Bourjois

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lzsoficim, az összetevőket feltöltötte: Melda, Módosítva: 2014. október 13.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

12 órán át tartó, félmatt rúzs.

Shea vajat tartalmaz, így krémes és kényelmes viselet egész nap.

Bourjois Rouge Edition (13)  + Alverde mat lipstick (10) + Essence ultra last instant colour (20)
Ár: a 3 db rúzs 3500.- (+ esetleges postakoltseg) , Eladó: Nebelstreif
Állapot: A képen látható, alig hasznalt allapotuak, Helyszín: Budapest XIV., fizetés: Szemelyes atvetel barhol Pesten / Postazas eloreutalas utan (+ pk. elleneben)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Odriuss

2020. április 24.

Pinkesebb árnyalat van meg belőle, egy újsághoz volt hozzácsomagolva anno, nagyon örültem neki, mert az ára töredékért meg tudtam így venni. Nagyon tartós, nehezen jön le, nem kenődik el, imádom a színét. Ha úgy adódik biztos, hogy újra fogom venni teljes áron is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 24.

Blackxentric

2019. augusztus 19.

A tizenkét órás tartósság egy nagy kamu. Rajtam elég hosszan fentmarad bármilyen rúzs. Ez sajnos ha eszem egyből lejön, az ivást még csak-csak kibírja. Az állaga nagyon jó és nem szárítja a szám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. augusztus 19.

Update: időközben bővült a kör: a 28-as, és a 33-as árnyalattal. 12 órás? Hát aki ennek bedől, az meg is érdemli a csalódást. Ez blődség. De minek is? El nem tudom képzelni, hogy kinek lenne erre igénye? Szerintem az az élőlény még meg sem született...
Egy jól hidratáló, szépen felvihető rúzs, de ugyanúgy törődést igényel, mint a társai. Teljes áron nem vettem volna meg, természetesen, de kiárusításban bőven megérte az árát.

2018. ápriis 23. Nekem is a 31-es árnyalat van meg belőle, a ...-ik hasonló szín a "gyűjteményemben". Szép rózsaszínes-núdos árnyalat, nem ragad, íztelen és tényleg félmatt. A 12 óra természetesen túlzás, kivéve, ha valaki nem megy át fényevőbe. Kényelmes viselet, egyáltalán nem szárít, a drogériás rúzsok között kiválóan teljesít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Annai

2019. július 1.

Nekem túl krémes, nagyon oda kell figyelnem rá, nehogy elkenődjön. Ha esetleg fúj a szél s a hajam a számhoz ér, azonnal rúzsfoltot hagy az arcomon. Jobb minőségre számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Hanna27

2019. május 2.

MAC rúzsokat használok többnyire, de ennek a típusnak a hideg piros árnyalata verhetetlen, nagyon sok piros rúzstól a fogak sárgábbnak tűnnek,
ennél nem tapasztaltam.
Nagyon szépen pigmentált, tartós és nem szárítja az ajkaimat, talán ez az a rúzsom, aminek a márkáját és színét a legtöbben megkérdezték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

ennél nem tapasztaltam.

dorakrem

2019. január 26.

Tartós és jó minőségű rúzs, szeretem és újra vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

Tartós és jó minőségű rúzs, szeretem és újra vásárolnám.

kitten

2018. december 20.

Nagyon bejott a 31-es szin, az en szamon szep kozep rozsaszin, a be'zshez semmi koze. Szuper a felmatt finis is, nem szaritja a szam ilyen hideg idoben sem. Ha me'g latom ujraveszem, de Rossmannban nem lattam mar sajnos (talan Mullerben?) Raadasul nagyon akciosan vettem anno, kb. fel aron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 20.

k1995

2018. november 18.

Könnyű vele dolgozni, csodálatos színekben van és tartós! Bátran ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Könnyű vele dolgozni, csodálatos színekben van és tartós! Bátran ajánlom :)

Noly

2018. július 10.

Nagyon szeretem ezt a rúzst, azt hiszem valamelyik glamour napon vettem, így még az ára is kedvezőbb volt. Az tényleg túlzás h 12 órát bír, de nekem óvatos evés mellett olyan 4-5 órát, de utána sem kopik teljesen hanem egy lájtosabb színt hagy maga után. Egyáltalán nem szárít, nem a legtökéletesebb, de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

vikica00

2018. június 21.

A 13-as árnyalatot (Rouge jet set) vettem meg,és nem hiába. Nagyon szép,jól pigmentált félmatt rúzs.
A 12 órás hatást én túlzásnak tartom,de ezzel egy időben mégis elég tartós. Az óvatos evést-ivást bírja. Lassacskán,egyenletesen kopik,nem kenődik el,szépen a helyén marad. Viszont némi igazgatást igényel néha-néha. Nagy plusz pont hogy abszolút nem szárította a kishíján mindentől kiszáradásra hajlamos ajkaimat.. Lényegében teljesen meg vagyok elégedve vele. Ez az árnyalat az első Bourjois rúzsom,de úgy érzem nem is az utolsó. Bár a következő vásárlásoknál,már a visszafogott színek lesznek előtérben.
Szerintem teljesen megérte az árát,szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

Szerintem teljesen megérte az árát,szuper.

Felületi hártya képző anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.