Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tnildiko, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kiszerelés: 50 ml

klaud

2013. március 14.

Csatlakoznék Enikőhöz azzal a megjegyzéssel, hogy én az illatától nem voltam elragadtatva. 3,5 csillag nálam, de én lefelé kerekítek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 14.

enikofarkas

2013. február 2.

Régóta használtam ezt a krémet és én alapvetően meg voltam vele elégedve. Nem fénylett a bőrömön és a ráncaimat is láthatóan kisimította és az illata is igen kellemes. Viszont a férjemtől kaptam Karácsonyra egy új csodaterméket, amit Myrla-nak hívnak. Először kicsit óckodtam tőle, mert nem hallottam korábban róla. Viszont elképesztően bevált!! Nagyon jó az illata, praktikus pumpás a csomagolása és hihetetlenül hatásos. A bőröm sokkal üdébb lett, a ráncaimat is enyhítette és nagyon kellemes viselni. És valamivel még olcsóbb is, mint a Clarins. Összefogalva a Clarins Extra Firming krémet is ajánlom de ezt a Myrla-t még inkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 2.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 8.

Talán évtizedekben mérhető az időtáv, amíg lelkes és megelégedett használója voltam több Clarins készítménynek is. Így amikor már koromnál fogva aktuális kezdett lenni, megpróbáltam a korábbi, inkább csak hidratáló, nedves készítményekről átállni a táplálóbbakra, de ez a krém nekem nagyon nem vált be!
Nyilván az a helyzet, hogy az én bőröm alapvető problémája továbbra is a vízhiány, azt kell pótolni mindenekelőtt, és az ilyen "vastagabb" készítmények egész egyszerűen zsírosan fénylenek az arcomon! Hiába hogy nappali hidratálónak vannak szánva.
Sőt, nekem ez a krém még pattanásszerű kiütéseket is okozott!
És mindemellet, ha még megnézem az összetevőit is, brrr...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 8.

Sőt, nekem ez a krém még pattanásszerű kiütéseket is okozott!
És mindemellet, ha még megnézem az összetevőit is, brrr...

tnildiko

Korcsoport: >54
2011. december 26.

Ezt a nagyszerű bőrfeszesítő, hidratáló nappali krémet kb. fél éve minden reggel bőrtisztítás után, a picit nedves arcomra kenem fel. A krém finom, selymes állagú, könnyen kenhető, hamar beszívódik, a bőr nem marad fényes utána. Egész nap kellemes érzetet biztosít számomra, a kialakult finom ráncokat szemmel láthatóan kisimította.Használatát ajánlom minden 40-es nőtársamnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2011. december 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-2
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Egy peptid féle, ami bőrkondícionáló, nyugtató és tápláló összetevő. Az összetevő gyártója szerint a hatásmechanizmusa, hogy kompenzálja a bőrben bekövetkező hormon veszteséget és ezáltal a bőrt feltöltő (plumping) hatása is van.

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.