CeraVe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   85 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mrsgrob, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Segít helyreállítani és fenntartani a bőr természetes védőrétegét.
  • Ceramid és hialuronsav tartalma révén segít növelni a bőr hidratáltságát

tdobos

2017. június 15.

Mivel nagyon sok jó véleményt olvastam erről a krémről és a Beautypedia is csupa jókat ir róla, úgy döntöttem kipróbálom. Enyhén rozaceás a bőröm és ez kimondottan ajánlott érzékeny és rozaceás bőr esetén. Nagy várakozással tekintettem rá, keresem a megfelelő, illat es alkohol mentes hidratálót, amit szeret a bőröm. Nos felkenés után aránylag gyorsan beszivódik, jól hidratál és puhává teszi a bört. Engem azonban irritál, csipkedi a bőröm és viszketek is tőle, meg ki is pirosodok. Utána olvastam különböző blogokban és elég sok ember tapasztalt hasonló problémat vele kapcsolatban. Valószinüleg a benne lévő niacinamide miatt. Sajnálom, hogy nem tudunk barátok lenni, mert egz nagyon szimpatikus és pénztárca barát termék. Ennek ellenére azt gondolom, hogy akinek a bőre szereti, annak egy nagyon hasznos tag lehet a bőrápolasi rutinban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 15.

Lencseee

2017. április 20.

Én ajándékba kaptam egy kedves krémmániás ismerőstől. Isten áldja érte!:-) Hibátlan éjszakai krém, amit én kennék nappalra is, ha nem lenne ott a benton lotionöm, illetve, ha a niacinamide és a cvitamons szérum használata javalt lenne egyszerre. Szép INCI-s, engem a parabén nem zavar az összetevőlista végén. Hamar beszívódik, könnyű rákenni a sleeping maskot vagy a marula olajat, de ezek nélkül is jó viselni. Irritációt nem okozott, és bármennyire is könnyűnek érződik a bőrön, megfelelően hidratál. Könnyebb, mint a sima cereve hidratáló, amiről már írtam véleményt korábban. 4500 HuF környékén rendelhető az iherbről, és ha azt nézzük, hogy közel 90 ml, ár-érték-hatás-összetevő arányában kiemelkedőnek tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

hajnalka39

2016. szeptember 21.

Ha lehetne betiltatnám ezt a krémet.brutál mit művelt az arcommal. Szétmarta a bőröm a fejem reggelre felpuffadt,iszonyú vörös pattanások lettek az államon.
Borzalom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Borzalom!

fleur83

2016. január 26.

Három hónapja használom és nagyon bejött. Semmi csicsa krém ami jól hidratál, illatmentes, praktikus a csomagolása és az ára sem vészes. Újravevős!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

mrsgrob

2016. január 7.

Már harmadik flakonnal vettem, nagyon elégedett vagyok vele. Esténként használom egy többlépéses arcápolás részeként. A flakonja jó minőségű, kézbeillő, a pumpája remekül adagol. Könnyű, illatmentes krém, nem annyira folyékony mint vártam. Normál-száraz 40-es bőrömet jól hidratálja, hamar felszívódik és reggel látható az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak