Clinique

Ár:   11 300 Ft és 15 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2012. március 31.

Ár:   11 300 Ft és 15 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Egyik legfontosabb alapanyag benne egy különleges élesztőenzim.

Segít a bőr nedvességszintjének a helyreállításában, és négy-nyolc héten belül a foltok 50 százalékkal csökkennek, és a bőr színe egyenletesebb lesz. Segít megszüntetni a bőr foltos elszíneződéseit, enyhíti a pigmentek felgyülemlését és megakadályozza az újabb foltok kialakulását. Speciális védelmet nyújt a nap káros UVA- és UVB-sugarai ellen. Az eredmények még látványosabbak, ha együtt használjuk az Even Better Skin Tone Correctorral!

Kiszerelés: 50 ml

Water / Aqua Butyloctyl Salicylate Ethylhexyl Salicylate f Butyl Methoxydibenzoylmethane f Octocrylene f Nylon-12 Octyldodecyl Neopentanoate eo Behenyl Alcohol eo I al Myristyl Myristate eo 5 2Saccharomyces Cerevisiae Extract h Ascorbyl Glucoside a I v Cetyl Esters eo Butylene Glycol h 1 0Polyethylene Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer Yeast Extract a Betula Alba (Birch) Bark Extract a I gy Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract Trametes Versicolor Extract Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract Saccharomyces Lysate Extract h I gy Punica Granatum (Pomegranate) Juice Extract Olea Europaea (Olive) Extract Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract PEG-6 h Cholesterol eo I eu 0 0Dimethicone eo I szil 1 0Glyceryl Stearate eo I euPEG-100 Stearate ti 0 0Glycerin h 0 0DI-PPG-2 Myreth-10 Adipate ti I eo Steareth-21 ti I eu Caffeine Sodium RNA Cellulose Acetyl Glucosamine h Simethicone eo 1 0Tromethamine Sucrose h Di-C12-18 Alkyl Dimonium Chloride Salicylic Acid kh I gy Sodium Hyaluronate h 0 0Tocopheryl Acetate a I v 0 0Trisiloxane Linoleic Acid eo Caprylyl Glycol eo I h Sodium Sulfite ta Sodium Metabisulfite a I ta Magnesium Ascorbyl Phosphate a I v Betaine h Trehalose h Hexylene Glycol ti I eu 1 1Dipotassium Glycyrrhizate gy Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone eu I szil Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Polyaminopropyl Biguanide ta

kneva

2016. szeptember 17.

A Clinique amerikai oldalán rá lehet keresni az olajmentes termékek csoportjára, és ez közöttük van. Sajnos nagyon kifényesedett tőle a T-vonalam, biztosan a fényvédő miatt. Most éjszakára használgatom a kifényesedés miatt,viszont így meg teljesen felesleges a 20 SPF. 15 ml mintám van belőle. Egyenlőre 3 csillag, semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

ilditoth

2015. június 10.

Mintát kaptam belőle, mondván, nyárra könnyebb krém kell a Superdefense-nél. Összességében nem rossz, nem jöttek ki pattanások tőle, egységesebb a bőrképem (de ez a C-vitaminnak is köszönhető, szerintem!), de a foltokkal nem csinál semmit. A mintát elhasználom, de inkább nem veszem meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

vfejes

2015. május 20.

Évek óta használom, pontosan azt tudja, amire szükségem van. Fényvédős, halványít is, jól hidratálja a száraz, vízhiányos bőrömet. Clinique ajándék-akció mellett szoktam megvenni, szerintem akkor megéri. Fogalmam nincs mit tett, akit szárított, mert még a fluidot is vizes arcra kenem száraz bőr mellett, én azt ajánlom, zsíros bőrűek kerüljék! Szeretem ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Kataaaaa

2015. március 1.

Irritáció nincs, pigmentfoltok halványultak, hidratál, puha tőle a bőr. Szérummal együtt használtam, jószívvel ajánlom :)

Türelem, NEM egy hét alatt jön a hatás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Türelem, NEM egy hét alatt jön a hatás!

lide81

2014. augusztus 30.

Valóban halványított a bőröm elszíneződésein, de koránt sem volt olyan jó, mint a Benton csiga-méh eszencia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

dorakiss

2014. július 2.

Nekem nem korrigált semmit, ráadásul mindig megfogadom, hogy a kombinált bőrömre nem veszek többé olyan terméket ami minden bőrtípusra jó.
Sajnos rábeszéltek, hogy próbáljam ki, szerintem már fél óra múlva fényesedik és zsírosodik tőle a bőröm.
Borzasztó, semmiképp nem ajánlom kombinált/zsíros bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.

Borzasztó, semmiképp nem ajánlom kombinált/zsíros bőrre.

sweetbittersong

2013. július 8.

Drága és nem is jobb a nála olcsóbb társainál, hidratálást elvégzi jól de a pigment foltokat nem tünteti el. Én szerintem nem éri meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

geri

2013. május 14.

Meg vagyok vele elégedve, szépen eltünteti a pigmentfoltokat néhány hét alatt. Utána Clinique even better alapozót használok, szép az eredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

lauran

2013. április 13.

Télen ezt használom even better alapozó alá. Megszokásból használom, de nem tetszik. A bőröm rettenetesen kifényesedik alatta és az állaga túl krémes nekem. Második dobozzal használom el, még néhány nap és elfogy. Aztán váltok valami vizes krémre. Száraz bőrűeknek valószínűleg megfelelő, mert nagyon jó hidratálást ad alapozó alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

davincsike

2013. március 28.

Elég régen kapott utoljára véleményezést ez a kis krém, pedig - szerintem - megérdemelné. Ebben a vicces téli-tavaszi idöben az arcom küzd a kipirosodással valamint a szárazsággal és az alkalmanként felbukkanó mélyen ülö pattanásokkal. A börtónust egyenletessé teszi, gyorsan beszivódik és nem hagy maga után filmréteget, amin az alapozó megcsúszna vagy lemorzsolódna. Nem volt zsiros érzetü, nem is eredményezett pirosodást, gyulladást és a kisebb börhibákat (sebeket) szépen kezelte (7-10 nap alatt látványos eredménye lett).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Yeast Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Salicylic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Saccharomyces Cerevisiae Extract, Butylene Glycol, Saccharomyces Lysate Extract, PEG-6, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Betaine, Trehalose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gránátalma kivonat. Szájon át fogyasztva úgy tűnik, hogy pozitív hatása lehet a szív- és keringési rendellenességekre, valamint a rák és a gyulladásos megbetegedésekkel szemben. Paula Begoun szerint viszont a gránátalma bőrre gyarkorolt hatása nem igazán ismert, viszont egy kutatás szerint a gránátalma kivonat in vitro kísérletek szerint (kémcsőben végzett) segíti a bőr regenerálódását.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Cholesterol eo I eu 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.