Chanel

Ár:   10 090 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2015. december 9.

Ár:   10 090 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fantasztikusan hosszú és göndör szempillák az ultra-nőies megjelenéshez.

FannerManner

2017. február 7.

Nagyon szeretem a szilikonkefés spirálokat. Nagy kedvencem ez is. Nem vagyok túl ügyes a szempillaspirálozásban, de még én is gyorsan és könnyedén érem el a végeredményt. Szépen szétválaszt, göndörít. Nem nehezíti el a pillákat és nem mászik el a nap végére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 7.

Joaninha

2016. december 14.

Nagyon sokáig ezt a szempillaspirált tartottam a nagy Ő-nek, nagyon örültem, amikor ráleltem. Alapvetően én csak a szilikonkefés spirálokat szeretem, mert szerintem csak azokkal lehet a legszebben különválasztani a pillákat és szép sűrű, ugyanakkor hosszú szempillákat csinálni. Én odavagyok a műszempilla, illetve drámai hatásért és ezzel a termékkel nem volt nehéz elérni. Napközben nem kellett újra megemelni a pilláimat és nem is pergett le a festék egyáltalán. Ha egyszer felkentem, akkor az ott is maradt a helyén, amíg le nem mostam sminkeltávolítóval. Több rétegben is fel tudtam kenni anélkül, hogy összecsomósodtak volna a szempilláim. Ezért hát, többször újravásároltam és bár nem egy olcsó termékről van szó, de nekem mindig visszahozta az árát, mert 6-8 hónapig is kitartott mindennapos használat mellett is. Ennek egyrészt az az oka, hogy sok festék van benne, másrészt pedig hogy nem szárad be. A legutolsó alkalommal viszont azt tapasztaltam több alkalommal is, hogy ha egy kicsit bekönnyezett a szemem (fáradtságtól vagy hideg széltől), akkor kicsit megfolyt a festék és iszonyatosan elkezdte csípni a szemem. Megpróbálkoztam a vízálló verziójával is, hátha az jobban ellenáll, ha bekönnyezik a szemem, valóban így is volt, viszont az nem bír ki 6-8 hónapot, mert hamarabb beszárad. Ugyanezt a reakciót váltja ki belőlem egyébként minden Clinique és M.A.C szempillaspirál is, ezért nagyon csalódott vagyok és átpártolok a Lancôme spiráljaihoz, mert egyedül azok nem bántották a szemem. Emiatt levonok egy csillagot, de nincs szívem több pontot lehúzni, mert ettől eltekintve szerintem egy nagyon jó termék. Ha valakinek nem olyan érzékeny a szeme, mint az enyém mostanában, akkor annak tökéletes lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

scorpionqueen

2015. augusztus 9.

Az első szilikonkefés szempillaspirál, amit megszerettem. Mert ezzel végre tényleg könnyű dolgozni, sok társával ellentétben nem ül meg rajta a festék. A színe valami csodálatosan mély fekete. A tartósságával nyűgözött le végképp, 24 órán át simán fent maradt úgy, hogy közben a repülőn aludtam is. Semmi pergés, maszatolódás. Hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

csipkeorsika

2015. február 12.

A színe, az illata, az állaga és a keféje is meglepően tökéletes, pedig szuperegyszerű. (Ettől függetlenül drogériás termékek is tudnak ilyen finist produkálni, ha valakinek csak az eredmény számít, és nem a márka.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Oraculum

2014. április 11.

A keféjével nem vagyok kibékülve, pedig csodás éj-fekete színe van, a csomagolása is elegánsan kifinomult, ettől függetlenül szerethető, szépen dúsít, bár ha túl sok rajta a festék, akkor elég ijesztő tud lenni a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 11.

biologist_m.d.

2014. március 1.

3. típusú Chanel spirálom, ez az egyetlen, amivel nem vagyok megelégedve. Talán túl sokat vártam tőle, nem voltak ívesek a pilláim tőle és szerintem nem is hosszította. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

Heiky

2013. szeptember 5.

Nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni és nem csomósodik a pillákon. Nagyon szép, íves pillákat készít és persze tartós. Összességében elmondható, hogy megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

c.ancsa

2012. december 23.

Én ehhez a spirálhoz nem is használok göndörítőt! Nem mindenki szereti ha sminkeléskor előveszem azt az ,,eszköszt! :) Persze, nem szabad hogy sok festék legyen rajta, de ez minden spirálnál igaz! De nem csomósodik, nem lesz ,,pötty" a pilla végén! Hálás szempillaspirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

szambi

2012. március 31.

Szép hosszú pillákat fest, ha elég ügyes vagyok és sikerül a megfelelő mennyiségű festéket feljuttatnom. Ügyelni kell, hogy a kefén ne legyen túl sok festék, különben nem lesz szép a végeredmény. Ha a technikai kérdésen túljutunk kapunk egy szerethető, jó kis spirált. Meg vagyok vele elégedve. Ne pereg, tartós. Az ára ugyan nem túl barátságos, de ezért nem lenne fair pontot levonni, mert mégis csak Chanel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 31.

andrea.horvath79

2011. október 15.

Egyik kedvenc szempillaspirálom. Hosszít, göndörít, a pillák nem ragadnak össze, a tubus nem szárad ki gyorsan .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.