Chanel

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szuperninaa, az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2014. február 17.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Arcápolók

Fényvédelem:  SPF 30

Kiszerelés: 30 ml

Ár: 9990 , Eladó: Csilla123
Állapot: Csak színpróbát végeztem a kezemen vele, nem lett jó :( , Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel, Magyar Posta
Csilla123

2019. szeptember 15.

Ennél tartósabb alapozóm sincs, pedig elég High-End alapozókat szoktam vásárolni. Ez pedig csak egy CC krém, szóval le a kalappal! Nagyon megéri az árát! Viszont mindenki figyeljen oda árnyalat választásnál, én benéztem.. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Chrissy

2019. augusztus 11.

Imadom! Nekem a 30 faktoros van 32 Beige Rosé árnyalatban és nagon szépen passzol. Sűrű, mégis könnyed állaga van, én picit habosnak érzem. Szeretem a bőrömön, széppé teszi és nem ragad. Pici is elég, az eldolgozása könnyűnek tűnik, mert szépen siklik, de kell rajta dolgozni, hogy egyenletes legyen. Gyönyörűen egységesíti az arszínt és a bőrfelszínt is, betölti a pórusokat, így az arcképem egyertelműen tökéletesebbnek néz ki ezzel, mint amilyen valójában.
Számomra luxus erzetű a viselése, mert könnyű, nem érzem magamon és mert szép, hamvas bőrképet ad...egy hamvas őszibarack ugrik be, kicsit matt, de megis üde finishe és az illata miatt, ami kicsit barackos-teas nekem, édes, egy kissé savanykás beütéssel.
Valóban hajlamos a kifenyesedésre önmagában, és lepúderezve is, én mattitó lapocskákat (blotting paper) vetek be a nap folyamán, igy hosszassan tudom tartania hamvas őszibarack megjelenést :)
Nekem vékonyan kenve jön be a legjobban, ezért szoktam alá fényvédőt kenni.
A fedése szerintem a közepes szintet mindenképp hozza, de ha vastagabban kenem, akkor az már az erős fedés határát súrolja szerintem.
A végére azért ide bököm, hogy nekem a Chanel márka a szívem csücske, ezért előfordulhat némi elfogultság részemről...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Nekem vékonyan kenve jön be a legjobban, ezért szoktam alá fényvédőt kenni.

annareka

2019. július 2.

Bobbi Brown BB után (amit kifejezetten rühelltem) váltottam rá, és egyenlőre hibátlanul működik. Szépen egységesít, de nem maszkos, igazából nem látom és nem is érzem, hogy rajtam van. Pontosabban annyit látok, hogy szebb a bőröm. :) Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Dora12

2018. május 3.

Egy hete hasznàlom és teljesen elégedett vagyok vele. A nyári időszakra vettem az 50 faktoros fényvédő miatt, nagyon szépen fed, szinte mint egy alapozó, nem ül bele a ráncokba, könnyű eldolgozni és a nap végéig szépen tart. Az illata is kellemes. Elég magas az ára, de érezhető a luxus minőség. A 30 ml 3-4 hónapra biztosan elegendő lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

hopihe11

2017. június 23.

A legvilágosabb színben van meg. Egy picit nehéz eloszlatni, nagyon jól fed, hidratál és nem irritálja a hiperérzékeny bőrömet. Érdemes kipróbálni, 50-es faktorú fényvédő van benne, nyáron ezt használom alapozó helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 23.

FannerManner

2017. április 13.

50! faktoros fényvédelemmel van ellátva, amitől el vagyok ájulva. Én ecsettel viszem fel, könnyű eldolgozni. Fedése közepes, nagyon puha a bőröm tőle,jól hidratál és olyan üde, friss lesz az arcom miután felkentem. Nem ül bele a ráncokba. A nap végére is szép marad a bőröm, nem ül ki rá a krém. Sajnos nagyon fénylik muszáj púdert használnom hozzá, utána viszont szép a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

diva27

2015. szeptember 12.

Jól fed,finom puha tőle a bőröm,igaz nekem rá kell néznem pár óra után mert elmászik kicsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 12.

Adrienn1029

2014. október 29.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, a száraz, pirosas arcbőröm szép egyenletessé teszi, és ez így is marad egész nap, nem kenődik, nem jön le, emellett még ápolja is a bőröm. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

andiriri

2014. február 16.

Egész jó krém, nagyon szépen fel lehet vinni, jól és természetesen fed, nem úgy mint a többi BB és CC krém, amiket próbáltam. A színe nekem (fehér bőrűnek) tökéletesen passzol, nincs tőle májbeteg kinézetem sem. Viszont nagyon fénylik közvetlen a felvitel után, ezért púdert kellett hozzá használnom, de ez még nem volna baj, mert annyira isteni az egész krém. Már azt hittem, hogy megtaláltam a tökéleteset és erre cserélem az alapozóm, mikor 6 óra után a tükörbe néztem, és nagyon kifényesedett (a púderrel!) és picit egyenetlenné, foltossá vált itt-ott a színe. Nagyon-nagyon bánt, mert amúgy ez lenne a tökéletes választás, de így maradok a szokott alapozómnál, annál nem történik ilyesmi. Összegezve nagyon jó, de nem tartós (legalábbis nekem a 6 óra még nem az).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Biotin

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.