Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mozart, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2 árnyalatban kapható: Pinkadoxa és Love, Peach & Harmony

Catrice Cream to Powder Blush, és Powder Bronzer
Ár: 600 Ft/db +postaköltség , Eladó: Flowergirl1
Állapot: párszor használt, Helyszín: --, fizetés: Szállítás: postán maradó ajánlott küldemény, Foxpost. Fizetés: előreutalással.
senskin

2014. április 9.

Hát nem tudom, tinis. Nem rossz,egyszeri vételnek megfelelt. Nem vettem újra. Nekem nem a legmegfelelőbb árnyalatok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

classycat

2014. március 26.

Nekem a Pinkadoxa van meg, és úgy érzem, hatalmas kedvenc lesz - gyönyörű a színe, nagyon kevés kell belőle, ráadásul tartós is. Remélem, a Catrice állandó kínálatában majd lesznek egyszer ilyen krémpirosítók, mert ez hihetetlenül szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Orsoly

2014. március 7.

A Peach and Harmony árnyalatot szereztem be nemrég a Müllerben. Rögtön ki is próbáltam, és egyszerűen fantasztikus. Könnyen eldolgozható és hatalmas pluszpont, hogy nem harsány és csillámos. Összeségében nagyon kellemes viselet. 1400 Ft-ért szerintem bőven megéri, kár, hogy csak limitált ideig kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate