CeraVe

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serephina, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a formula eltávolítja a szennyeződéseket, olajat és sminket. Illatmentes, kíméletes a bőrrel, nem szárít. Ceramidokat, szalicilsavat és aminosavakat tartalmaz.

Ár: 3499 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

szandi08

2021. december 6.

Az egyik arctisztító, ami tényleg egy csoda termék. Annyira puha és sima lesz az arcom tőle, hogy három hónap használat után sem hiszem el. Nagyon jól hidratál és frissít.
A sminket nem szedi le teljesen, ezért micellás arctisztítót érdemes még utána használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 6.

mafkanett

2021. december 1.

Én a hydrating verziót használom és azzal meg vagyok elégedve nekem az pont elég a bőrömnek ettől az enyhén habzóstól húzódik a bőröm de a párom nagyon meg van elégedve ezzel a tisztitóval. Viszont engem taszit a szaga. Rosszat nem tudok rá mondani mert mindenkinek más lemosó válik be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 1.

Nyuszi

2021. november 28.

Amíg nem ismertem ezt, reggel a hydrating verzót, este a foaming verziót használtam. A foamingot szerettem, a hydratinget alig vártam, hogy elfogyjon. Aztán egy akcióban megrendeltem ezt, nézzük, milyen alapon. Na, hát ez A lemosó. Reggel és este is imádom. Könnyű, selymes, jól habzik, picit talán nehezebb lemosni, mint a foamingot, viszont egyáltalán nem szárít, sőt, kifejezetten kellemes utána a bőröm tapintása. Imádom, marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 28.

noricza

2021. november 28.

Eredetileg a férjemnek vettem, de persze, hogy nekem is ki kellett próbálni :) Nem lesz túl habos, így könnyebb lemosni is. Azt ígéri, hogy eltünteti a sminket, hááát ezzel vitatkoznék :) alapvetően jól tisztít de szerintem smink esetén kell előtte egy olajos lemosó, micellás víz vagy akármi mert nekem bizony a szempillaspirállal annyira nem bírt el, de ettől függetlenül jó kis terméknek gondolom. Arcmosás után nem húzódott a bőröm annyira nem kiáltott a hidratálóért, irritációt nem tapasztaltam, ellenben tök jó puha volt. Az ára elég borsos bár az tény, hogy kevés kell belőle. Az illatát én annyira nem érzem, így nem is zavaró, volt már rosszabb "illatú" termékkel is dolgom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

Jayf

2021. november 26.

Előtte a foaming cleansert használtam, az sokkal jobban bevált. Az érzékeny bőröm nem bántja, bár nem vagyok benne biztos, hogy nem emiatt jön ki egy-két pattanás... Nem tisztít olyan jól, mint a FC, és számomra borzasztó büdös is. Nem mondom, hogy pénzkidobás, de ezerszer jobb lemosók is vannak ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

Lulimuli

2021. november 3.

Nagyon szépen tisztít. Kellemes , hidratált érzetet hagyva maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Nagyon szépen tisztít. Kellemes , hidratált érzetet hagyva maga után.

Lilien07

2021. október 13.

Ez szó szerint egy csodaszer. Hidratál, tisztít, nem szárítja a bőrt és még parfümöt sem tartalmaz. Biztos vagyok benne hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

Vicus

2021. október 13.

Jól tisztít, nem húzódik használata után a bőröm, nem szárít. Csodaszernek azért nem tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

gasparblanka

2021. július 29.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos csalódtam ebben a lemosóban. Használat után húzódik, feszül, és csíp az arcom. 3 használat után hámlani is kezdtem. A kombinált bőrömnek a Jelly Joker és a Balea Med lemosók sokkal jobban beváltak.. Ezt biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 29.

Fanni26

2021. július 10.

Nekem so-so bejött, lassan fél éve használom, ugyanolyan szépen teszi a dolgát, mint az elején. A zsíros és pattanásos bőrömön sajnos nem sokat javított, talán nem fényesedik ki annyira, mint előtte. Szerintem nem veszem újra, ha elfogy, inkább kipróbálok mást is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 10.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Alanine, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Histidine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Coconut Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Isostearate, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Trideceth-6, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Coconut Acid, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, PPG-5-Ceteth-20, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Trideceth-6, Behentrimonium Methosulfate, Coconut Acid, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Illatanyagok: Valine
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Alanine a I h

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.