamea
Állapot: Bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalást követően, postán maradó küldeményként postázom.

Karolinekovacs

2021. június 2.

Az egyenes, rövidebb, sötét pilláimat megnöveli, kiemeli. Tartós, nem pereg. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 2.

BloodEve

2021. május 21.

Top 3 spirál

Hatás: látványos mégis természetes pillák. Már egy rétegben instant szép pillákat kapsz
Tudás: dúsít-hosszabbít-ível, bár nem rendezi katonás sorba a pillákat, 2-3 rétegig szépen építhető
Kezelhetőség: kézre áll, a kefe se nem nagy, se nem kicsi, klasszikus sörtés.
Tartósság: egész nap tartós, kis nedvességet (szél, könnyezés) még bírja, de nem vízálló, ha víz éri, megadja magát.
Pozitívumok: intenzív fekete a festék, szép a hatás, rétegezhető.Praktikus a kefe.
Hátrány: gyorsan szárad a festék, picit megkeményíti a pillákat.
Ár-érték: drága de jó minőség

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

Top 3 spirál

Kezelhetőség: kézre áll, a kefe se nem nagy, se nem kicsi, klasszikus sörtés.
Hátrány: gyorsan szárad a festék, picit megkeményíti a pillákat.
Ár-érték: drága de jó minőség

Nocturama

2021. április 13.

Kicsit csalódás. Szerettem volna kipróbálni a Bobbi Brown termékeket és akciósan hozzájutottam egy kis szetthez a Douglasban.
Nem csinál túl szép pillákat, olyan kis semmilyen lesz a végeredmény. Tartósnak tartós, elég nehezen tudok esténként megszabadulni tőle. Egy próbát megért, de nem venném újra, bármelyik Essence spirál többet tud nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 13.

skin

2020. december 19.

Nagyon jó spirál. Bővebben nem csinál kolosszális pillákat inkább olyan a hatása mintha az ember lányát szép hosszú szempillákkal áldotta volna meg a természet.
Természetesen hatású ,gyönyörűen szétválasztja a pillákat nem vesz fel sok festéket . Aki a brutál póklábakat szereti az ne ezt válassza. A színe mélyfekete,nem pereg nem morzsálódik . De a nedvességet nem bírja . Nem csodaszer ,de nem fog csalódást okozni azoknak akik természetes szempilla nagyobbításra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 19.

laregina

2020. november 25.

Mini kiszerelesben kaptam a rendelesem melle, nagyon jo utazashoz illetve minden napos hasznalatra is.
Szepen dolgozik, a kefe megfelelo, szepen ivel es nem ragaszta ossze a pillakat. Tartos, minden megvan benne ami kell, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Bocse

2020. július 29.

Egy f*stalicska. 11 000 forintot adtam ki érte és konkrétan 2 óra múlva pandaszemeim vannak tőle. Mindjárt sírok. Sajnos nem volt az a spirál, amit mindig veszek és az eladó csajszi esküdözött, hogy ez a legjobb. Na persze, mert ez volt a legdrágább. Katasztrófa

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

orchidea8627

2020. június 28.

Nagyon jól rétegezhető a formula, 3-4 rétegben szép dús pillákat lehet vele alkotni anélkül hogy tapasztana vagy ragasztana.
A színe szép fekete, a kefe formája és puha klasszikus sörtéi nekem nagyon tetszik, viszont sajnos maga a festék nem tartós rajtam, már az első használatoktól kezdve elkenődött a szemem alá pár óra után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 28.

BTLaura

2020. június 19.

Mini verzió érkezett egy beauty boxban. Egy dolgot szerettem benne: a keféje rendkívül praktikus. Amolyan nem túl nagy, nem túl kicsi, könnyen dolgoztam vele, nem maszatol sehol. Az, hogy nem tapaszt, nem potyog, meg kenődik, ugyanakkor könnyű eltávolítani, ennyi pénzért alapnak kell lennie. Teljesen hétköznapi eredményt lehet elérni, épp csak megszínezte a pilláimat és rétegezni sem nagyon lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

selmeczireka

2020. január 4.

Kellemes spirál, de az ára? Már bocsánat, de ahhoz képest enyhén szólva sem nagy durranás, mini (azaz 3ml-t) verziót vettem kb. 5000 Ft-ért. Az árához képest semmit nem tud, és igazán nem esek hasra, hogy ötezerért nem potyog és nem kenődik. Még jó :-)
Viszont nagyon érdekes volt, hogy amikor feltették nekem az üzletben, akkor húúúh meg háááh meg húha meg wow, mindenki ájuldozott, bevallom én is, mert tényleg brutálisan hosszú pillákat csinált. Megvettem. Otthon érdekesmód' közel sem működött úgy, mint az üzletben ugyanaz a spirál. Meglepő, enyhén szólva. Szép-szép...hosszít is valamelyest, de ennyi. Meh.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Nem rossz, természetes pillákat csinál. De van ennél jobb is, ami ráadásúl drogériás. Tartós, nem kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Hidratálók: Propanediol, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Stearic Acid, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Oleic Acid
Emulgeálószerek: Stearic Acid, Palmitic Acid, Triethanolamine, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid, Oleic Acid
Tisztítószerek: Triethanolamine, Myristic Acid, Behenic Acid, Arachidic Acid
Illatanyagok: Cichorium Intybus (Chicory) Root Extract, Acacia Senegal Gum, Myristic Acid
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.