CeraVe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lollypoppy, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Egész napos hidratáltságot nyújt a bőr számára. Védőréteget képez a bőrön felszínén, amely segít megelőzni nedvességvesztést.

mrsgrob

2015. július 3.

UPDATE: Realizáltam hogy én az új kiadású krémet vettem ami összetevőiben kissé eltér a régitől, ezért feltöltöttem az új krémet és áttettem a véleményem oda.
Kerestem egy jó és nem drága hidratáló krémet, ezt a Beautypedia BEST besorolása miatt választottam és mert nagyon jó az ára a hatalmas mennyiséghez képest (egy doboz tartalma 453 g). Fehér, vizesnek látszó krém és valóban nagyon jól hidratál. Nekem teljesen beszívódik bár tovább tart neki mint más krémeknek, meg vagyok vele elégedve. Illatanyag nincs benne, enyhe gyógyszertári kenőcs illatot érzek gyermekkoromból, amiért külön szeretem.
Normáltól száraz bőrig ajánlják. Nekem száraz-kombinált bőröm van, ilyenkor télen a száraz részek szárazabbak. Megállja a helyét mindennapi hidratálóként.
Update: jól hidratál és most télen jó szolgálatot tesz, de egyrészt szerintem nyáron túl sok lenne, másrészt alapozót, primert szörnyű nehéz rá rakni, nem is lehet rendesen. Ezekért nem fogom újravenni.
Update: Már a második óriási tégely végén járok. Igen, nyáron egy kissé sok, de tudom használni. Kiderült hogy nem ettől nem tudtam alapozót felrakni a bűnös egy rosszult tárolt pirosság elleni krém volt. Nagyon elégedett vagyok vele, most fogom venni harmadszor és végre minden pici száraz rész eltünt az arcomról, ezért bőven megérdemli az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 3.

lollypoppy

2012. február 2.

Ár-érték arányban verhetetlen termék, ha az ember be tudja szerezni az USA-ból postaköltség nélkül. (Egy tégely kb. 45 dkg, és 20 dollár alatt van az ára.)
Semleges illatú krém, jól kenhető, nem szívódik be gyorsan, és az én bőrömön eléggé meg is ül, de valószínűleg pont emiatt is nagyon jól hidratál és puhává, teltté teszi a bőrt. Éjszakára használom hidratálónak szérumok fölé, és néha testre is, ha nagyon száraz és feszül a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

stilusnaplo

2012. január 17.

Testápolóként nagyon szerettem, de macerás volt a beszerzése, ezért lemondtam róla. Ekcémás bőrre szinte csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

Hidratálók: Glycerin, Hyaluronic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak