Bomb Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: adrikovi, Módosítva: 2016. január 2.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Szappanok

"Te hiszel abban, hogy tele van a Télapó házikója apró Manócskákkal? Pedig bizony a BOMB manufaktúrájában ott sürgölődnek, főzik a szappanokat, felhasználják a jó minőségű, tiszta illóolajokat! Ebbe a szappanba is belerejtettek fahéj és narancs illóolajat, hogy ne csak a bőröd legyen hidratált, hanem a hangulatod is meghozzák az Ünnepekre!Mivel nem csak kézmosásra de, tusolásra is használhatod, így ez a vegán szappan, növényi glicerin tartalmával semleges PH értékkel bír, így biztosan lágyan bánik a bőröddel."

anitaanett

2017. április 3.

Kinézetre abszolút 5-ös! Imádom a színét, az apró csillámokat a tetején, az illata pedig isteni. Ajándékba kaptam még karácsonykor, de most kezdtem el használni (eddig sajnáltam, mert olyan kis cuki szappan :D). Valóban nem szárít, nekem eddig az összes szappan szárította a bőrömet. Az illata nagyon kellemes, nekem nem annyira karácsonyi. A formája viszont nem áll nekem kézre abszolút, többször elejtettem már tusolás közben :/ ezért vonok csak le 1 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

anetta.filip

2016. július 27.

Nagyon gyümölcsös, talán áfonyára tudnék asszociàlni, mindamellett enyhén tényleg érezhető valami karácsonyi beütés.
Napokig csak szagolgattam kibontás helyett.
Zuhanyzáshoz használom, tényleg gyengéd a bőrhöz, habja simogató. Állaga tökéletes, egyben marad, nem ázik szét, nem törik.
Fürdőszobában igen, bőrömön kevésbé érezhető. Ami fontos, hogy kicsit sem szárít!
Összetevők miatt kap négyest, és mert erősen jó, de nem wow érzés.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Napokig csak szagolgattam kibontás helyett.
Összetevők miatt kap négyest, és mert erősen jó, de nem wow érzés.:-)

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Lauric Acid ti I eu 4 1

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.