Best of Beauty 2019

Burt's Bees

Ár:   14 €   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2017. április 3.

Ár:   14 €
Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Sminkek szájra

Az intenzív színek találkozása egy 8 órán át tartó, hidratáló hatású természetes rúzzsal. Teljes fedés, vibráló színek 18 különböző árnyalatban, 100%-ban természetes, hidratáló összetevőkkel, mint a moringa és a málna magolaj, melyek segítik puhán és kondicionáltan tartani az ajkakat egész napon át.

• Egyenletes, szatén finish
  • 8 órás hidratáló hatás
  • 100%-ban természetes
  • Nem szárít
  • Hidratál, puhává és simává teszi az ajkakat
  • Természetes hidratáló összetevők,mint a méhviasz, moringa olaj, málna magolaj és E-vitamin
  • Újrafelhasználható csomagolás

AkInImOd

2018. augusztus 25.

2018.03.11.
Nagyon friss véleményem van a termékről, mivel tegnap szúrtam ki a Müllerben (4500 forint körül adják, nem a teljes shade range van kiállítva). De basszuskulcs, megláttam, elkezdtem nézegetni, forgatni a kezemben, és kiszúrtam az 530-as 'Lily Lake' színt - ez csak nem egy "My lips but better" árnyalat?! A tesztert azonnal felpróbáltam, majd mászkáltam a boltban kicsit, hogy milyen viselni ennyi pénzért, és lestem a tükörben magam közben. Minimál sminkben voltam és szemüveggel, de olyan kiállást adott nekem ez a rúzs, annyira összekapta a megjelenésemet, hogy úgy döntöttem, én ezt a sminkterméket most megérdemlem (a kedvenc Mac rúzsom már így is fogy, legalább lesz egy váltó párja).
Maga a rúzs egyébként enyhén fényes hatást és finoman fedő árnyalatot kölcsönöz az ajkaknak, a Lily Lake egyébként egy enyhén rózsaszín-mályvás-lilás árnyalat. Van egy enyhe illata, de azt nem lehet érezni, csak amikor szimatolni akarja valaki. Kifejezetten kellemes viselni és nem csúszkál a szerkezete ellenére sem - de... ami fura, hogy az ajkaim belső része mintha szárazabbak lettek volna a külső részhez képest, és ilyet még nem tapasztaltam egy rúzsnál sem. Ez még lehet változni fog, hiszen a véleményem még csak alig 30 órája alakulgat, szóval hosszabb távon minden kiderül majd - eddig viszont imádom és max előhidratálok Carmex-szel.

2018.08.25.
Imádom használni a fenti színt, mert nagyon kellemes viselni - ám az nem minden szettemhez illett.. és addig-addig kacérkodtam a gondolattal, hogy végül vettem még két árnyalatot: az 511-es Magenta Rush és az 512 Fuchsia Flood színeket. Az előbbi tényleg egy magenta - egy kevésbé fényes (szinte semi-matt), ám szintén nagyon selymes állagú mély pink szín. Utóbbi pedig egy élénk, cukorkás, ám mégsem agresszív pink - nagyon megdobja a megjelenésemet - de a nevéhez képest egyáltalán nem fukszia árnyalat szerintem. Viszont a Lily Lake-kel együtt igaz mindegyikre, hogy kellemes viselni ezeket a rúzsokat (a szám közepénél nem tudom, miért szárít egyszer-egyszer a Lily Lake, értetlenül állok ezelőtt).
Nekem nem másznak el, nem véreznek ki a szám sarkánál sem, ami a csúszós állagukhoz képes egészen kellemes meglepetés. Ugyanakkor nem transfer-proof, hagy nyomot maga után - viszont jópofa, hogy enyhén mégis színez, így ha le is kopik, az ajkaknak hagy egy kis színt maga után.
Nem olcsóak, de bátran merem ajánlani azoknak, akik nem bánják, hogy a rúzst bizony újra kell kenni evés után. Ivást még egészen bírja, de azért jobb csekkolni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

2018.03.11.

2018.08.25.

saraba

2018. április 5.

Szuper összetevők és színválaszték, az ár sem vészes. Tartósnak is mondanám, az állaga is hidratáló. A finish valóban szaténos-fényes, ami nem a kedvencem, de ez nem hiba, szimplán ez egy fényesebbre kivitelezett rúzs. A fedése meglepően jó, összeségében nem tudok semmi rosszat mondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Lanolin