Clinique

Ár:   4500 Ft és 26 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 28.

Ár:   4500 Ft és 26 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló öregedésgátló kezelés a friss, tiszta C-vitamin erejével a ragyogó, egyenletes és megújult bőrért.

AthenA

2017. július 2.

Most vettem másodszorra a 7 napos kiszerelést. Csomagolás borzasztó, nem csepeg hanem ömlik belőle a szérum. És már akkor is folyt ki belőle mindenfelé amikor a legelején szétoszlattam benne a port. Kicsit aggódtam is, hogy nem fog kitartani hét napig. De felesleg volt, hatodik napon a kukában landolt, mivel sajnos tele lettem pattanással tőle (feltételezem a rengeteg szilikontól). Kérem vissza Tindigo szérumát :) Ez a termék szerintem még SOS megoldásnak sem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 2.

szeliger

2017. május 26.

Az egyhetes kúrát csináltam végig, a dobozban hét napra arctisztító tasak és egy ilyen booster tégely volt.
Mindenféle szérumot, egyebet félreraktam, csak ezt a lötyit használtam a Smart krém nappali ill. éjszakai változatával reggel a C-vitaminos arcmosás után és este sminklemosás után. Az elkészült lötty gélszerű, a cseppentést nem úgy kell elképzelni, hogy két kis csepp, aztán annyi, hanem két tisztes mennyiségű pumpanyomás a korábban tenyérbe kitett krémhez, összesen kb. fél ml a boosterből. A kettőt aztán összekeverni és mehet is fel az arcra. Az arc hamar beszívja, könnyű rá sminkelni, de nappalra nekem kevés, a smink alá még egy hidratáló primert és esetenként fényvédőt fel szoktam kenni. A lötyi intenzív fémes illatú, ami a napok során jelentősen csökken. Az üzletben azt mondták, hogy egy flakon jó sokáig kitart, akár egy hónapig is, hát ez szerintem ostobaság. Nem érdemes vele spórolni, nem stabil, nem véletlenül javasolják, hogy egy hét múlva eldobható. Nekem két hétig tartott a flakon, de csak mert az első napokban óvatosan cseppentettem, később már bőkezűbben adagoltam. Persze én is sajnáltam kidobni, elkenegettem, de a következő alkalommal már biztosan bővebben nyomom az első napokban is.
Szerintem érdemes az arctisztítóval együtt megvenni és kúraszerűen használni. Már az első használat után is feszesebbnek, élettelibbnek tűnik a bőr, 2-3 napig érzékelhető a javulás, utána csupán szinten tartja az elért formát. Teljesen elégedett voltam az eredménnyel, érettebb bőrön nagyon jól teljesített a tisztítóval kombinálva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 26.

orchidea8627

2017. április 22.

Nekem nagyon bevált ez a szérum. Én is egy darabos kiszerelésben vettem meg, de ezt csak bevezető verzió, már nem lehet kapni egy darabosat.
Az én bőröm kevert, vízhiányos és pattanásokra hajlamos. Ha kijön pár pukli, pirosság, másnapra gyönyörűen lehúzza.
Szerintem is tovább elég mint egy hét, én használom tovább, tudom hogy a c vitamin szép lassan lebomlik és nem annyira hatásos de én még két hét után is úgy érzem hogy használ.
Kúraszerűen fogom használni, nekem nagyon bevált. A 4es kiszerelést meg majd felesben veszem meg a húgommal, amikor kuponos akció lesz. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Regi84

2017. március 17.

Én is az egy hetes verziót vettem, nekem is teljesen felesleges volt sajnos...cuki nagyon, talán valamit hidratált is, de kivel ráncaim még nincsenek így úgy gondolom, hogy túl fiatal vagyok hozzá. Ez most kicsit rosszul is esik, mert a márkaboltban nagyon rám akarták sózni, pedig sirekt kérdeztem, hogy az én koromban használhat-e ez valamit...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

kisvirci

2017. március 6.

Két napja szereztem be. Kétféle kiszerelésben kapható: van az 1 darabos ami kb 4500 ft és van a nagyobb kiszerelés ( 4 db-os) ami ha jól emlékszem 26 000 Ft! Szóval kis matekkal is rádöbbentünk, hogy az egy darabos sokkal jobban megéri!!!! Tehát legyünk okosak ;) Alapjába véve illatmentes, de nyilván a c-vitamin miatt van egy enyhén csipkebogyóra emlékeztető illata, ami szerintem nagyon finom! Egy tubust 7 napig lehet felhasználni, és egy alkalomra 2 csepp bőven elég a hidratálóba keverni. Nagyon jól beszívódik és hihetetlenül puha lesz a bőr tőle. Nem ragad, nem zsírosít. Reggel és este használom, a szemkörnyéket kihagyva. Direkt tél végén próbálom ki, mert remélem hogy ad vmi szuper "ragyogást", amit így 2 nap elteltével még nem nagyon látok, de majd ha végig csináltam a 7 napot, leírom a véleményemet. Jelenleg mind a kiszereléssel, mind az illattal és állaggal meg vagyok elégedve. Sőt úgy gondolom megérte a 4000 ft-ot (törzsvásárlóival...)! Eddig nálam 5 csillag!

Update: Elhasználtam az egy hétre (7 napra) való kiszerelést. Betartottam hogy reggel-este a hidratálóba kevertem 2-2 "cseppet" (értsd: 2 nyomás az adagolóból), sajnos miután eltelt 7 nap és elvileg már lejárt a szavatossága még nagyon sok maradt benne, megszámoltam és több mint 20 csepp!!!! Ez így sajnos nagy pazarlás volt. Többet viszont nem érdemes a hidratálóba keverni, mert az a 2 "csepp" is elég sok a bőrnek szerintem. Az utolsó napon egy hidratálós-maszkos pakolást csináltam belőle végül. Összességében nagyon jól hangzik, és szép a kivitel és nem zsírosít de sajnos én semmi többet nem tapasztaltam. Ráncaim még nincsenek, de valami kis pluszt adhatott volna, de sajnos semmi "ragyogás"..... Nem mondom, hogy iszonyú drága és nem teljesen bántam meg, de nem hiszem hogy újravenném. Le is veszek néhány csillagot és csak egy erős közepest kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, Acetyl Hexapeptide-8, Algae Extract, Sucrose, Betaine, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Squalane eo 1 0

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Térfogatnövelő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.