Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

E tápláló balzsam revitalizálja és helyreállítja a szemkörnyék érzékeny bőrét már az öregedés első látható jeleinek megjelenésétől. Kisimítják a szemhéj vékony bőrét azáltal, hogy visszaállítják annak rugalmasságát, és csökkentik a ráncokat és szarkalábakat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Belyus

2016. január 31.

Nekem ez a csodaszer kategória. Nagyon érzékeny a szemkörnyékem, allergiás vagyok sok dologra, és a legtöbb szemkörnyékápolótól patakokban folyik a könnyem. De ez csidásan hidratál, pikkpakk beszívódik. Egyedül az árától csikorgatom a fogamat, de venni fogok megint, ha elfogy, mert ilyen jót még nem használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

sugarka.soha

2014. április 9.

Ez az a Clarins szemkrem, amit specialisan szaraz borre ajanlanak (ha jol latom a kis kepen szerepel a tubuson a "Special" felirat). En ezzel a kremmel sajnos nagyon megjartam. Szaraz szemkornyekre kerestem valami gazdag ejszakai hidratalot, es a Clarins kremekrol sok jot hallva emellett dontottem. Tobbek kozott az is fontos szempont volt, hogy nem nagyon talaltam olyat, aki Clarins kremre panaszkodott volna, hogy allergias reakciot valtott ki.
Na, nalam igen. Ket hetig nagyon meg voltam elegedve vele, jol hidratal, szepen kisimitotta a borom. Aztan elkezdett kicsit viszketni, mikor felkentem, es 2 nap alatt teljesen begyulladt, ekcemas voros volt kb. egy hetig.
Ha valaki nem erzekeny, annak el tudom kepzelni, hogy jo lehet. De aki mindenfelere allergias, es pont ez a krem az alma, az probaljon meg mintat szerezni a boltban. Az ara kisse borsos ahhoz, hogy ket hetet birj vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.