CeraVe

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Cosibella.hu-n 4 850 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serephina, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Cosibella.hu, 4 850 Ft

Ez a formula eltávolítja a szennyeződéseket, olajat és sminket. Illatmentes, kíméletes a bőrrel, nem szárít. Ceramidokat, szalicilsavat és aminosavakat tartalmaz.

Ár: 4 850 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 2999 Ft , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

typical

2022. november 26.

Kedvenc arclemosóm lett. Előtte a Hydratingot is próbáltam, de azt (ha lehet ilyet mondani) túl kíméletesnek tartottam. Ezen valóban érzem, hogy tisztít, általában olajos lemosó után használom, de ha az néha kimarad, úgy érzem, magában is elég jól megbírkózik egy könnyebb sminkkel, anélkül, hogy kifejezetten szárítaná az arcbőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 26.

georgia_winestripe

2022. november 15.

Nagyon szeretem, mar sokszor ujravettem. Az esti rutinom 2.lepesekent hasznalom, krem allaga van ami utana felhabzik az arcomon. Nagyon sokaig eleg, szepen teszi a dolgat :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 15.

pdorka13

2022. október 27.

Nagyon szeretem! Az én kombinált bőrömet szépen megtisztította. Egy nagyon-nagyon picit szárította, de ezt tonikkal és hidratálóval helyrehoztam. Jobban szeretem, mint a sima Hydrating változatát, mert ennél jobban érzem a tisztító hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 27.

K.Spion

2022. október 24.

Nagyon szeretem. Az esti rutinomban az olajos tisztító után használom, második lépésként. Szépen teszi a dolgát. Nem szárítja az arcom és eltávolítja az babaolajat és a maradék sminket az arcomról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 24.

PolarFox

2022. október 2.

Ő a n°1, aki még a szempillaspirált is szépen leszedi. Sőt, vele a párom is szívesen tisztítja az az arcát. Bárcsak lenne nagy kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 2.

biro.zsofi0826

2022. szeptember 11.

A valaha volt legjobb lemosóm, a CeraVe lemosóit egyébként is imádom, még nem csalódtam bennük. Amit külön szeretek az az, hogy habzik, teljesen jól tisztít, smink ügyben megint csak nem tudok nyilatkozni. Elég sokáig elég, akár több hónapig is, nem rég fogyott el, nem vettem újra mert szerettem volna kipróbálni a G&G Jelly Jokerjét, máris fura, hogy nem habzik, de egyenlőre teszi a dolgát, nálam mindenképpen favorite ez a termék, ha nem válik be a Jelly Joker, akkor biztos visszatérek ehhez a lemosóhoz. Mindenkinek meleg szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 11.

Panni43

2022. augusztus 15.

Szépen lemossa a sminket és nem szárít viszont semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

Szépen lemossa a sminket és nem szárít viszont semmi pluszt nem ad.

Cseniko

2022. július 9.

2021. 01. Sima hydrating cleansert szerettem volna kipróbálni, de ez lett belőle.
Azt hittem, ez ugyan az, csak olyanoknak készült akik ragaszkodnak a habzáshoz, mert úgy érzik igazán hatékonynak a tisztítást.
Egy kis adagot elhasználtam belőle, illata elég kellemetlen volt a számomra, viszont talán túl alaposan is tisztított. Az volt az érzésem túlszárít.
Nekem nem újravevős a vízhiányos, érzékeny bőrömre, de utána a sima hydratingot egyből legnagyobb kiszerelésben vettem meg és az hibátlan👌🏼

Update: mentem vele egy újabb kört. Egy hétig minden este ezt a lemosót használtam Foreoval. Kis mennyiséget használva is csikorgósra szárított, kipirosított és érzékenyített. Ez nekem teljes felejtő. Zsírosabb arcbőrre lehet érdemes esetleg kipróbálni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 9.

random

2022. július 7.

Ez - az olajossal ellentétben - sokkal könnyebben és gyorsabban leszedi a ragaszkodó fényvédőmet és a mindennapi, minimál sminket is. Hidratálásban sem sokkal marad el. Hámlasztást nem érzek tőle külön, utána ugyanúgy szükségét érzem a szokásos bha-mnak. Összességében jó kis esti lemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 7.

sz.rebeka

2022. június 12.

nagyon jó lemosó, szépen tisztít, kellemesen hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 12.

nagyon jó lemosó, szépen tisztít, kellemesen hidratál is.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Alanine, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Histidine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Coconut Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Isostearate, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Trideceth-6, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Coconut Acid, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, PPG-5-Ceteth-20, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Trideceth-6, Behentrimonium Methosulfate, Coconut Acid, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Illatanyagok: Valine
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Alanine a I h

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.