Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sokkismalac, Módosítva: 2012. február 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

csylvie

2014. április 26.

Szem alatti karikákra nekem ez vált be leginkább a természetessége és a nagyon enyhe fénye miatt. Jól adagolható, tetszik az ecsetes kiszerelés, jól eldolgozható, sok év próbálkozás után ennél maradok, már 3at használtam el belőle....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

Roni27

2013. március 7.

Összességében nem rossz korrektor. Igaz, hogy nekem nincs is nagy bőrhibám, néha egy-egy pattanás, azt elég szépen elfedi. Az ára korrekt, viszont nekem is többször kellett szenvednem vele, mire kijött a tartalma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 7.

ernestina

2012. október 25.

Az első használat előtt én is megijedtem, nagyon nehezen "bújt elő" a tartalma. Amíg használtam szerettem, megtaláltam a bőrömhöz leginkább illő árnyalatot. Szépen el tudtam dolgozni, egybeolvadt a sminkemmel. Highlihterként is használtam. Egyetlen hátránya az volt hogy gyorsan elfogyott, gazdaságtalannak tartottam, ezért nem vásároltam újra.
A jelenlegi korrektoromból kezdek kiábrándulni, így hamarosan visszatérek ehhez a praktikus és összességében jól bevált korrektorhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 25.

vivcsusz

2012. október 18.

Megvettem.Amikor hazamentem láttam,hogy nem jön ki belőle semmi,biztos kiszáradt.
Rossz ómen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Rossz ómen.

vlilla0522

2012. augusztus 23.

light beige árnyalatban van meg, amikor leárazták, akkor akadt meg a szemem rajta, és megvettem. tartóssága nem a legjobb, de olyan napokon, amikor kicsit karikás a szemem használom. nem kifejezetten lesz a kedvencem, mert a fedése nem tökéletes, csak sokadik áthúzásra.
egyéb: durván lekopott már a rajta lévő szöveg pár hónap után. ez annyira nem tetszik, de pár száz forintért azt mondom belefér. ha elfogy, másik után nézek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Kispitypang

2012. augusztus 5.

Nekem jelenleg az az "all time favourite" korrektorom a szemem alá, és nagyon-nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják! Látványos karikáim ugyan nincsenek, de a bőröm kicsit zöldes-szürkés a szemem alatt, és azt egész szépen kiegyenlíti. A világosabb szín tökéletesen passzol is a bőrszínemhez. Amit azonban a leginkább szeretek benne az, hogy nem gyűlik össze a ráncokban! Na jó, igazából még nem ráncosodik a szemem, de az alsó szempillasor alatt, a kis pufibb rész alatt van egy mély ránc-szerűség (mióta az eszemet tudom és sminkelek azóta ott van), és eddig minden korrektor/alapozó, amit a szemem alá használtam, beült ebbe a ráncba. Kivéve ezt. Az állaga nagyon könnyed, folyós, ami mondjuk nem meglepő, tekintve a tollas-ecsetes kiszerelését. Tartósságát tekintve sajnos egy egész napot nem bír ki, de egy átlagos munkanapot azért szépen végigél. Nem mondom, jobban örülnék neki, ha még este is rajtam lenne, de mivel pici, és könnyen elfér a táskában, ha nagyon szeretném, inkább viszem magammal napközben.
Értékelés: 5* - az általam eddig próbált korrektorok közül nekem ez vált be a legjobban a szem alatti karikákra, úgyhogy jól fel is tankoltam belőle, összesen 4-et vettem, hogy jó hosszú ideig elég legyen. Egyébként egy ilyen kis tollacska napi használat mellett 3-4 hónapig is bírta nálam, amit mondjuk nem gondoltam volna. Amilyen kicsike, azt hittem, hogy egy hónap alatt el fog fogyni. Összességében teljes áron nem vagyok benne biztos, hogy megérné megvenni, de így 399 ft-ért mindenképp ajándék volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

bea0926

2012. július 10.

Kifutó termékként vettem 350 Ft-ért. Ennyit abszolút megért, többet nem. Nem fedi el jól a karikákat, mintha semmit se kennék fel. De hogy mégse menjen kárba szemhéjalapozónak elhasználtam. Annak végül is nem volt rossz, a szemhéjpúder a helyén maradt, nem ráncosodott. Használtam már pár ecsetes korrektort és vannak ennél sokkal jobbak. Pl. az Essence, S-he és Artdeco nagyon bejött (az utóbbinak elég húzós az ára és viszonylag hamar el is fogyott).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

zalla

2012. június 7.

A sötét karikákat nekem halványítja, könnyű, akciósan megérte. Vigyázni kell az adagolással, mert trükkös: sokáig nem jön, aztán hirtelen, gondolom a beszáradás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 7.

la.petite.peste

2012. február 20.

Kifutóként vettem 600 forintért, a szemem alatti karikákra bevált, de nem tudom, hogy vennék-e megint, ez az ecsetes tekerős megoldás nem igazán jött be, csomó festék beleszárad az ecsetbe, ami ilyen kis mennyiségnél elég nagy pazarlás... Ennyit mondjuk megért, pláne, hogy az én extravilágos bőrömre nem igazán gyártanak korrektort.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 20.

kemenysepro

2012. február 4.

Igen könnyű állagú korrektor. Ez sajnos a makacs karikákra nem megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Igen könnyű állagú korrektor. Ez sajnos a makacs karikákra nem megoldás.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, PEG-20 Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.