Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 5.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szappanok

Ápol és tisztít.

jud678

2014. október 12.

én nagyon nem szerettem (főleg az illata miatt), alig vártam, hogy végre kiürüljön a flakon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 12.

Cipriana

2014. március 3.

Mi jelenleg épp ezt használjuk, a célnak tökéletesen megfelel. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Hidratálók: Glycerin, Honey

Színezék. Barnás sárga.