Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2013. november 27.

Lelőhely:   drogáriék, online
Kategória:   Sminkek szájra

Az innovatív, ultra-szenzoros új generációs formula - ragyogást, gyönyörű színeket és komfortos érzetet nyújt. A rúzs tápláló mangóvaj-kivonattal gazdagítva akár 10 órán keresztül is képes hidratálni az ajkakat.

Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: Klaudia
Állapot: Kb. 3-szor használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után tudom feladni vagy személyes átvétel Debrecenben.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

biusjj

2016. március 24.

A 20-as árnylat van meg, ami egy kellemes narancsos piros. Tavasszal és nyáron szuper. Nem egy túl tolakodó szín, simán lehet hordani hétköznap. Nem szárít, viszonylag tartós is, de azért nagy evést ivást nem bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

SzandrASD

2015. október 17.

Jön a zord tél és ilyenkor előkapkodom a rúzsaimat,mert fehér bőrömre csak kéne valami színt vinni. Bourjois-tól már van szájfényem azt is imádom,ezért gondoltam nagy csalódás nem érhet. Tehát itteni vélemények alapján nagyon megtetszett ez a rúzs,először a 27-es árnyalatot néztem ki magamnak,de élőben oly annyira világos,hogy szinte semmi nem látszik belőle a számon ezért pár árnyalattal sötétebb rózsaszín társa mellett döntöttem a 24-es Rose xoxo-nál. Annyira lágy,krémes,hidratáló,hosszantartó csillogást kölcsönöz ajkaimnak,hogy hiába szeretem a természetes színeket karácsonyig muszáj beszereznem egy pirosat is!! ♥ :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 17.

marcsi11226

2015. február 9.

Pár hete nyertem a Bourjois-nál. 38-as árnyalatban van meg, nagyon tetszik a színe, elég tartós is, és tényleg hidratál. Nagyon jó érzés viselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Veronikakrisztina

2014. szeptember 14.

26-os barnás, nem feltűnő árnyalatot vásároltam meg. Tényleg nagyon tartós, egyenletesen kopik. Reggel felkenem és délben, halványan még mindig látszik a nyoma. Közben szépen hidratálj ajkamat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Tánya88

2014. július 29.

Tényleg nagyon szép és hidratál, de nekem egyáltalán nem tartós :( Közel 4000 ft-ért kicsit többet vártam volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

infinite01@freemail.hu

2014. április 14.

nekem egy sötétebb ciklámen árnyalat van meg, nagyon szeretem, kellemes a viselése, tényleg nagyon jó hogy egyenletesen kopik, és viszonylag tartós. Egyáltalán nem szárad tőle ki a szám,
szép fénye van, szerencsére nem gyöngyházas, hanem inkább vizes csillogása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

szép fénye van, szerencsére nem gyöngyházas, hanem inkább vizes csillogása van.

Pöti

2014. február 14.

A 26-os árnyalat jött velem haza, szép nude rózsaszín darab... Ha tényleg limitált, akkor vadászok belőle egy tartalékot, mert nagyon az én színem... Fényes, ápol, rajtam egész tartós, szóval igazi szerelem...

Update: még mindig imádat a 26-os árnyalat, de vágytam valami rózsaszínre is, így hosszas vacillálás után a 24-es Rose xoxo lett a testvér. Felkenve kicsit barbis, de nagyon szép fényes, tényleg igazi shine rúzs... Bár nem egy Coco Shine, de közelít hozzá a drága... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

KrémesenSzépAzÉlet

2013. augusztus 17.

Ha jól tudom csak augusztus végéig lesz elérhető a Shine Edition kiadás, amit nagyon sajnálok, mert remek darabokról van szó. Hidratál, tartós, igazán szép fényt kölcsönöz az ajkaknak.

Ha érdekel valakit, itt egy kis segítség:

Aki szereti a visszafogott színintenzitást, nem fog csalódni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Ha érdekel valakit, itt egy kis segítség:

Aki szereti a visszafogott színintenzitást, nem fog csalódni!

Pandácska

2013. július 29.

2 használat után: Tényleg jól hidratálja az ajkamat, tartós (tartósabb, mint a többi shine rúzsom), egyenletesen kopik le, teljesen beleszerettem! Rose xoxo árnyalatot használom, gyönyörű rózsaszín, nem is olyan halvány, mint ahogy gondoltam. 5 pont!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emolliensek: Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Synthetic Wax, C12-15 Alkyl Benzoate, Hydrogenated Polydecene, Stearyl Ppg-3 Myristyl Ether Dimer Dilinoleate, Myristyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-2 Triisostearate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ammonium Glycyrrhizate, Parfum/Fragrance, Ascorbyl Palmitate, Limonene
Színezékek: Red 6 / CI 15850, CI 12085, Red 28 Lake / CI 45410, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Red 22 Lake / CI 45380, Yellow 10 Lake / CI 47005, Red 30 / CI 73360, Carmine / CI 75470, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 / CI 15850
Tartósítószerek: BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.