Chanel

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2014. február 17.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Arcápolók

Fényvédelem:  SPF 30

Kiszerelés: 30 ml

Dora12

2018. május 3.

Egy hete hasznàlom és teljesen elégedett vagyok vele. A nyári időszakra vettem az 50 faktoros fényvédő miatt, nagyon szépen fed, szinte mint egy alapozó, nem ül bele a ráncokba, könnyű eldolgozni és a nap végéig szépen tart. Az illata is kellemes. Elég magas az ára, de érezhető a luxus minőség. A 30 ml 3-4 hónapra biztosan elegendő lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

hopihe11

2017. június 23.

A legvilágosabb színben van meg. Egy picit nehéz eloszlatni, nagyon jól fed, hidratál és nem irritálja a hiperérzékeny bőrömet. Érdemes kipróbálni, 50-es faktorú fényvédő van benne, nyáron ezt használom alapozó helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

FannerManner

2017. április 13.

50! faktoros fényvédelemmel van ellátva, amitől el vagyok ájulva. Én ecsettel viszem fel, könnyű eldolgozni. Fedése közepes, nagyon puha a bőröm tőle,jól hidratál és olyan üde, friss lesz az arcom miután felkentem. Nem ül bele a ráncokba. A nap végére is szép marad a bőröm, nem ül ki rá a krém. Sajnos nagyon fénylik muszáj púdert használnom hozzá, utána viszont szép a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

diva27

2015. szeptember 12.

Jól fed,finom puha tőle a bőröm,igaz nekem rá kell néznem pár óra után mert elmászik kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Adrienn1029

2014. október 29.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, a száraz, pirosas arcbőröm szép egyenletessé teszi, és ez így is marad egész nap, nem kenődik, nem jön le, emellett még ápolja is a bőröm. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

andiriri

2014. február 16.

Egész jó krém, nagyon szépen fel lehet vinni, jól és természetesen fed, nem úgy mint a többi BB és CC krém, amiket próbáltam. A színe nekem (fehér bőrűnek) tökéletesen passzol, nincs tőle májbeteg kinézetem sem. Viszont nagyon fénylik közvetlen a felvitel után, ezért púdert kellett hozzá használnom, de ez még nem volna baj, mert annyira isteni az egész krém. Már azt hittem, hogy megtaláltam a tökéleteset és erre cserélem az alapozóm, mikor 6 óra után a tükörbe néztem, és nagyon kifényesedett (a púderrel!) és picit egyenetlenné, foltossá vált itt-ott a színe. Nagyon-nagyon bánt, mert amúgy ez lenne a tökéletes választás, de így maradok a szokott alapozómnál, annál nem történik ilyesmi. Összegezve nagyon jó, de nem tartós (legalábbis nekem a 6 óra még nem az).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Biotin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.