Clinique

Ár:   4500 Ft és 26 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 28.

Ár:   4500 Ft és 26 000 Ft
Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Egyedülálló öregedésgátló kezelés a friss, tiszta C-vitamin erejével a ragyogó, egyenletes és megújult bőrért.

Ár: 4000 Ft , Eladó: BogiJuhasz
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KezdoManias

2021. május 1.

Többször végigcsináltam a "7" napos kúrát, ami nálam is 10-11 napig tart. A tisztító port esti lemosáshoz használom (nem minden egymást követő nap, ahhoz túl erősnek érzem), egy csomagocska elegendő a felkaromra vagy a kézfejemre is. A boostert szérumként, reggelente, hűtőhidegen, bőkezűen kenem fel, utána csak hidratáló jön. A boostert jellegéből adódóan nem merném folyamatosan szérumként használni, félek, hogy akkor már maró lehet. A jót is túlzásba lehet vinni. Annyi bizonyos, hogy a kettő együtt irtó hatásos, amikor erősen pigmentált-foltos bőrrel kezdem a bevetését. Emiatt a többi c vitaminos szérumnak - látványt és elvárásokat tekintve - nehezebb dolga is van. Kezelnem is kell a saját elvárásaimat:)
Egyébként mindent leírtak az előttem szólók - a C vitaminos termékek szegmensének a páros nálam egyértelműen dobogós, ha nem aranyérmes terméke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

annama

2021. április 23.

A Clinique oldalán ez áll:
“Egyszerűen keverj össze 2 cseppet reggel és este a hidratálóddal és figyeld a csodát!:
Már az első használat során világosabbá varázsolja a bőrt. Csökkenti az életkorral járó foltok számát és a vonalak és ráncok megjelenését.” (A helyesírási hibákat és elütéseket javítottam)

Egy hete használom és várom a csodát. És jön? Egy csudát! Viccet félretéve, talán az első nap, amikor felkentem, összébb húzta a pórusokat és mintha egy kis ragyogást is adott volna a bőrnek, ettől fiatalabbak látszott, de be kell vallanom, az első napokban jó sokat kentem fel, nem 2 cseppet, ahogy itt ajánlják, hanem vagy tízet, s azt is a krém előtt, mint egy szérumot. Amióta a fenti leíráshoz igazodva 2 cseppet belekeverek a hidratálómba (szintén Clinique), nem látszik semmi.
Hogy hosszabb távon öregedésgátló hatása lenne, azt egy hét után nem lehet megmondani. Ha valaki évekig használta, majd szóljon róla :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 23.

A Clinique oldalán ez áll:

bongi

2020. december 17.

Szépen egységesíti a bőrszínt, eltünteti a pattanások után maradt foltokat, csökkenti a pirosságot. Nem használom rendszeresen, de évente 2-3 kúrát végigcsinálok a C vitaminos porral együtt. Az ára miatt ki fogok próbálni más C vitaminos szérumot is és majd eldöntöm, hogy megmaradok ennél vagy váltok.

Frissítés: szérumként nekem jobban működik, mint boosterként. Nem keverem semmivel, tonik után felkenem és mikor teljesen beszívódott, mehet rá a hidratáló. Én hűtöben tartom és 8-9 nap alatt használom el. Mikor nem tartottam hűtöben, a végére már kezdett elszíneződni, besárgulni, és nem is volt már annyira hatásos. Hűtöben tartva ez teljesen kiküszöbölhető. Csak azért kap 4 csillagot 5 helyett, mert az ára azért kicsit el van szállva. 30 ml nagyjából 20 000 ft-ba kerül belőle és azért lehet ennél jóval olcsóbban ugyanilyen jó szérumokat/boostereket venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

ancsi79

2020. december 13.

Egy reggelente C-vitamin és este A-vitamin booster kúrán vagyok túl, de a karácsonyi 20% off akció keretében még 2*2 adagot rendeltem. Elég érzékeny a bőröm, sok C-vitaminos készítménnyel szemben mégsem csípik ezek a szérumok, az eredmény pedig magáért beszél. Maximálisan elégedett vagyok vele/velük, mindenképpen csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 13.

e.m.e.s.e

2020. december 12.

Kezdem azzal, hogy az első kúrát csinálom éppen, tehát a lelkesedésem idővel változhat. Amennyiben így lesz, update-elek.

A Clinique ajánlása szerint a C-vitamin boostert nappal, az A-vitamint éjjel érdemes használni. Én néhány nap után áttértem arra, hogy esténként felváltva használom a C-t és az A-t, ugyanis napközben nagyon zavart a C-vitamin a bőrömön (rettentően zsírosított). Számomra így vált be. (Egyébként mindkettőt a Sebamed géllel (https://kremmania.hu/kremek/sebamed-apolo-gel-ph-5-5) keverem felvitelkor.)

