Catrice

Ár:   985 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Loona, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   drogériák, online

A krémes, hosszantartó formula E vitaminnal hatékonyan elfedi a  pirosságot, a  szem alatti sötét karikákat és a bőrhibákat.

fioretta

2020. augusztus 29.

Szuper termék, 010-es Nude árnyalatot használom. Még régebben vettem, de még mindig meg van, nagyon lassan fogy. A stiftes kiszerelés praktikus, könnyű dolgozni vele. A néha megjelenő pattanások elfedésére használom, tökéletesen beleolvad a bőrbe, jól eldolgozható. Ráadásul mintha szárítaná is az aknékat, így azok gyorsabban eltűnnek. Tartós, egész nap fenn marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 29.

donett0629

2018. május 29.

A színe tökéletes, eldolgozni is könnyű, jól fed, azonban nem tartós és az apró ráncokat is kiemeli. Egy erős közepes korrektor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

cintuss95

2018. május 17.

Csalódás, egyszerűen borzalmas! :(
Kiemeli az összes létező apró ráncokat, nehéz eldolgozni és még sorolhatnám.
Biztosan nem veszem újra! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Csalódás, egyszerűen borzalmas! :(
Kiemeli az összes létező apró ráncokat, nehéz eldolgozni és még sorolhatnám.
Biztosan nem veszem újra! :(

Pinklady94

2017. november 30.

Nagyon jó korrektor a jó fedésnek köszönhetően gyorsan eltünteti a szem alatti karikákat, praktikus a csomagolása is nem a kezeddel kell pacsmagolni benne hogy felvidd az arcodra. Ha elhasználom biztos újra fogom venni. Könnyen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

AppleMaple

2017. november 2.

Nekem a 010 Nude árnyalat van meg, a szemem alatt és kisebb bőrhibákra szoktam használni, teljesen elégedett vagyok vele, az is lehet, hogy újraveszem majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

lenizsu

2017. október 28.

Főként az arcom különböző pontjainak világosítására használom. Könnyű eldolgozni, teszi a dolgát, de nem nyűgözött le. Valószínűleg nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

seppunkata

2017. október 24.

Ez egy nagy kaka, azt kell mondjam :D Gyorsan kellett egy korrektor, korábban is a Catrice-től használtam a Liquid Camouflage korrektort, ami már nagyon fogyóban van hál istennek, mivel azt se kedveltem, de az ehhez képest egy csoda. Ezt nem lehet felvinni, egyszerűen nem marad rajta a már felkent alapozómon, felszedi saját magát, minél tovább kenegetem... Ha valami csoda folytán mégis sikerül, egy vastag pacát hagy maga után, amit ha be is púderezek nagyon ronda, és látszik, hogy korrektor van rajtam. A 10-15 évvel ezelőtti gagyi rúzsos korrektorokra emlékeztet, amiket ajándékba kaptam mert senkinek se kellett. Lehet megy egyenesen a kukába, kidobott pénz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

vicka

2017. október 16.

Alapvetően szeretem a Catrice termékeit, és ez a kis korrektor nagyon megtetszett a boltban, nem tudtam nem megvenni. Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos nem tudom. Iszonyatosan nehéz eldolgozni, ráadásul kiül az arcbőrre, messziről ki lehet szúrni, hiába fixálom akármilyen jó minőségű púderrel. Párszor lehet előkapom még a sminkes dobozomból, de elhasználni nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 16.

lide81

2017. október 9.

Szem alá nem ajánlom, beleül a ráncokba, viszont bőrhibák eltüntetésre tökéletes. A csomagolása nagyon praktikus. Sokáig elég, ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Beba01

2017. október 9.

Nekem 025 Beige árnyalat van meg.Tökéletes a szem alá patikra ahova csak kell.Jól lehet vele dolgozni.Szépen elfed mindent.Nekem újravevős+++++++++++

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-8
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology