Chanel

Ár:   19000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diamissy, Módosítva: 2019. március 1.

Ár:   19000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

albertinablogg

2019. március 1.

Még 2011-ben használtam ezt a krémet, azóta sem vettem újra, mert nem hidratált, mintha csak a felső rétegét puhította volna a bőrömnek, de semmilyen komolyabb hatást nem vettem észre. 19.000.,- Ft körül volt akkor az ára, örültem, hogy vettem magamnak egy Chanel kenceficét, bíztam benne, hogy használni fog, de sajnos elhalt a remény. Elhasználtam, de nem veszem sosem újra. Ez a fajtát legalább is. Nyilván van, akinek használ, nekem nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

bambika8

2016. július 6.

Imádom. Vízhiányos bőrömnek ez egy csodaszer. Sok drága krémet használtam már , de ez a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 6.

Sissy26

2014. május 8.

Lányok, vegyétek meg! Az első pár nap után már majdnem elkeseredtem, hogy mégse olyan jó ez a krém, mint gondoltam, mert nem hozta meg a pihe puha bőrt, amit vártam. De kb az ötödik nap reggelén...wooowww :) Szuper selymes, puha és!!! volt ismétlem VOLT egy ránc a homlokom közepén, ami sehogy nem akart eltűnni...na tőle búcsút vettem, eltűnt! Imádom ezt a krémet. 100%-ban újravásárlós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

NGT

2013. március 13.

Az egyik legjobb krém, amit volt szerencsém használni. Először mintában próbáltam ki, aztán annyira meggyőzött, hogy évekig ezt vettem (főleg eBay-en, de ott sem olcsó). Vízhiányos bőrre az egyik legjobb megoldás, érzésre is csodás, csakis az ára szólhat ellene. Bár hozzáteszem, egy tégely fél évig elég, míg az olcsóbb márkákra ez nem mindig igaz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Pötyi

2012. november 29.

Válogatós, vízhiányos bőröm van, sok mindent nem tűr, de ezt a krémet nagyon szerettem. Kellőképp hidratál, nagyon kellemes érzést hagy a bőrömön. Csak azért cseréltem le (bár nem zárnám ki, hogy visszatérek hozzá), mert 35 évesen arra jutottam, hogy kicsit komolyabban kéne foglalkoznom a ránc és bőröregedés témával. Illetve mert mindig belefutok itt az oldalon egy-egy "ilyen van sokkal olcsóbban is" kijelentésbe, és elkezdem keresni azt a takarékos megoldást. Aztán néha ráfázok (ld. http://kremmania.hu/kremek/avene-ystheal-emulzio)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 29.

sanna

2012. október 10.

A krémből volt szerencsém elhasználni egy kisebb tégelyt. Nagyon kellemes, nem túl zsíros hidratáló. Teljes mértékben luxuskozmetikum, de sajnos ez az árán is látszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

Carolin

2012. augusztus 1.

Talán az egyik legjobb hidratáló. Könnyű, gyorsan felszívódik és az illata isteni. A gélt reggel használtam smink alá, a krémesebb testvérét meg estére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, PEG-8, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Biotin

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Squalane eo 1 0

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.