Brado

Ár:   750 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 23.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Alkalmazási terület: Az egészségügyben, az élelmiszeriparban, és az ipar más területein dolgozók bőrének ápolása és védelme

Ginu

2020. október 18.

Sajnos nekem is, mint sok előttem szólónak ekcémára hajlamos a kezem. Nem csípi a sérült es száraz bőrt, csökkenti a gyulladást. Magát az ekcémát nem tünteti el, de ezt nem is várja senki. Viszont megelőzésre tökéletes. Sokkal hatékonyabban vált be, mint a felsőkategóriás társai. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Eszti94

2020. augusztus 3.

A munkahelyen kaptam ebből a kézkrémből a 100ml-es kiszerelést. Nagyon meg vagyok elégedve vele, jól hidratál és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata is nagyon jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

kaposztamester

2020. június 24.

Én is nagyon szeretem . Kicsit lassan szívódik be de ennyi pénzért ajándék . Nagyon sokáig elég .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

timka

2019. szeptember 12.

Télen a hidegre ekcémásodik a praclim. Aki hasonló cipőben jár az próbálja ki ezt, a hatás magáért beszél. A kiszerelése nem ilyen, hanem normál "kézkrémszerű" tubusos, kb. 300 ft-ért.
Csodaszer, fillérekért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Csodaszer, fillérekért.

Jansis

2019. május 15.

Legjobb krém extrém száraz bőrre, amivel életemben találkoztam. Minden télen menthetetlenül (ekzémás módon) kiszárad a kezem (és semmi se segít ha nem 3 percenként kenem) - de ennek a brado krémnek megadta magát a bőröm:)
Mindkét tartózkodási helyemen tartok belőle 1-1-et, így nem kell hurcolnom:)
Testápolóként is szoktam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

Mindkét tartózkodási helyemen tartok belőle 1-1-et, így nem kell hurcolnom:)
Testápolóként is szoktam használni.

Doz02

2018. július 21.

Kórházban dolgozom, és ezt kaptuk védőkrémnek. Illatát imádom, nem hasznom minden nap, inkább saját krémért nyúlok. Mivel masszőr vagyok, fontos, hogy a kezeim puhák és ápoltak legyenek. Gyorsan beszívódik, teszi a dolgát. Parabén tartalma miatt - 1csillag. Egyébként ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

tenagi

2018. július 20.

Nagyon jó kis termék, kifejezetten igénybe vett bőrre van kitalálva. Tényleg munkavédelmi kézkrém: gyorsan beszívódik, hatásos, a használata után hatása azonnal érződik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

TiimeaT

2018. június 15.

Sok kézkrémet próbáltam, majd a munkahelyemen fedeztem fel ezt, és imádom. A legtöbben azóta erre esküszünk már otthon is. Könnyed, hamar felszívódik és a gyulladáscsökkentő funkciójának köszönhetően a körömágysebeket is varázslatosan begyógyítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Vicus

2018. február 17.

Én is gyakorlaton fedeztem fel ezt a szuper kézkrémet és nagyon bevált. Kellemes az illata, rendbe teszi a kezeimet és ráadásul egész jól be is szívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hecate

2017. május 7.

Munkahelyemen kezdtem el használni, de már otthon családi használatra is van. Gyorsan felszívódó, kellemes illatú, bőrtápláló krém. Gyakori kézmosás vagy kézfertőtlenítés esetén azonban naponta többször kell használni belőle. Használata sebes bőrfelületre természetesen nem ajánlott. A pumpás flakon praktikus. Kiszerelése (mennyisége) és ára gazdaságos. :)

A termék leírása:

" Glicerines munkavédelmi kézápoló krém. A Bradocare kézápoló krém rendszeres használata megelőzi a kéz és a körömágy bőrének túlzott kiszáradását. A kamillában megtalálható nyugtató és gyulladáscsökkentő hatású bisabolol hatóanyagot és E-vitamint tartalmaz, B5 provitamin tartalma pedig segíti a bőr regenerálódását.

A magas glicerin tartalom jó hidratáló hatást biztosít. A felhasznált bőrbarát anyagoknak köszönhetően érzékeny bőrűek is használhatják. A kellemes illatú krém gyorsan felszívódik és selymes bőrérzetet biztosít, zsíros, ragadós hatás nélkül. "

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 7.

A termék leírása:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate