Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,45 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Kriszta.08.24, Módosítva: 2016. szeptember 24.

Kiszerelés:   7,45 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A tökéletes füstös szemek garantáltak az ideális színeket, a professzionális szivacsot és ecsetet tartalmazó Smokey Eyes készletnek köszönhetően.

2 színkombinációban kapható

petra095

2018. augusztus 6.

Próbálkoztam, barátkoztunk de nem tudott semmit se nyújtani. A lila változata van meg, az első három por állagú szín abszolút pénzkidobás, a legsötétebb krémesebb szín még használható is lenne, ha nem mászna el a szememről 10 pislogás után. Pedig a csomagolása ígéretes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Dea

2017. október 27.

A fekete szín jó szemhéjtusnak a többi katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 27.

A fekete szín jó szemhéjtusnak a többi katasztrófa.

Yummy

2017. szeptember 17.

Nekem nem tetszett. Nem tartós, porzik, nem látszódik kellően, nehéz felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Nekem nem tetszett. Nem tartós, porzik, nem látszódik kellően, nehéz felkenni.

oliviag

2017. augusztus 24.

Sajnos paletták terén csalódtam a Catrice-ben, szerintem egyáltalán nem tartós, nagyon porzik és a tus résszel abszolút nem tudok kezdeni semmit. A hozzátartozó kis ecsetet egyáltalán nem tudom használni. Ez egy olcsó kategóriás paletta, nem vártam tőle sok mindent, de azért reménykedtem, mivel nagyon szeretem ezt a márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Imo

2017. május 24.

Kellően pigmentált egy szolidabb nappali sminkhez, és bár a tartóssága tényleg kifogásolható, szépek a színei és kis helyen is elfér. Pl utazáshoz, nyaralásra ideális lehet, mert egészen sok dolgot ki lehet belőle hozni. Nagyon megszerettem a használata során, és tényleg csak a tartóssága miatt kap 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 24.

lidocain

2017. április 21.

060-as lila szett van meg, Müllerben szereztem ingyen egy akció keretében. Ritkán használom, a feketés zselével nem igazán tudok mit kezdeni, a púdereket szeretem belőle. Olyan közepesen pigmentált, nekem alap nélkül elég hamar lejön, alappal viszonylag tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Yette

2016. december 12.

Iszonyatosan megkedveltem (a 020-as lilás árnyalatról tudok nyilatkozni)
A zselés részt először tusként próbáltam ki de erre egyáltalán nem volt alkalmas, de ha alapként rakom fel akkor színek sokkal élénkebbé válnak, míg ha alap nélkül rakom egy szolidabb hatást lehet vele elérni.
Igazán szépen lehet füstösíteni és igen tartós is( alappal sokkal jobban mint nélküle).
Nagy fenntartásokkal kezeltem a lila szín amik kicsit piszkos hatást keltenek de nagyon megszerettem őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 12.

Iszonyatosan megkedveltem (a 020-as lilás árnyalatról tudok nyilatkozni)

ediiit

2016. november 27.

Szép füstös sminket lehet készíteni,viszonylag tartós.Krémes része jól kihasználható :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 27.

Rivendell

2016. november 21.

Szerintem nagyon jól kihasználható paletta, még a régi szögletesebb kiadást teljesen ki is fogyasztottam. Újravettem ezt a lekerekített alakút, ebben tartósabb a krémes fekete és ha rátapogatok a sötétbarnából, akkor tényleg nem maszatolódik. Ezt a sötétbarnát egyébként a szemöldökömre szoktam használni, pont stimmel a színe. A legvilágosabb színt pedig akkor is használom a szemöldökcsontra és a szemzugba, ha egyébként más palettával sminkelek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 21.

petyszi

2016. november 17.

A lila szett van meg nekem ebből a kis palettából. A szemhéj porokat csak ritkán használom belőle, mert a lila nem az én színem, a sötétebb színt jobban tudom használni. Nagyon szeretem benne a legsötétebb gélt, azt tusként használom a hozzá tartozó ecsettel és nagyon jó vonalat tudok vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.