Caola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diahlin, Módosítva: 2012. október 16.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém kamillakivonattal és B5 provitaminnal.

MNNiko

2020. január 14.

Ma már biztosan nem venném meg, mert próbálom kerülni a parabént és ebben 2 változatban is benne van. Még anno a nagymamámnál volt mindig ilyen krém. Ott is csak mosogatás után használtam, mert hirtelen kellett vmi, de nekem túl zsíros az állaga, nehezen szívódik be.

Az illata kellemes, de van benne elég illatanyag, hogy ez ne legyen gond :D

A tégelyes kiszerelés szerintem nem praktikus, mert mindenki beleturkál és beleviszi a bacikat. A tubus sokkal higiénikusabb.
Olcsó ezért sokan választják, de az összetevői borzasztóak és nem is kellemes és nem is higiénikus a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Az illata kellemes, de van benne elég illatanyag, hogy ez ne legyen gond :D

zsazsa

2016. szeptember 30.

Finom illat, zsíros állag, testes krém, jó ár. Viszont csúnya összetevők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Finom illat, zsíros állag, testes krém, jó ár. Viszont csúnya összetevők.

spavanilly

2015. december 1.

Jó kis kézkrém finom illattal. Kicsit nehezen szívódik be, de megfelelően táplál, komfortos érzetet nyújt, pénztárcabarát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 1.

Bebek

2015. október 27.

Engem az illata fogott meg. Imádom. Gyerekkort idéző illat. :)
Nekem alapból nem sok baj van a kezemmel, ha nagyon durván hideg van, akkor szokott kiszáradni a bőröm, de utálom kenegetni, mert a legtöbb kézkrém nehezen szívódik fel. De ez nem. Elég jól beszívja a bőröm, nincs ragacsos érzés a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Engem az illata fogott meg. Imádom. Gyerekkort idéző illat. :)

JudithBeauty

2015. június 25.

Nincs olyan jó, mint a Nivea kék tégelyes krémje, de elég jól hidratál és az illata is kellemes, egyszerű. Az extra száraz bőrűeknek nem lesz elég tapasztalatom szerint, de ha megint akciós lesz a közeli üzletben, fogok venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 25.

victorika

2014. november 21.

Klasszikus! Mindig van a táskámban! Nagyon szeretem!

Klasszikus! Mindig van a táskámban! Nagyon szeretem!

JennyFair

2014. január 2.

Szeretem a tégelyes krémeket. Ennek az illata annyira nem jött be...nem kamilla, inkább valami férfidezodor szag. Bár ez annyira nem zavart. Könnyű kenni, nem túl zsíros. Kell várni egy ideig, mire beszívódik. Egész megfelelően hidratál, de a legszárazabb kezeken ez se segít túl sokat. Viszont sokáig kitart! Jóindulattal hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 2.

Laura19

2013. december 7.

Kellemes, egyszerű illata van. A krém nem tömény, zsíros. Könnyen kenhető. Hamar beszívódik és hidratál, emellett megfizethető. Kell ennél több az ötöshöz? (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Edit87

2013. november 29.

Úgyszintén nosztalgia! Drága jó édes Anyukám vette rég, akkor jó volt, de én nem venném már, persze ha Ö venne nekem újra akkor nem is használnék mást a világon. Csak az emléke és az emlékek miatt 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.

mili

2012. november 22.

Ez az este a nosztalgiáé, mennyi régi krémet találtam itt fent. Anyukám vásárolta régen, nekem a krém nem tetszett soha, de a doboza annál inkább. Az összetevőt nézve nem is csodálom, hogy nem volt jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 22.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.