Charlotte Tilbury

Ár:   €90   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. november 3.

Ár:   €90
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A dijnyertes Magic Cream által inspirált pehelykönnyű hidratálókrém.
  • Kitűnő sminkalap, hidratálja és simává, ragyogóvá, rugalmasabbá teszi a bőrt.
  • Csökkenti a finom ráncok láthatóságát.
  • Véd az UVA/UVB sugárzás és a számítógépek által kibocsátott kék fény ellen.

Ajándék Charlotte Tilbury minták
Ár: Ajándék, lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)
Ár: 9000,ft , Eladó: mimicike
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szombathely, fizetés: fizetés banki utalással, postával v. FOX

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Tarzicia

2022. január 14.

Gyári mintát próbáltam.
A Magic Cream-nél sokkal vékonyabb, folyékony állaga van. Van egy érdekes (babapopsi)kenőcs jellege, de könnyen terül, és nem is kell belőle sok. Ezek szerint elég kiadós lehet egy flakon.
A színe fehér, és felkenés után egy darabig az arcon is fehér marad, emiatt meg kicsit naptejre hajaz.
Édes virágillata van, egy kis Negro cukorkával a háttérben. Szerintem nem zavaró, és amúgy is pillanatok alatt elillan.
A finish-e nagyon fényes. Ez nekem már a zsírosbödön kategória, persze ki mihez van szokva. Tíz perc, negyed óra múlva azért valamit javul a helyzet, de önmagában ez a krém nekem nem tetszik. Alapozó vagy minimum valamilyen púderes termék kívánkozik rá. Alapozó alatt viszont szuper, épp csak átsejlik a fénye.
Elvileg minden bőrtípusra jó. Na az ilyen mindenkinek megfelelő kence az én vízhiányos bőrömnek általában kevés szokott lenni. Ez kivétel. Tapintásra puhává tette a bőröm, és a hidratáló hatása is simán kitartott estig. Kellemes viselet, nem ragacsos, nem szilikonos, nem fullasztó.
20-as kémiai fényvédő van benne, én jobban szeretem a fizikait, de irritációt nem tapasztaltam. Persze nagyon óvatos voltam, a szemem környékét elkerültem.
A minta 2 alkalomra volt elég. Az alapján nekem tetszett, meg is adom rá a maximális csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 14.

Gyári mintát próbáltam.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-11, Acetyl Tetapeptide-9

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

burgonya gumójának kivonata, más néven burgonyakeményítő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és -lágyító hatású összetevő. Paula Begoun szerint sűrítőanyagként használatos összetevő.