Brado

Ár:   750 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Alkalmazási terület: Az egészségügyben, az élelmiszeriparban, és az ipar más területein dolgozók bőrének ápolása és védelme

Jansis

2019. május 15.

Legjobb krém extrém száraz bőrre, amivel életemben találkoztam. Minden télen menthetetlenül (ekzémás módon) kiszárad a kezem (és semmi se segít ha nem 3 percenként kenem) - de ennek a brado krémnek megadta magát a bőröm:)
Mindkét tartózkodási helyemen tartok belőle 1-1-et, így nem kell hurcolnom:)
Testápolóként is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Mindkét tartózkodási helyemen tartok belőle 1-1-et, így nem kell hurcolnom:)
Testápolóként is szoktam használni.

Doz02

2018. július 21.

Kórházban dolgozom, és ezt kaptuk védőkrémnek. Illatát imádom, nem hasznom minden nap, inkább saját krémért nyúlok. Mivel masszőr vagyok, fontos, hogy a kezeim puhák és ápoltak legyenek. Gyorsan beszívódik, teszi a dolgát. Parabén tartalma miatt - 1csillag. Egyébként ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

tenagi

2018. július 20.

Nagyon jó kis termék, kifejezetten igénybe vett bőrre van kitalálva. Tényleg munkavédelmi kézkrém: gyorsan beszívódik, hatásos, a használata után hatása azonnal érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

TiimeaT

2018. június 15.

Sok kézkrémet próbáltam, majd a munkahelyemen fedeztem fel ezt, és imádom. A legtöbben azóta erre esküszünk már otthon is. Könnyed, hamar felszívódik és a gyulladáscsökkentő funkciójának köszönhetően a körömágysebeket is varázslatosan begyógyítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Vicus

2018. február 17.

Én is gyakorlaton fedeztem fel ezt a szuper kézkrémet és nagyon bevált. Kellemes az illata, rendbe teszi a kezeimet és ráadásul egész jól be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hecate

2017. május 7.

Munkahelyemen kezdtem el használni, de már otthon családi használatra is van. Gyorsan felszívódó, kellemes illatú, bőrtápláló krém. Gyakori kézmosás vagy kézfertőtlenítés esetén azonban naponta többször kell használni belőle. Használata sebes bőrfelületre természetesen nem ajánlott. A pumpás flakon praktikus. Kiszerelése (mennyisége) és ára gazdaságos. :)

A termék leírása:

" Glicerines munkavédelmi kézápoló krém. A Bradocare kézápoló krém rendszeres használata megelőzi a kéz és a körömágy bőrének túlzott kiszáradását. A kamillában megtalálható nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású bisabolol hatóanyagot és E-vitamint tartalmaz, B5 provitamin tartalma pedig segíti a bőr regenerálódását.

A magas glicerin tartalom jó hidratáló hatást biztosít. A felhasznált bőrbarát anyagoknak köszönhetően érzékeny bőrűek is használhatják. A kellemes illatú krém gyorsan felszívódik és selymes bőrérzetet biztosít, zsíros, ragadós hatás nélkül. "

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 7.

A termék leírása:

hedjulaa

2017. február 15.

Az én bőröm nem kifejezetten száraz, de nyáron a tengernél a sós víz szárítása, télen a hideg ki"csípése" ellen tökéletes. Először arra számítottam, hogy gyógyszeres, gyógynövényes vagy fertőtlenítős illata lesz, de nem. Nagyon jó az illata, gyorsan felszívja a bőröm. Közepesen zsíros számomra, pont jó kézre, de én még a lábamra is szoktam használni. (az illata még hosszan is tart). Nagy a kiszerelése és ezért hónapokig vagy akár egy egész évig kitart. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 15.

juliara

2016. december 5.

IMÁDOM! Rengeteg kézkrémet kipróbáltam már a nagyon száraz kezeimre, de mind közül ez volt a legtökéletesebb! Kórházi gyakorlatom alatt az állandó kézfertőtlenítéstől borzalmasan kiszáradt a bőröm, volt, hogy már a meleg víz is csípte, ott ajánlották az ápolók és áldom a napot azóta is. Könnyen beszívódik, igaz, nem lesz csontszáraz utána a kezem, hagy egy leheletvékony réteget maga után, de abszolút nem zavaró (mondjuk én speciel mindig csak a kézfejem és az ujjaim külső részét dörzsölöm össze, nem krémezem a tenyerem és az ujjak belső felét). Ha kézkrém, akkor csakis ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

malvada

2016. március 6.

Kórházi tartózkodásom alatt kaptam egy flakonnal. Nagyon szeretem, könnyű, hamar beszívódik, kellemes az illata, jól hidratál és magyar termék! Viszont csak "átlagosan" száraz bőrre tudom elképzelni, szerintem aki mindennap százszor fertőtleníti a kezét, annak ez kevés lehet. Ezt azért írom, mert van ennél jobban hidratáló krémem, aminek tovább tart a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

eminem

2015. október 31.

Imádom! Én nem a kezemre kenem, hanem ha ki van száradva a könyököm, akkor oda, vagy sebekre, meg pattanásokra rakok pöttyöket. Néhány perc alatt beszívódik, pihe-puha lesz tőle a könyököm, a pattanásaim és sebeim pedig fele annyi idő alatt gyógyulnak be. Ez szokott megmenteni, miatta nem használok alapozót!!!♡♡♡

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol