Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mig, az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. február 24.

Kiszerelés:   2,5 ml
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Ecsetes szemhéjtus.

Fekete, barna és arany színben kapható.

Nyuszii

2019. június 3.

Konnyu vele dolgozni, jo az ecsete, de sajnos hamarabb malik szet, mint ahogy elfogy a tus. Az Ultra Black valtozatanal kevesbe tartos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 3.

alexa88

2019. április 8.

Könnyű használni, gyorsan szárad, szép fekete színe van, viszon nem túl tartós. Ha véletlenül hozzáérek már le is kopott. Viszont nagyon sokáig elég és nem szárad be fel év alatt sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Lencseee

2019. március 23.

Nagy remenyekkel kezdtem bele a hasznalataba, de nem ez a legjonn szemhejtus, amit valaha probaltam. Egynek jo, de nem tetszik, mert borzasztoan vekony a felvivo feje es nem ez, amivel a legjobban tudok dolgoz i. Az essence fele ennyiert osszehasonlithatatlanul jobbam muzsikal. A NYX kb ebben az arkategoriaban van, es sokkal jobb, es marad kedvenc a "nemfilces" tusok kozul. De az essence ugyanazz tudja, csak kevesbe all kezre elsore😎

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 23.

chewche

2019. február 18.

Már 3x újravettem annyira bevált. Elsőre is nagyon szép intenzív fekete tusvonalat lehet vele húzni, nem kell többször ráerősíteni. Könnyen kezelhető az ecset, precízen lehet használni.

Ennél tökéletesebb már csak akkor lenne számomra, ha lenne belőle vízálló is, de így is 5 csillag, mert nem egy esküvőt, szilvesztert, céges bulit kibírt elkenődés nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

pillacskak

2018. november 4.

A szemtusok királynője!! A leges-leges-legeslegjobb!!! Nem tudom hányszor vettem mar újra. Egyszerűen TÖKÉLETES!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!:)

Update: pár év után újravettem... BORZALMAS, szerintem kispóroltak belőle valamit... egyáltalán nem fekete, több rétegben kell felvinni, csíkoz, kb. Fél óra alatt lepereg. soha többet !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

ancsi97

2018. április 30.

Nekem egyenlőre nagyon tetszik. Erős,tartós fekete szin,vékony kis ecset,minden amit szeretek. Sajnálom,hogy nincs belőle vizálló változat,azt jobban imádnám :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

sztinke

2018. március 20.

Az Ultra Black verziójából elhasználtam már 2 vagy 3 darabot, de mivel az nem volt épp az üzletben, ezért emellett döntöttem, gondoltam, akkora különbség nem lehet köztük... De sajnos van! Az még hagyján, hogy a fekete szín nem annyira fekete, hisz ez nem ultra black, viszont a festék állaga is más, hígabb, mint a másik. Emiatt pedig nehezebb vele precízen dolgozni, szétfolyik és közel sem olyan tartós, mint az ultra black verzió. Ez így nekem sajnos csalódás, csak jóindulatú közepesre tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

gothmarypoppins

2018. január 5.

Sokadszorra veszem újra, a legjobb tus amit próbáltam: könnyű vele dolgozni, tartós, egyszerűen lemosható, intenzív fekete. Ha van alatta valami más, (szemfesték, korrektor) attól sem lesz homályosabb.

2016.02.09. Egy ideje már kinéztem, de pont amikor meg akartam venni, hiánycikk volt, így helyette egy BE creative tust vettem. (Megbántam, mert bár szép a színe, és rohadtul tartós lemosni egy rémálom, mint a műszempilla ragasztó összeáll.) Pár napja megvettem végül, azóta a BE crative parlagon hever. Előnye, hogy hihetetlenül egyszerű vele szimmetrikus szép cicaszemeket varázsolni, tartós, mélyfekete, és könnyű javítani is. Egyetlen hibája, hogy lassan szárad, így félig lehunyt szemmel kell maradjak egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

Nikkii0326

2017. szeptember 23.

Szuper tartos, szuper fekete, nagyon jol lehet dolgozni az ecsetevel es hamar meg is szarad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Rumina

2017. július 6.

Jó termèk de nem tud többet mint a párszázforintos noname márkák.

Update: Tévedtem, sokkal többet tud a noname márkáktól. Úgy látszik túlzottan hozzászoktam a jóhoz. Azóta vettem két párszáz forintos tust és valami szörnyűek. Az egyik szétkenődik és csípi a szemem, a másik darabokban jön le....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Jó termèk de nem tud többet mint a párszázforintos noname márkák.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, PEG-6
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Shellac, Simethicone, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Polysorbate 20, Cetyl Phosphate, PEG-6 Stearate, Triethanolamine, Sodium Lauryl Sulfate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Polysorbate 20, Cetyl Phosphate, Triethanolamine, Sodium Lauryl Sulfate
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Ferric Ferrocyanide, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben

Kaolin 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.