Chanel

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Olajmentes ránctalanító hatású könnyű nappali/éjszakai krém az arcra és a nyak bőrére.

szeliger

2019. november 13.

2x5 ml mintát volt szerencsém kipróbálni. A krém finom virágos illatú, akik az illatos termékeket nem szeretik, azoknak nem ajánlom, mert az illat intenzív és sokáig meg is marad. Egyébként nagyon jól tolerálta a bőröm, reggeli használat után szép hidratált maradt egész nap, estére sem húzódott. Sminkelni is könnyű rá, nem veszik össze az alapozókkal. Megvenni ugyan nem fogom, de ha még bárhol megajándékoznának vele, akkor nagyon szívesen használnám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 13.

Wey1122

2016. február 5.

Kis 5 milis mintát kaptam az internetes rendelésem mellé! Igazából nem szeretem magamra kenni ezeket a mintákat, mert egyszer nagyon pórul jártam mindig valamelyik kolléganőm kapja meg! Nagyon elégedett vagyok az arcommal ilyen szép tiszta még sosem volt! De ő valahogy nem hagyott nyugodni, mert ilyen drágasággal valahogy még nem randevúztam! Kellett nekem magamra kenni,mert utánna reggel nem hittem a szememnek! Mi történt? Csodaszép bőrrel ébredtem még kedvenc éjszakai szérumom is kimaradt! Reggel is használtam nem okoz se irritációt se pattanásokkat! Douglasba 110 Euró az ára persze interneten be lehet szerezni olcsóbban is! Illata mennyei nem tolakodó, kellemes finom! Igazi luxus darab minden tekintetben, ápol és fiatalít! Hol van még karácsony??? Kellesz nekem,dobálom pénzt addig is a perselybe!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Biosaccharide Gum-1, Hydrolyzed Silk, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az emberi testben természetes módon is előforduló peptidféle. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionló hatású összetevő. Enyhíti a száraz, irritált, feszülő bőr kellemetlen érzését, ezáltal növeli a bőr konfortérzetét, valamint az izomösszehúzódások frekvenciáját mérséklő hatása révén késlelteti a mimikai ráncok megjelenését.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Színező anyag. (Piros)