CeraVe

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serephina, Módosítva: 2020. október 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a formula eltávolítja a szennyeződéseket, olajat és sminket. Illatmentes, kíméletes a bőrrel, nem szárít. Ceramidokat, szalicilsavat és aminosavakat tartalmaz.

indiigo

2020. november 8.

Ó, IGEN!!! Hosszú-hosszú évek óta vadászok jó arclemosót, és most, hogy elkezdtem edukálni magam egy kicsit alaposabban az összetevőkből, végül erre esett a választásom, részben az itt olvasott vélemények alapján is, amit itt meg is szeretnék köszönni mindenkinek a bőröm nevében. Nem tudom elmondani, milyen boldog voltam, mikor először használtam, és vártam a szokásos kellemetlen húzódást az arcomon - és nem jött! A sminket úgy szedi le, mintha soha nem is lett volna ott (jó, ez nagyjából csak szempillaspirált és néha tust jelent, mást nem használok), és úgy összességében nagyon szeretem. Ezer százalék, hogy újravevős, de ha nem ez, akkor a foaming vagy a SA tesója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 8.

Natalie

2020. november 8.

Picit meg vagyok lőve,mert ma 4.alkalommal használtam,és 4.alkalommal kellemetlenül feszülő,krém után üvöltő pofival álltam a fürdőben. Sajnálom,mert ezeddig a legklafább állagú lemosó amit próbáltam. Kellemesen krémes,érdekesen habzó,nem csíp,nem irritál,tökéletes...lenne ,ha nem tisztítaná nyikorgósan feszülősre az arcomat. Nyárra félreteszem,addig marad a hidratáló lemosó a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

Camillala

2020. november 4.

Nagyon jól habzik, jobban mint a másik kedvencem a Foaming Cleanser változat zsíros bőrre. Kevésbé húzódik tőle a bőröm, mint a Foaming változattól, de nyáron meg az volt kellemes érzés. Most hogy hideg van, talán ez jobban esik még az én zsíros bőrömnek is. Foreoval használom és praktikus, hogy ilyen könnyen nagyon felhabzik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

orchidea8627

2020. október 22.

A kék címkés lemosót szerettem volna újra venni a hidegebb hónapokra a sima géles helyett, de csak ebből volt a patikában, így gondoltam kipróbálom.
Nem bántam meg. Szerintem ez erőteljesebben tisztít mint a kék címkés lemosó, attól én használat után nem éreztem ennyire tisztának és simának a bőrömet mint ez után. Minden ilyen vízzel használatos lemosót az olajos sminklemosóm után használok, ez hipp-hopp elbánik vele, szinte csikorgósan tiszta bőrt hagyva maga után. Nekem a habzó lemosó nem teljesen ezt az állagot jelenti, ez olyan minta egy krémet kennék az arcomra és csak egy egészen picit habzik fel. Nagyon kellemes a használata, megszerettem, szerintem ezt is újra fogom még venni a bőröm állapotától függően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

doricka

2020. október 15.

A többi cerave lemosóhoz hasonlóan ez sem okozott csalódást! Nagyon szép az inci, nagyon kellemes az állaga, jól habzik, és nem hagy maga után húzódó érzést. Nekem a sminket önmagában nem szedi le teljesen, de előtte egy olajos lemosó vagy micivíz használatával tökéletesen működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Honeyhair

2020. október 13.

A CeraVe termékek eddig nem álltak az érdeklődésem középpontjában, de itt a KM fórumban Mse felhívta a figyelmet erre az újdonságra, ami egyből betalált. Száraz, vízhiányos, érzékenységre hajlamos bőröm van, de szeretem az alapos tisztítást, és a habzó termékeket preferálom. Rendkívül kellemes a használata. Krémes, kíméletesen, finoman siklik, majd jól habzik és maradványmentesen eltávolít mindent. Nem is gondoltam, hogy ezeket a tulajdonságokat egyetlen termékben is lehet ötvözni. Egyszerűen semmi kivetni- vagy kritizálnivalót nem találok benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 13.

balazskrisztii

2020. október 12.

Számomra ez A tisztító. A szárraz bőrre való lemosónál nem éreztem ezt a fajta tisztaságot, a szaliciles pedig túl csikorgós volt. Előtte Nivea olajos lemosó, utána a spirál maradékát micellás vízzel letörlöm és végül jön ez (a kedvenc Remington gépecskémmel). Maximális tisztaság, 0 érzékenység, 0 húzódás, 0 viszketés, másnap 0 csillogó-fénylő homlok. 1000000 csillagot is megérdemelne ( én a Corvinban lévő gyógyszertárban vettem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Serephina

2020. október 6.

Tényleg fantasztikusan eltávolítja a sminket, kellemesen habzik és a lemosás után nem hagy húzódó, kiszárított érzést a bőrön. Tetszik az összetétele is, főleg hogy parfümmentes. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Antioxidánsok: Alanine
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, PCA, Sodium PCA, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Alanine, Hydroxyethyl Urea, Caprylyl Glycol, Histidine
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Cetearyl Alcohol, Cholesterol, Coconut Acid, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: PPG-5-Ceteth-20, PEG-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Sorbitan Isostearate, Glycol Distearate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Trideceth-6, Cetearyl Alcohol, Sodium Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Coconut Acid, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Tisztítószerek: Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, PPG-5-Ceteth-20, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Trideceth-6, Behentrimonium Methosulfate, Coconut Acid, Coco-Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate-60
Illatanyagok: Valine
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Benzoic Acid

PCA h

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Alanine a I h

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.