Chanel

Ár:   €348   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: andiriri, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   €348
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Planifolia PFA-val dúsított hidratáló krém, mely a Madagaszkáron termett vanília gyümölcsének és virágának az egyesítésével létrejött hatóanyag kivételes regeneráló tulajdonságokkal. A krém használata révén a bőr csodálatosan hidratált, mélyen táplált és végtelenül regenerált lesz. A bőr ragyogó, egyenletes és feszes lesz.

Tarzicia

2020. január 10.

A képen látható Texture Suprème változatból volt szerencsém kipróbálni egy 5 ml-es tubusos mintát.
Ez a mennyiség egy hétig elég volt, naponta egyszer használtam, egy alkalommal reggel próbáltam, utána már csak este. Estére ez a textúra szuper, de nappalra, pláne smink alá túl sok, a Sublimage Le Teint alapozó alá meg egyenesen kizárt, a kettő együtt nekem már egy pakolás vastagságával vetekszik.
Felvitel után a bőr enyhén fényes lesz, de az összes tápláló, vagy érettebb bőrre való krém ad egy speciális "sugárzó" bőrfényt, (a Sublimage Le Teint alapozó is ettől különleges) ami miatt a vékony ráncok kevésbé feltűnőek, és szebb, egységesebb lesz a bőrkép.
Szérumot direkt nem tettem alá, mindig csak tonikot, be is szippantotta a bőröm az egészet minden további nélkül, masszírozgatásra, várakozásra nem volt szükség. Tapintásra ragacsos érzés nem maradt, csak pihe-puha bőr.
Kitűnően hidratál, de még inkább táplál és feltölt. A sivatagi vízhiányos húzódást és diszkomfort-érzetet azonnal megszüntette. Feszesítést ez alatt az egy hét alatt nem igazán tapasztaltam, csak szokatlan rugalmasságot és maximális táplálást.
Az illata enyhe, nem tolakodó, csak épp azt a luxus-érzetet adja meg, amit az ember ebben az árkategóriában elvár.
Élmény volt használni, szinte kényeztetés, és a hatásával is elégedett vagyok. Ha megvásárolnám, valószínűleg az eggyel "vékonyabb" La Creme-t választanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 10.

szeliger

2019. április 6.

Van itt az oldalon egy kis kavarodás, merthogy ez a krém háromféle textúrával kapható: a sima változat, a texture fine és a texture suprême. A fenti képen a leggazdagabb suprême változat látható, a krém neve a sima változatra utal, az összetevők listája pedig nem tudom, hogy honnan van, mert csak közelítőleg stimmel, egyik krémnek sem ez az INCI-je. Parabent például egyik krém sem tartalmaz, a pontos INCI a Chanel hivatalos oldalán elolvasható. Egyébként mindegyik változatból 5 ml kis tubust volt szerencsém kipróbálni.
Nagy különbséget nem éreztem a textúrák között, mindegyik tartalmas, tápláló krém, ugyanakkor könnyű vele dolgozni, mert hamar beszívódik. Reggelente használtam, egész napra jó tónust adott a bőrömnek és a sminkelés is problémamentesen zajlott utána. Az árán kívül nem lehet kifogásom ellene, gazdag, jó kis krém, egyértelműen az idősebb korosztályt megcélozva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 6.

juditkaa70

2018. november 4.

Pár évvel ezelőtt használtam. Elég drága arcápoló, de olyan luxus érzést nyújt a bőrnek ami felülmúlhatatlan. Csak éjszakára használtam mindig,reggelre olyan szép feszes,és hidratált,egyenletes lett az arcbőröm,hogy szinte újjászülettem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 4.

hopihe11

2018. július 28.

Vásárlás mellé kaptam ajándékba két 5 ml-es tubust. Nagyon sűrű illatos krém, télen, nagy hidegben szépen rendbe rakta a kiszáradt bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 28.

BubuMaczko

2013. december 2.

Az ára horror, de szavak nincsenek rá. A bőröm simább, hidratált és nem fénylik. Éjjel használva is nagyon jó, és smink alatt is szépen teszi a dolgát. Nagyon jó illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

cinnamon

2012. december 29.

Tesztert probaltam, valami ilyesmire szamitottam. Ez a krem egyszeruen kivalo, nagyon jol hidratal, utan puha, ragyogo az arcom, az illata is finom. Valoban ujjaszuletik tole a bor, a krem maga pedig az igazi luxus, high end erzest adja (mar csak a teszter is). A boromnek meg nincs szuksege ilyen szintu apolasra, ez az egy oka, amiert annyira nem faj az ara sem :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

andrea.horvath79

2011. október 27.

Ez a krém mostanában a number one van nálam. Kár , hogy olyan drága ( 270 euro ), hogy csak próbákat használhatok belöle. A bör valósággal újjászületik. Valóban ragyogó, egyenletes és feszes lesz. Szuper smink alá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 27.

Antioxidánsok: Faex, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Octyldodecanol, Squalane, Cetearyl Alcohol, Canola Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Caprylic/Capric Triglyceride, Dimethicone, Camellia Kissi Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Vanilla Planifolia (Vanilla) Fruit Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Beheneth-25, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate 20
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Beheneth-25, Cetearyl Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate 20
Illatanyagok: Octyldodecanol, Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: CI 14700, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate

Squalane eo 1 0

Élesztőféle. Paula Begoun szerint a többi élesztóhöz hasonlóan gazdag forrása a béta-glükánnak, vagyis antioxidáns tulajdonsága és erős gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0