Összességében elképesztően odavagyok a kúráért, nagyon rég nem volt ilyen szép a bőröm. Még mindig nem tökéletes, a bőröm állapotát a ciklusom alakítja, de évek óta próbálkozom a Paula's Choice AHA és BHA párosával, és sosem sikerült ilyen állapotba hoznom velük a bőröm. Hihetetlen, hogy a Clinique szérumoknak néhány nap alatt sikerült... Nem vagyok szakértő, biztos megvan az oka, én csupán értetlenkedem, hogy az AHA-BHA hámlasztás nálam miért nem vált be, egy elvileg öregedésgátló szérum páros pedig miért segít a problémás bőröm kezelésében.

Kíváncsi vagyok arra, hogy milyen gyakran kell ismételni a kúrát, feltételezem, hogy az ember pénztárcája dönt a kérdésben, de azért megkérdem a Clinique-től, hogy mi az ajánlás. Az ára egyébként húzos, de az elégedettségem ezt most felülírja. :)

Ajánlom mindenkinek, szerintem az egyik legjobb dolog, ami a bőrrel történhet! :)

(Az A-vitaminos boostert nem találtam meg Krémmánián, úgyhogy feltöltöttem, adminisztrátori jóváhagyás után már arról is lehet ódákat zengeni, hogy mindenkihez eljusson ez a két fontos termék. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 12.

umpalumpa

2020. december 3.

De fura, hogy még nem írtam vélemény erről, pedig elhasználtam pár tubust és van is itthon még. Ezzel a termékkel kezdődött a C-vitamin megszállottságom. Két dolog nem hiányozhat az arcápolási rutinból nálam, az egyik egy jó szemránckrém, a másik egy C-vitaminos hatóanyagú szérum. Eddig az összes a zsibiről érkezett.
Az én képem is elbírja magában, nem keverem bele semmibe. Utána mehet még rá hidratáló. Átlagban 9 napig tudom használni. Szívem szerint betenném a hűtőbe én is, de utálom télen a hideg cuccot az arcomra kenni, így inkább igyekszem nem túl sokáig tartogatni. A szaga nem zavar, tudom miért ilyen.
Egységesíti, világosítja a bőrömet, lehúzódik a pirosság, pórusaim szebbnek látszanak már 2-3 használat után. Mint a reklámban a szöveg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 3.

Podhorszkiniki

2020. november 18.

2 üvegen vagyok túl. Ez, már a sokadik c vitamin szerumok. Próbáltam már származékok, de azok nem hozták a várt eredmény. Ez a tiszta c vitamin nagyon jó, bár az árával bartakoznom kell még. C glowval tudom összehasonlítási, de ezt a terméket kényelmesebb használni. Hűtőbe tartom. 1 üveg kB 2 hétig elég. Szépen tünteti el a foltokat, a pattanás utáni sebeket gyorsan gyógyítja. Felkenes után selymes réteget hagy maga után. Reggeli rutinomba kapott helyet. Biztosan újra fogom venni nyárra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 18.

strauszkinga

2020. szeptember 29.

Elképesztően jó ez a termék! Már a 2. kúrát csináltam végig, a bőrömön már a második napon láttam a változást, egészséges, ragyogó lett. Elgondolkodtam, hogy egy C vitaminos terméket érdemes lenne keresnem a mindennapi rutinomba is, de a lényeg, hogy ez egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

Pomelo

2020. augusztus 27.

Az első C-vitaminos szérumom, és nagyon látványos egységesítő, simító hatással bírt, pedig csak egyetlen adagot használtam el a tisztító porral együtt. Reggel és este is ezt használtam, a retinolt erre az időre elhagytam. Napi kétszeri használattal egy 10 napig tartott. Kellemes, gyorsan felszívódó, folyékony, lotion jelegű állag, fémes illat. Egyáltalán nem zsírosított.
A magas ára miatt kipróbálok még mást is, de ha annak nem lesz ilyen látványos hatása, visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Lencseee

2020. június 25.

Eloszor is hutoben taroltam mert nekem ugy logikus, ha aszkorbinsav van benne...es nem is romlott ram😉2 het alatt siman elhasznaltam, napi egyszeri, reggeli hasznalat mellett. Nagyon hamar beszivodott, szepen taplalt, nem okozott irritaciot, szoval nem mas ez, mint egy jol formulazott c vitaminos szerum a szamomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 25.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salicylic Acid, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Acetyl Glucosamine, Acetyl Hexapeptide-8, Algae Extract, Sucrose, Betaine, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-8
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Squalane eo 1 0

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Térfogatnövelő segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.