Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Orsi 1234, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Kézkrémek

Kifejezetten a kézbőr elszíneződéseinek kezelésére fejlesztettek ki, mivel a nők egy része az arcbőr öregedési folyamatának lelassítására koncentrál, miközben az elhanyagolt kézbőrük tovább öregszik. Ezért fejlesztette ki a Clinique halványító anyagok és hidratálók keverékével az új kézkrémét, mely eltünteti az elszíneződéseket, a napfoltokat, és a barna foltokat a kéz bőréről, miközben védelmet nyújt számára a környezet káros hatásai ellen, és legalább két kézmosásnak ellenáll.

Nap

2017. július 20.

15 ml-es termékmintát próbáltam belőle. Intenzív, naptejre emlékeztető illata van. Gyorsan beszívódik, szépen hidratál. Mivel nincsenek barna foltjaim, a halványító hatásáról nem tudok beszámolni, de összességében korrekt kézkrém. Fényvédős kézrémet viszont más gyártó is készít sokkal olcsóbban, és mivel nekem csak a foltok megelőzése miatt lenne rá szükségem, nem pedig halványítás céljából, így az ára miatt viszont biztosan nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 20.

vandacsontos

2016. február 7.

A bőröm amellett hogy túlérzékeny nagyon száraz is a téli hónapokban nagyon nagy harcban állok hogy egy normális szintet fenn tudjak tartani még az arcom nem annyira veszélyes de a kezem borzalmas!! Millió meg egy krémet próbáltam olcsóbbtól a drágáig eddig ez a csúcs amit egy kézkrémre költöttem de úgy tűnik hogy megérte!! Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Fviki

2015. október 7.

Első körben tekintsünk el az árától. Jó kis kézkrém ez, nappal ideális. Gyorsan felszívódik, nem hagy semmilyen zsíros vagy olajos réteget a kézen. Van benne fényvédő, én vezetéshez szeretem használni, mert a kézfejem nem szeretném (jobban) károsítani. Estére már nagyon nagyon kevés, akkor én Baleát használok.
Na most ehhez tegyük hozzá az árát. Nos ez így elég karcsú...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Na most ehhez tegyük hozzá az árát. Nos ez így elég karcsú...

szeliger

2015. október 7.

Kisebb kiszerelésben, csomagban jutottam hozzá. Szívesen használom, jó kis termék ez. Gyorsan beszívódik, a bőröm puha, jól hidratált lesz utána és ahogy előttem már írták, kézmosás után is érződik a hatása. Szerencsére foltok még nincsenek a kezeim bőrén, de ha ez segít abban, hogy ne is legyenek, akkor érdemes készleten tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 7.

EternalMidnight

2013. április 21.

Nekem nagyon bejött, Clinique-et akartam már egy ideje a kezeimre, adtam egy pár másiknak esélyt, de azok nem hozták a színvonalat. Mindig megnézem mit kenek az arcomra vagy a kezemre, arcomra pl. sosem veszek más hidratálót, csak Lancóme-ot, így most kézben is eljött egy valóban jó választás, az pedig persze, hogy a Clinique! Puha, finom állagú, habkönnyű, és gyorsan beszívódik, és nagyon puha lesz tőle a bőr. És kézmosás után is érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 21.

Guttmann Natasa

2012. október 31.

Szerintem ez az eddigi legjobb kézkrém, amit valaha használtam.
Nagyon puha, sima, bársony tapintású lett a kezem. Egy kézkrém sem adja ezeket, pláne nem hosszú távra. Egy-két foltom volt-hát valóban nem lehet ettől változást észrevenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

Szerintem ez az eddigi legjobb kézkrém, amit valaha használtam.

wishes

2012. július 11.

Anyukám már 2 hónapja ezt használja, és már az első napokban olyan puha lett tőle az érdes, keze mint a selyem, és azóta is az. Egy viszont biztos - a pigmentfoltokat sajnos nem halványítja (emiatt a -1), tehát aki ennek reményében venné, szerintem ne tegye.

UP: Ne haragudjatok lányok, mégis segít, de csak az első tubus végére érve lesz látványos ilyen téren is a hatás. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Yeast Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sucrose, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Acetyl Glucosamine, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Más néven Polycrylene. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző és bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevőt gyakran használják fotostabilizátorként nem túl nagy stabilitású, fény hatásra lebomló fényvédőt (pl. Avobenzone-t) tartalmazó kozmetikumokban, mivel lassítja a lebomlásukat. A gyártói szerint a Polycrylene filmképző polimerekkel kombinálva növeli a fényvédő összetevők vízállóságát is.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Térfogatnövelő segédanyag.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.