Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tofifi11, Módosítva: 2013. december 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Új pórusfinomító formula, mely azonnal eltünteti a látható pórusokat, miközben idővel erősíti és feszesíti a bőrfelszín szerkezetét. Meglepően kis erőfeszítés mellett a pórusok látható mérete mindössze 2 hét alatt 58%-kal csökken.

erika830104

2017. május 24.

Egy csodaszer a tág pórusú,olajos bőr számára!
Esetleg,ha van akinek nem vált be,vagy nincs rá szüksége akkor én boldogan várom 🙂😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 24.

Egy csodaszer a tág pórusú,olajos bőr számára!

kneva

2016. június 25.

Sajnos nem vált be, se a régi tubusos fajta, se ez. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

senskin

2015. december 26.

Most ezt a szérumot használom a krém alá. A szérum: Tág pórusú és zsíros bőrű személyeknek való. Innentől stop. Más meg ne vegye, mert szidja azután.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Joaninha

2015. december 9.

Nekem még a régebbi tubusos kiszereléshez volt szerencsém. Az első termékek között volt, amelyeket kipróbáltam a Clinique-től. Az állaga elég furcsa, nagyon folyós a szérum, viszont nagyon keveset kell belőle használni és csak az érintett területre kell felvinni (orr környéke, homlok), emiatt sokáig elég. Fontos tudni, hogy ezt a szérumot a hidratáló és/vagy alapozó alá kell felvinni. Nekem nagyon bevált, látványos eredményt sikerült elérnem, nem csak a pórusaim húzódtak össze, de még a T-vonalban a zsírosodás problémáját is megoldotta, hiszen gyakorlatilag egy filmréteget képez a bőrön a hidratáló és az alapozó alatt. Azt azonban kihangsúlyoznám, hogy a látványos és legfőképpen tartós eredmény eléréséhez hozzásegített a 3-lépéses arcápolás is, ebben biztos vagyok. Hozzátenném még, hogy csak egy tubussal használtam el, utána már nem volt szükségem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

sztinke

2015. május 23.

Elhasználtam egy flakonnal belőle, de sem azonnali-optikai, sem tartós használat melletti hatást nem tapasztaltam. Persze a csodákban nem hiszek, tudom, hogy semmi nem fogja ténylegesen összehúzni a pórusokat, de azért mégis kísérletezem... :D Egyébként sima lett a bőröm a használata után és talán kevésbé is zsírosodott, de mivel pórusfinomításban nem jeleskedik, így csak közepesre tudom értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

Svetlana

2015. május 23.

Sajnos nekem is elég tág pórusú a bőröm. Kipróbáltam, nem használt semmit. Egy nanomikron-nyit sem csökkentek a pórusaim még optikailag sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

ivor

2014. április 16.

a pórusokat ugyan nem tűntette el, de szerintem remek hidratálókrém, sminkalapnak is tökéletes, mert mattít anélkül, hogy száraznak érezném a bőrömet tőle. nyaranta, amikor nincs szívem folyékony alapozót vagy bbkrémet felkenni az arcomra, ezt használom, egy kevés porpúderrel amit remekül megtart. bár nem olcsó, többször vásároltam már újra, mivel szerintem abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

Fanni0917

2014. január 20.

Nem rég vásároltam meg ezt a hihetetlen árral rendelkező krémet, mert szörnyen érzékeny vagyok a tág pórusú bőrömre. Sajnos csatlakoznom kell az előttem szólóhoz.. a hatalmas elvárásaim ellenére nem sokat ér... Hozzáteszem nem használtam eddig sokat, de még egy kicsit sem látom kisebbnek a pórusaim. Elhasználom ha már kidobtam rá ennyi pénzt, de semmiképp nem veszem újra. Az állagán kívül semmi jót nem tudok írni róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

tofifi11

2013. december 14.

Mivel Clinique termékről van szó, hatalmas elvárásokkal vásároltam meg ezt a nagyon, nagyon drága szérumot, hittem benne, hogy ez segíteni fog a pólusaimon. A leírása nagyon meggyőző volt. A hatása koránt sem. 30ml-ről beszélünk kb. 16.000 forintos ár mellett. Az én pórusaim annyira talán nincsenek rossz állapotban, csak engem nagyon zavar, hogy látszanak pl. alapozó-púder-pirosító használata után. Lelkesen használtam több mint két héten keresztül, reggel és este is és minden nap vártam a csodát. A tubus több mint a fele elfogyott, a pórusaim nem változtak :( Az "illata" engem az orvosi rendelők szagára emlékeztet, de ez nem is zavarna, ha használna. Az állaga az egyedüli, ami tetszik benne: krémes, picit sűrű és nagyon hamar felszívódik! Talán akkor hat igazán, ha tartósan használja az ember lánya, és többször újra veszi. Viszont az ára miatt én biztos nem fogom. Másnak lehet segít, nekem nem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

Antioxidánsok: Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Nordihydroguaiaretic Acid, Ascorbyl Tocopheryl Maleate
Gyulladáscsökkentők: Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Sea Whip Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Pantethine, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

A Salvia Sclarea növény kivonata. Faggyútermelést szabályozó, szövetösszehúzó, nyugatató összetevő a CosIng besorolása szerint.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

B5 vitamin (pantonén sav).  Sebgyógyító, hidratáló hatása van.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az Atlanti-Óceánban és a Földközi-Tengerben élő barnamoszat féle kivonata.  Általában az algakivonatok sűrítőszerek, vízmegkötő anyagok vagy antioxidánsok, ez a konkrét barnamosztat kivonat viszont állítólag védi a bőrt a környezeti szennyeződésektől és javítja a bőr ellenállóképességét.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.