Clearasil

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: sweeteszter, az összetevőket feltöltötte: polkadot, Módosítva: 2015. november 29.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

12 órán át tartó hatás.

tundying

2020. május 6.

Nagyon szerettem, eddigi legjobb arcradírom, sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

Nagyon szerettem, eddigi legjobb arcradírom, sokáig elég volt.

Cary

2015. augusztus 14.

Nagyim hozta Ausztriából és nekem működött, eltüntette a pattanásaimat. Mondjuk folyadékkal együtt használta, úgy hogy nem tudom melyik hatott. A hegeken mondjuk nem láttam változást meg az államon kiütéses lettem tőle, de ez gondolom nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

weird

2015. július 30.

Nagyon szeretem! Szép tiszta lesz tőle az arcbőröm, sokat segített a pattanásokon, eddig ez vált be a bőrömre a legjobban örülök,hogy rátaláltam!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

silvike

2015. március 4.

Nagyon jo kis scrub, kicsit karcol, de szepen tisztitja a borom. Minden reggel es este hasznalom, igy nagyon hatasos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

Szofi33

2014. március 5.

Volt otthon egy Clearasil arcradírom még régebbről, nemrég fogyott el és gondoltam hogy veszek egy újat mert egész jó volt. A Müllerbe érve viszont sehol se találtam, csak ezt a változatot ami gyanítom egy újabb kiadása. Megvettem és este rögtön ki is próbáltam, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Korpás-szeborreás, nagyon mitesszeres és egyenletlen felszínű bőröm van, ezért olyan arcradírra volt szükségem amit naponta használhatok, leviszi a kevéske sminket amit használok (ásványi alapozó), valamint kellőképpen radíroz de nem szárítja agyon az egyébként is szárazabb, vízhiányos bőrömet. Mivel ez a radír zsíros bőrre való kicsit tartottam tőle hogy nagyon fog szárítani, de nem így történt. Minden felállított követelményemnek megfelelt és tényleg nagyon elégedett vagyok vele.
Kedvező áron vettem és szerintem mindennapos használat mellett is jó sokáig elég lesz. De amint elfogy, újraveszem. :) 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 5.

polkadot

2013. július 18.

Az eddig használt krémes arcradírok közül, ez vált be nekem a legjobban. Nincs az a kellemetlen krémes/olajos érzés a bőrön miután lemosom, és ahhoz képest, hogy ez az arcradírok gyengébbik kategóriájába tartozik, egész hatékonyan is radíroz. Pattanásokat nem okoz, egyéb bőrirritációt se tapasztaltam tőle. Ez a termék volt az első próbálkozásom ezzel a márkával, de ezek után a többi termékét is bátrabban fogom nézegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 18.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (kellemetlen ízt, illatot semlegesítő) összetevő. Az összetevő gyártója szerint viszont gyulladás- és stressz csökkentő, nyugtató és puhító összetevő a kozmetikumokban.

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.