Bourjois

Ár:   2150 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,7 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: zuzmara2018, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   5,7 ml

Ár: 1400 Ft , Eladó: Crazycatgirl
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: szemelyes atvetel vagy postazas
Dorothy13

2019. augusztus 21.

Nagyon szép csillogást ad, cserében nem hagy ragacsos érzetet, és a színek is szépek:) egyszerű de nagyszerű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

ZANNAH

2019. április 13.

Rossmann-ba leértékelve vettem a 23 árnyalatban ,tetszik ,kellemes a viselete ,jól pigmentált ,szépen csillog.Jó kis termék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 13.

Anheszenamon

2018. augusztus 21.

03-mas árnyalat az enyém, ajándékba kaptam. Nagyon szépen csillog, csodás a színe, de hiába a sok jó vélemény, akkor is ragad kissé, ahogy a többi szájfény. Nem szeretem, hogy érzem, van valami a számon. Az illata is nagyon erős, felkenve is éreztem még jó ideig. Csak egy csillagot vonok le, mert ez az én egyéni preferenciám, hogy a rúzsokat részesítem előnyben a szájfényekkel szemben. Attól még másoknak ez egy tökéletes termék lehet. Én nem fogom sem újra vásárolni, sem pedig más árnyalatot beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

UPanda

2018. június 11.

Az egyik legjobb szájfény, amit valaha használtam. Nem zavaró a ragacsossága, minden évszakban megállja a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Kayla

2018. március 15.

06-os Rouge démocratic van meg. Az állványon valahogy megragadott ez a piros szín. Hazaérve első dolgom volt kipróbálni, de valahogy meglepődtem (nem is értem miért, hiszen a boltban még a kezemen is teszteltem). Egyáltalán nem számítottam ilyen intenzív színre, ami még egy vörös rúzsomat is kenterbe vert.
Azt szeretem benne, hogy többféle hatást is el tudok vele érni: ha csak egy picit viszek fel, amit az ujjaimmal eloszlatok, akkor olyan lesz mint egy koreai lip tint. Ha pedig többször is felviszem egymás után, nagyon élénk és ragyogó lesz a végeredmény.
Az illata is nagyon finom, parfümös-gyümölcsös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 15.

Az illata is nagyon finom, parfümös-gyümölcsös.

AlexandraE

2017. december 28.

Gyönyörűen pigmentált számomra nem ragacsos es nagyon tartós. minden ami kell🙂 a 05, 03, 33as árnyalatok vannak meg es imadom oket!:):)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Nikkii0326

2017. szeptember 23.

Jol pigmentaltak, szepen csillog, kellemes erzes viselni, szerintem egyaltalan nem ragacsos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

AstroSue

2017. február 27.

egyedül ennél a márkánál találtam meg azt az árnyalatot, amire már régóta vadásztam. szépen pigmentált, sokáig tart... szépen csillog, és csak kicsit ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

Greti1717

2017. február 13.

A 05-ös árnyalatot kaptam karácsonyra,nagyon szép szín és engem nem zavar a kicsit ragacsos érzet,sokaig a számon marad!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Jada

2016. augusztus 14.

Véleményetek alapján vettem meg ezt a szájfényt a brun rosé (03) árnyalatban. Első felkenéskor kicsit aggódtam a ragacsossága miatt...de utána a tartós, erős szín kárpótolt mindenért. Benne van a top3-ban nálam! Köszönöm KM-esek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, PEG-8, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Emulgeálószerek: Dextrin Palmitate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Geraniol, Ascorbyl Palmitate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol
Színezékek: CI 12085, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 28 / CI 45410, Titanium Dioxide / CI 77891, Red 21 / CI 45380, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742, Red 6 / CI 15850, Red 33 Lake / CI 17200, Aluminum Hydroxide
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, Benzyl Alcohol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.