Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: breznyiczky, Módosítva: 2013. december 6.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Úgy érzed, hogy idén Te is megérdemled a kényeztetést? Ne habozz, ebben a Fürdőfagyiban a mirha és a tömjén az, ami segít, nem is beszélve arról, hogy akár 4-szer is felhasználhatod! Vigyázat! A kampónyalóka gyorsan rabulejt majd!"

Ildi19952

2016. november 3.

Isteni illata van! Nagyon puha tőle a bőr, és ha beosztja az ember, akkor még meg is éri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

anita0828

2016. november 1.

Tavaly kaptam karácsonyra először ilyet, de annyira beleszerettem, hogy idén veszek magamnak. Nagyon jó a tömjén és a mirha egyvelege, a fürdővízben még istenibb az illata. Én 6 részre vágtam, így gazdaságos is. A hatása is nagyszerű, 3 napig még testápolót se kell használni. Jár neki az 5*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

neakardtudnihogyki

2015. október 12.

10/10 igazi cukorkás semmihez sem hasonlithato illata van, puha mégis szilárd könnyen szeletelhető az anyaga.. Hatása a bőrön extra, nekem 2-3 napig selymes és puha volt....
Én imádtam, féltve használtam el mert csak téli idényben lehet kapni... :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

Én imádtam, féltve használtam el mert csak téli idényben lehet kapni... :(((

Hidratálók: Sucrose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Piros pigment. (Acid Red 1)