Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gabbica, Módosítva: 2013. január 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Testápolók

Halványsárga, selymes krém, mely minden bőrtípust gazdagon hidratál. Gyorsan felszívódik. A nagyon száraz bőrt is azonnali nedvességgel látja el.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lollypoppy

2015. december 30.

Nem rossz termék, de ár-érték arányban elég rosszul teljesít: nem tud többet, mint egy harmadennyibe kerülő, átlagos termék. Könnyen kenhető és gyorsan beszívódó, jól hidratáló testápoló, ami inkább normál bőrre való - nagyon száraz bőrre szerintem nem elég tartalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 30.

lil

2013. január 15.

Nekem nem igazán vált be. Az illata eloszor nagyon tetszett, de a boromon megváltozott, és inkább budi lett. :/ A hidratáló hatására is hiába vártam, kenhettem én ahányszor akartam, inkább viszketett a lábam tole. Ráadásul tele van parabenekkel, amiket én alapban nem szeretek hassználni. Kb 3000-4000Ft-ért vettem még anno egy tubust, pénzkidobás volt. Sajnos elég sokáig tartott rájonnom, hogy attól még hogy a Clinique egy nagy márka és állítólag jó minoségu, egyáltalán nem felel meg az én érzékeny boromnek. Az osszes terméke (kivétel a smink) amit eddig kipróbáltam, mind kiutott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

gabbica

2013. január 8.

Jó kis testápoló, de drágállom....ajándék volt, magamnak nem venném újra, töredék áron lehet kapni hasonlóan jó termékeket szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.