Bourjois

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2015. április 23.

Lelőhely:   Douglas, DM, online
Kategória:   Sminkek szájra

Új összetevője, a szupergyümölcsnek is becézett gránátalma, kisimítja és regenerálja az ajkakat. A színek felvíve egyenletesen terülnek el, és hosszan tartó színt kölcsönöznek.

kiskozmi

2013. június 18.

IMÁDOM!Nem is tudom mióta nem volt ilyen szuper szájfényem. :P Az Orange fruity van meg,gyönyörű narancsos színe van a számon,most nyárra főnyeremény a hasonló színű lakkokhoz.
Először megijedtem hogy na majd nyúlik tőle a szám,mert elképesztően ragacsosnak éreztem,de azt kell mondjam kellemeset csalódtam. :) Valóban hidratál,puhítja az ajkakat és cukik benne azok az apró csillámok is.Ha nem viszem túlzásba az ivást,akkor simán bírja a 2 órát.Az ára nem túl szimpi,de annyira megtetszett hogy nem bírtam ott hagyni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 18.

svivko

2013. május 29.

A friss ropogós South Beach Souvenirs kollekció darabjaihoz volt szerencsém. Lányok, szájfényfüggők figyelem, igazi kis gyöngyvirág ez a kollekció. Ha jól emlékszem 5 szín jött hozzánk, egy világos rózsaszín ezüst mikrocsillámokkal, leheletnyivel rózsásabb arany mikro csillámokkal (lilas d'or/ nars orgasm szájfényben megfogalmazva <3!), és 3 csillámmentes; piros, narancs, és erős pink színű. Egytől egyig musthave darab. Sajnos a ára -3290Ft- nem engedi, hogy mindet beszerezzem, legalábbis nem ma. :D
Kettőt, a nagyon "Wishes világos" rózsaszínt ezüst csillámmal, és az erős csillámmentes pinkhez volt kapacitásom.
Mindkettő csodálatos. Az előbbi kevésbé pigmentált, de nem is baj,mert falfehér lenne a szám, inkább egy pici extra vizes fényű homályt varázsol a számra, az utóbbi viszont igazi gyönyörű erőteljes (már amennyire várhatjuk egy szájfénytől) pink színű.
Ecsete pici, nem szivacsos, hanem műanyag szálas ecset, könnyű vele szépen felvinni az anyagot.
Viseletük kényelmes, bár érezni, hogy pakoltak bele anyagot rendesen, az unokatesóm száraz ajkait 5 perc után megpuhította, nem ragad, nincs íze, nem is édes, mint sok szájfény. És nem ül bele az ajkak redőibe.
Ó és tartóssága természetesen nem 8 óra, max ha egy helyben mozdulatlanul feküdnék :D, intenzív használat mellet -szájtépés, evés, ivás- 2 óra után is látszódik a szín, a fényessége megkopik. De ezzel ki vagyok békülve, cserébe nem ragasztja össze a csőröm...
Omnyomnyomnyom ! Bárcsak lenne egy saját Müller a családban.........:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Omnyomnyomnyom ! Bárcsak lenne egy saját Müller a családban.........:)

Tenshi_ligth

2012. október 25.

Furán tapadós, cserébe az ivás nem viszi le, szerintem ha nem ennék, lehet hogy kibírná a 8 órát (de ezt sose fogom megtudtni x'D). Nem szárít, gyönyörű vizes fénye van, nálam a színe intenzív egy rétegben is, igaz a Rose Watery árnyalatot vettem meg, ami egy kicsit sötétebb meleg rózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

Julinka

2012. július 13.

A 8 órát természetesen nem bírja ki:-)) de ezt mondjuk tudtam,nem is vártam el,elvégre ez csak egy szájfény,nem tetoválás:-) Nekem már másfajta Bourjois szájfényeim is voltak,így az illata/íze és az állaga nem zavart,megszoktam.Az
Orange fruity árnyalatot vettem,nagyon szép szerintem.Valóban kicsit nehéz,zsíros érzet viselni,de hidratál és viszonylag tartós.Igazi nyári színe van,nagyon szép,vizes fénye,de az intenzív színhez olyan sok kell,hogy úgy már számomra is túl ragacsos...4 csillagot kap,mert imádom a színét és igazából tudtam mire számíthatok körülbelül,ismertem a minőséget,nem okozott csalódást.A nyolc órát eleve viccnek vettem.:-)Az árát sokallom,a szín fogott meg,sajnos...:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Lauryl PCA

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.