Bourjois

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andi91, Módosítva: 2012. december 5.

Lelőhely:   Douglas, DM, online

Yeticica

2017. május 2.

Nyaralasra vettem, mert amugy nem hasznalok vizallo spiralt. Brutal tartos! Megerte, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 2.

Birkin22

2016. november 3.

Nagyon jó szempillaspirál, egyetlen negatívuma számomra, hogy póklábakat csinál, de azt könnyen tudom orvosolni. Nap végére sem pereg le, tényleg vízálló és a színe is jó, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

DeNoirChristine

2016. február 5.

A szine nagyon szép,tényleg viszonylag tartós,de rettenetesen folyik... Gyűlölöm a póklábakat,és ha nem bánok ezzel óvatosan,bizony hamar ott vannak azok a kis lábacskák... Ezt leszámitva,egészen jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

beckab.45

2015. január 17.

Mindig is utáltam a nagy keféket, féltem ennél a spirálnál is. De mivel anno ajándékba kaptam, gondoltam adok neki 1 próbát. Mennyire megérte! :) Egyáltalán nem nehéz a kefével bánni, és göndörítés nélkül is csodás pillákat ad. Imádom! Plusz a tartósságára sincs panasz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 17.

murasaki

2014. március 15.

a legjobb vízálló spirál, tényleg mindent kibír (=ballagásos könnyáradat, metálkoncert, amit akarsz), ráadásul nagyon szép, jó formulájú (most már jó két éves az enyém, és még nem ragadt össze, abszolút jó állapotban van)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 15.

Anettka

2013. december 1.

Szuper! Én sokszor tapasztaltam azt, hogy a vízálló spirálokkal sokkal nehezebb bánni, akármilyen göndörítős is, valahogy merevebbek lesznek tőle a pillák. Én nagyon örülök, hogy megtaláltam a kivételt. Vízálló, jól ívelhető vele egy egyenes pilla, és dúsít is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Pocok1972

2013. augusztus 2.

nagy reményekkel vettem meg ma ezt a spirált, és életem legnagyobb csalódása, eddig. elvileg vízálló, gyakorlatilag nekem simán lejött tiszta vízzel. amúgy szép pillákat csinál, azzal a részével nincs problémám, de kifejezetten vízállót szerettem volna, olyan tényleg nemlehetleszedni típusút, és nem jött be. (ha valakinek van ötlete mitől nem vízálló az enyém, kérem ossza meg velem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Gogo89

2013. június 28.

A kedvencem. Nem hiszem ,hogy hamar lecserélném. Nem rég én bolond kísérletezési kedvből mást vettem amikor kifogyott és egy hét után dobtam is a kukába és újra vettem ezt. Nekem tökéletes eddig ez az egyetlen ami tényleg vízálló és nem maszatol. Nem csinál ugyan műszempillákat vagy egyéb drámai dolgokat de nekem így is ad egy szép ívet és hosszúságot a pilláimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 28.

electropanic99

2013. június 2.

Ha kell egy ténylegesen vízálló szempillaspirál, akkor ezt kell megvenni. Nekem csak akkor jön le nagy nehezen, ha olajos festéklemosóval átáztatom egy időre. Nem irritálja a szemem és mellé tényleg dúsít. A legjobb amit ebben a kategóriában valaha kipróbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 2.

magusszi

2013. március 7.

Megéri,nekem nagyon favorit lett,pedig sok spirált próbáltam már.Tartós kiadós és jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulziót stabilizáló és viszkozitást növelő szerként használatos összetevő.

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.