Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: zalla, Módosítva: 2017. április 9.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

TimyeK

2017. április 9.

Nagyon szerettem ezt a korrektort, bőrhibákra alkalmaztam. Kicsit gyorsan fogyott, de az árnyalata megfelelt a bőröm színének és tartós volt. Aztán újítottak, de az újabb változat pattanásokat okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

esim

2016. november 14.

Nincs sok igényem a korrektorokkal szemben: tegyék a dolgukat, lehetőleg tartósan és úgy, hogy ne lehessen észrevenni őket. Ez a korrektor nagyon jól teszi a dolgát, ugyanis lassan pótolnom kell a készletemben. Ezt használom az alapozóm előtt, a legvilágosabb árnyalatát, sosem volt problémám vele. Jó kiszerelés, praktikus használat és hát persze, jó fedés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 14.

fuufanni

2016. november 3.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

Nagyon szeretem, jók a színek és az új formula nagyon krémes, könnyen kenhető. Tartós ha púderrel rögzítem.

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Ezt a véleményt-t a közösség nem találta hasznosnak. Mégis elolvasom

(-2)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Enc

2016. június 6.

Teljes áron vettem a terméket, ha jól emlékszem a Sand árnyalatban. A csomagolásával elégedett vagyok, praktikus és nálam nem esett ki a stick a tokból. A kupakja jól zár, táskába dobós darab. A szemem alatti karikák elfedésére szerettem volna használni, de arra alkalmatlan. Ragacsos, vastag rétegben fed csak jól, de beleül a ráncokba és nagyon szárítja a bőrt. Szerencsére egyszer anyukám elkobozta tőlem és a kis bőrhibáira el tudja használni, szóval neki bevált és már újra is vette. Ezért 3-ast adok neki, de többet nem érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

kacsork

2015. október 30.

Ez a korrektor egy csoda!
Soha nem találtam másik ennyire jól fedő korrektort, ami ezzel együtt szépen felvihető és nem tűnik úgy, mintha temperával pacsmagoltam volna rá az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 30.

Ez a korrektor egy csoda!

vargakrisztina1225

2015. július 2.

nekem elég régóta megvan, ált a karikás szemeimre szoktam használni, szerintem jó a fedése, de nekem a legnagyobb kedvencem még mindig a catrice camouflage
mindig jönnek újabb és újabb korrektorok, amiket természetesen ki kell próbálni, de szívesen újra venném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

Szozs

2015. június 5.

Nem rossz, sajnos nekem is kiesett a stick-ből kb. a felénél. Nekem nem volt bajom a fedésével, de szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

vrgbtt

2015. január 10.

Nem szeretem. Nekem is kiesett a stick-ből ami kellemetlen. Fedése rettentő minimális. Nem is tudom, miért vettem meg :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Amea

2014. december 22.

Nem rossz, de nem is tudok áradozni róla.
Úgy esett rá a választásom, hogy ez volt olcsó, mikor beugrottam valami piros pötty eltüntetõ gyorssegélyért a Müllerbe.
Elfedte, amit kellett, ezzel semmi gond, de nem illeszkedik szépen a bõrhöz, illetve púder nélkül annyira nem tartós.
A csomagolása rendben van, precízen lehet vele dolgozni.
Nem csodaszer, de még így is megüti pár magasabb árfekvésû termék szintjét. (ami szomorú hír pl az Astor cover sticknek, amit simán ver)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 22.

Nem rossz, de nem is tudok áradozni róla.
A csomagolása rendben van, precízen lehet vele dolgozni.

henmar

2014. augusztus 24.

Sajnos nem sok mindenre tudom használni. Gyenge minőség, nem lehet szépen a bőrbe dolgozni. Szem alatti karikákra vettem, de sajnos beül a rácokba és kellemetlen, ragacsos érzetet hagy maga után. Egyéb bőrhibák esetén is nulla a fedése.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside
Tisztítószerek: Cetearyl Glucoside
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Octyldodecanol, Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Geraniol, Lyral, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal
Parabének: Propylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Propylparaben

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.