Bourjois

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: auroramist, az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Tökéletesen fekete, dús szempillák elkészítéséhez.

rencsike21

2018. november 13.

Sajnos nem vált be, összeragadnak a pilláim tőle, és úgy néznek ki mint a pók lábak :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Szilvia7

2018. október 16.

Sokáig a márka Ultra Care spirálját használtam,de ez sokkal többet tud annál. Gyönyörű fekete színe van,látványosan hosszabbít,nem pereg,nem kenődik, micellás vízzel könnyen eltávolítható.Nappali minimál sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Spvirgi

2018. június 26.

Jó spirál.Dúsabbnak és szép feketének látszik tőle a szempillám.
De szerintem sajnos hullik tőle 😞 Így sűrűn nem fogom használni ezért, és újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Jó spirál.Dúsabbnak és szép feketének látszik tőle a szempillám.

VelvetTeddy91

2018. május 22.

Nem emel, a göndörítővel megemelt pillákat nem tartja meg, viszont szép a színe és szétválasztja a pillákat, kicsit dúsít. Viszont sajnos 1 csillagot kell adnom, ugyanis letörte a szempillámat egy helyen. Csak erre a spirálra tudom fogni, ugyanis soha nem történt még hasonló, pedig számtalan spirált próbáltam már és göndörítőt is régóta használok, és soha nem volt semmi gond. Elkezdtem használni ezt a spirált, és pár nap múlva letörtek egy helyen, szóval most olyan egy pár mm-es szakaszon a pillám, mintha kirágta volna a moly. :( :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Alida8

2018. április 4.

Sajnos nem vált be.. teljesen átlagos hétköznapi spirál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Sajnos nem vált be.. teljesen átlagos hétköznapi spirál.

Jucaa

2017. július 5.

A legjobb szempillaspitálom, amit valaha használtam. Könnyen lehet vele dolgozni, hosszít, ível egyszerre. Én két rétegben használom és simán veri a korábbi L'oreal és Maybelline spiráljaimat is, arról nem is beszélve, hogy az ára is pénztárcabarát. Nagyon újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

fairyqueen

2017. május 11.

Nem értem a sok negatív kommentet, ez egy nagyon jó spirál. Gyönyörű intenzív fekete színű, nekem nagyon tartós, könnyű vele dolgozni, a belső szemzúgnál lévő rövidebb szempillákat is könnyedén el lehet vele érni, egyszerre dúsít és hosszít, nem ragadnak össze tőle a szempilláim és az ára is jó. Egyedüli negatívum nálam, hogy mint sok hasonló társa, parabéneket tartalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

odiana

2016. november 18.

Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy életem legrosszabb döntése volt ez a szempillaspirál. Alapból nem hozta a várt hatást, pár nap alatt ragacsos lett, összetapasztotta a pilláimat és néhány hét után a kukában landolt, ahogy észrevettem, hogy el kezdenek ritkulni és vékonyodni a pilláim. Eddig maximálisan bíztam a márkában, de ez felért egy szempilla gyilkossággal. Nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

heyitseszter

2016. szeptember 12.

Kedveltem a márka érzékeny szemre való spirálját, viszont annak a keféje túl rövidnek bizonyult, ennek pedig szimpatikus volt a kialakítása. Sajnos se nem a tökéletes fekete színével, se a hatásával nem voltam elégedett, és a festék formula is gyengécskének bizonyult. Dúsításban nagyon gyenge, hosszításban olyan közepes (és ezt nem egy műszempillahatáshoz mérem). Azt gondolom, hogy ha valaki tényleg csak valami egészen visszafogott hatást szeretne elérni, annak ajánlanám jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

vador

2016. augusztus 30.

Valószínűleg ez az a termék, amit a világos, gyérebb pillákkal rendelkező felhasználók tudnak értékelni, és nekik ajánlom is: nagyon természetes hatást kelt, mindezt megbízható minőségben; nem pereg, nem kenődik.
Sajnos rajtam rétegezve is kevéske, semmi ingerenciám újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Sajnos rajtam rétegezve is kevéske, semmi ingerenciám újravenni.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.