Clarins

Ár:   11 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. április 13.

Ár:   11 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Mikrogyöngyöket tartalmazó, innovatív tejes alapozó. A fehér tejes textúra azonnal lágy, fluidos bőrtökéletesítő tejjé változik a mikro-kapszulásított pigmenteknek köszönhetően. Kisimítja és kiegyenlíti az arcszínt, hogy az élénk és ragyogó legyen. Összeolvad a bőrével, kellemesen gyümölcsös illatot hagyva maga után, miközben minimalizálja a bőrhibákat és a fáradtság jeleit. Az arc egyszerűen ragyogó, friss és egyenletesebb lesz.

5 árnyalatban kapható

Dottir

2020. június 14.

Én nagyon szeretem ezt a kis korcsot.:) Merthogy mi akar ő lenni? Nem igazán alapozó, de nem is BB krém, hanem valami kis színezett izé. A Clarins BB krémjeit kerestem a D-ben, és a hölgyikék felvilágosítottak, hogy azt már hiába teszem, ez van helyette és kész. Nem voltam elájulva első ránézésre, olyan infantilis a csomagolás, mintha kislányoknak készült volna, vagy inkább a babáiknak. Kinyomva tejszínű, és ahogy elkenjük, úgy aktiválódik a szín. A barackos illat is olyan gyerekszédítő fogás, mondjuk nekem nagyon tetszik, bár kicsit tényleg erős. Felkentem a kézfejemre, és elkerekedett a szemem, milyen jól néz ki. Mac-ből NC25-ös szín vagyok, barnult állapotban NC30. Ebből a 3-mas túl világos már, a 4-es egy leheletnyit még sötét, de mégis ez utóbbit választottam, mert még csak most kezdődött a nyár. Ezt a 4-est egy mediumnak mondanám, meleg-arany beütéssel, de mivel mindegyik alkalmazkodik a bőr színéhez, nagyon mellélőni nem lehet, ha körülbelül tudjuk, hogy mennyire világos vagy sötét a bőrszínünk.
Nagyon jól el lehet dolgozni kézzel, szerintem fölösleges ecsettel, szivaccsal nekiesni, mert olyan mint egy arcápoló tej. Nagyon jól hidratál, feltölti a bőrt, egészséges fényt ad, és szépen simít, talán még egy kicsit ránctalanít is. Az utóbbi időben nem szeretem az alapozókat, úgy látom, mindegyik csak inkább kiemeli az ilyen-olyan vonalakat, úgyhogy a ránctalanság oltárán feláldozom a fedést, mert ez azért inkább a sheer kategória, és építeni sem lehet igazán tapasztalatom szerint.
Egyértelműen a BB krémekhez áll közelebb, amivel kevesebb a Clarins szuper BB-ihez képest, hogy fényvédő nincs benne. Nekem mondjuk nem gond, alá felteszem az Apivita 30 SPF nappali krémjét, abban is van egy finom kis csillogás, így együtt már nagyon adják. Nem is kell gondolkodnom a pontszámon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

Asianlover

2020. május 14.

Tulajdonkèppen minden àllìtàs igaz, amit a leìràsban ìgèrtek, mègis olyan semmilyenke kis termèk ez. Extrèm erős gyümölcsös illata van, mint egy èretlen barack, de tènyleg nagyon erős! Szinte èrezhetetlenül könnyű viselet, a hidratàlò hatàsa szintèn èrezhetetlen, de valòban üdèbbè, jò èrtelemben ragyogòvà teszi a bőrt. Èppen, hogy csak egysègesìt, a szem alatti lila foltot nem fedi, sem az arcpìrt. Nyàrra jò vàlasztàs lehet, ha valaki nagyon nem szereti az alapozòt ès egyèbkènt hibàtlan a bőre. Èn a 4-es àrnyalatot vàlasztottam, ami a mai napon mèg egy lehelletnyit sötèt a DW3-as szìnmèlysègemhez kèpest, de ez pàr hèten belül majd ùgyis megoldòdik. Most 3-ast kap, mert màs szìnezett hidratàlò is tudhat ennyit, illetve azèrt vannak olyan ultra könnyű alapozòk, amik jobb fedèst nyùjtanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Dimethiconol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületi hártya képző anyag.