Chanel

Ár:   18 950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2016. április 20.

Ár:   18 950 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Nappali bőrápolási termék - minden bőrtípusra.

A Camellia Alba PFA hatóanyag rendkívül intenzíven hidratálja, míg a kék gyömbér antioxidáns hatása megvédi, élénkítő hatása stimulálja a bőr mikrokeringését. Használatával a bőr egyenletesen feltöltötté és intenzíven hidratálttá válik.

Használja reggel a megtisztított arcbőrön a Hydra Beauty Micro Szérum használatát követően.

scorpionqueen

2020. május 24.

Nagyon sűrű, nehezen beszívódó krém, néhány területen (orcák felső része) be sem szívódott igazából - pontosan ezért használtam. Télen szerettem igazából, amikor éreztem, hogy jól jön egy extra záró réteg erre a területre, illetve a szemkörnyékemre. Nekem emiatt kukacosodott, így nem sminkeltem rá, főleg éjszakára használtam, vagy akkor, ha tudtam, hogy hidegbe megyek ki. Ahogy elnézem, szeligernek pont az ellenkezőket tapasztalta, neki száraz a bőre, az enyém orcákon normál, néha vízhiányos. Jó krém szerintem, nem feltétlen zárom ki, hogy újra vegyek belőle.
Kivitel: egyszerűen imádtam ezt a tubust. Puha falú, fejre állított, viszonylag lapos kis tubus, ideális volt utaztatni, mert alig foglalt helyet. Fény felé tartva mindig láttam, hogy mennyi van még benne, imádnám, ha minden ilyen kiszerelésű lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 24.

hopihe11

2016. április 23.

Sűrű, nagyon illatos, hamar beszívódik, a bőrt feltölti, jó sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 23.

Sűrű, nagyon illatos, hamar beszívódik, a bőrt feltölti, jó sminkalap.

szeliger

2016. április 9.

Ez egy nagyszerű termék. A jól kézreálló tubusban napközben is könnyen magammal tudnám vinni szükség esetére, utazásokra is praktikus a kiszerelése. A tubus nem áttetsző, de a tubusos kiszerelés összenyomható, ezért számítok arra, hogy az idő múlásával észreveszem majd, ha fogytán a balzsam (a pumpás merev falú kiszereléseknél ez teljesen reménytelen). A balzsam fehér színű, állagára balzsamszerű, sem túl folyós, sem túl krémes, jellegzetes chanelos virágos illattal. Az illat elég intenzív, de szerintem nagyon kellemes, az erős illat miatt azonban biztos lesznek olyanok, akik ezt majd nem szeretik.
A bőrre könnyen felvihető, nagyon gyorsan beszívódik, szép csillogásmentes, primerszerű felületet hagy maga után. Talán pont ez az oka, hogy sminkelni is nagyon jól lehet rá, én most a Les Beige Healhy Glow alapozóval használom és elég szépnek látom a már nem is olyan fiatal bőrömet, kifejezetten elégedett vagyok az eredménnyel. Hozzáteszem, hogy semmilyen hámlasztót nem használok, a kémiai hámlasztókat egyáltalán nem bírom, a dörzsik után pedig egy napig szép a bőröm, aztán a mélyben megbújó piros csomók jelentkeznek rendszerint, ezért nem is nagyon kísérletezem már ezekkel. Hasonlóan elfelejhetek bármiféle retinol tartalmú terméket, tiltólistán vannak nálam. Egyelőre egyedüli kielégítő megoldásnak a nagyon intenzív hidratálás bizonyul, ebből a szempontból ez a kence jól bevált. A bőrnek nagyon kellemes érzés, a hidratáló hatása sokáig megmarad, a mostani időjárási viszonyok mellett napközben sem kell kiegészítés. Hidegebb időben azért mindenképpen tartalmasabb krémet választanék. A nagy kánikulai melegek beköszöntével pedig a légkondicionálás miatti száraz levegő a bőröm nagy ellensége, azt még majd tesztelni kell, hogy akkor mennyire válik be. Addig is számomra ez egy hibátlan krém, nagyon megszerettem, a száraz bőrű krémmániásoknak jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 9.

Antioxidánsok: Camellia Japonica Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

A japán kamélia virágának a kivonata. Magas A, B, E vitamin tartalmú természetes antioxidáns, bőrnyugtató és "anti-pollution" hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy védi a fibroblasztokat az oxidatív károsodásoktól, amelyeket a levegőben levő szennyezőanyagok váltanak ki, ezáltal gátolja a kollagén-lebontó folyamatokat a bőrben. Ezen kívül elősegíti számos, a bőrben természetesen előforduló antioxidáns enzim, például a szuperoxid-dizmutáz (SOD), a kataláz és a glutation-peroxidáz jelenlétét (forrás). A kivonat ezen kívül gazdag forrása a melanintermelést szabályozó, az UVB-károsodás látható jeleitől óvó galluszsavnak.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.