Clinique

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. november 12.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szemkrémek

Intelligens szemkörnyékápoló, mely célzottan regenerálja azt, amit szükséges. Az eredmény: a sötét árkok, a ráncok és vonalak enyhülése és feszesebb bőr. Különböző, egymással együttműködő technológiákat alkalmaz a célzott regenerálásért.

Water / Aqua Isododecane eo Dimethicone eo I szil 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Polysilicone-11 szil Butylene Glycol h 1 0PEG-10 Dimethicone Morus Nigra (Mulberry) Root Extract Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Extract Hordeum Vulgare (Barley) Extract eo Triticum Vulgare (Wheat) Germ Extract eo Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract gy Gentiana Lutea (Gentian) Root Extract Hydrolyzed Rice Extract Whey Protein Cladosiphon Okamuranus Extract Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Plankton Extract Acetyl Hexapeptide-8 h I pep Palmitoyl Hexapeptide-12 pep PEG-6 h Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract gy Algae Extract eo I h Caffeine Glycyrrhetinic Acid gy Acrylamide / Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer Acetyl Glucosamine h Cholesterol eo I eu 0 0Oryza Sativa (Rice) Bran Extract Squalane eo 1 0Lecithin eo I eu Helianthus Annuus (Sunflower) Seedcake Glycine Soja (Soybean) Protein eo I h Micrococcus Lysate Hydrolyzed Prunus Domestica Ergothioneine a Yeast Extract a Isohexadecane eo Ascorbyl Glucoside a I v Polysorbate 20 ti I eu 0 0Glycerin h 0 0Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin Propylene Glycol Dicaprate eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Tromethamine Polysorbate-80 ti I eu 0 0Glyceryl Polymethacrylate Sodium Hyaluronate h 0 0Dimethoxytolyl Propylresorcinol aDextrin Ammonium Acryloyldimethyl Taurate/ VP Copolymer PEG-8 h Silica Sodium RNA Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. március 24.

Nem változott érdemben a véleményem, ezért biztosan nem vásárolom újra. Kedvelem a márkát, de ennél a terméknél nem érzékeltem semmivel többet annál, mint amit egy drogériás árkategóriájú krém is nyújt.

2017.07.08. A legnagyobb előnye, hogy nyomtalanul, tényleg gyorsan felszívódik, így azonnal alkalmazható reggeli sminknél is. A hatását őszintén szólva nem észlelem, nem nyűgözött le. Én pedig egy Clinique terméktől igenis azt várom, hogy akár már az első használatnál is keltse fel az érdeklődésemet, tudjak érte lelkesedni, de ez elmaradt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 24.

annasara

2019. március 21.

Két hosszabb külföldi utazás között nem volt időm megrendelni a jól bevált magisteres hyaluron szemkérmet, így b megolásként ezzel helyettesítettem. Tény, hogy könnyen beszívódik és nagyon kevés is elég belőle, de a sötétebb karikákkal nem tudott mit kezdeni és egy már alapvetően szárazabb 30+-os szemkörnyék számára -amilyen az enyém is- nem elégséges a hidratáló hatása sem, viszont a rettentő mennyiségű szilkonnak köszönhetően -ahogy ddius is írta előttem- felvitel után pár óra erejéig kiegyenlíti a szem alatti apróbb ráncokat, viszont hosszútávon ennél többet nem tud. Szinten tartásra jó, de a márka által garantált minőség és az ára okán is sokkal többet vártam. Elhasználtam, de újra biztosan nem veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 21.

felho

2017. december 26.

Mivel 22 éves vagyok nekem nem ráncos egyáltalán a szemem környéke. Viszont kialvatlanság és sötét karikák esetén tökéletes ez a krém, mivel feltölti a karikákat, így észrevehetően frissebbnek és kipihentebbnek látszik az arcom. Érezhetően feszesebb a bőröm a szemem alatt. Kb 1 perc alatt tökéletesen felszívódik így sminkelés előtt szoktam használni. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

lujzi

2017. szeptember 30.

nagyon jó kis szemkörnyékápoló. ajándékba kaptam egy rendelés mellé, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna, de pozitív csalódás volt. én nem látok semmi varázslatot benne, nem tüntet el semmit, viszont jól hidratál, praktikus a használata - egyszóval egy jó kis alap szemkörnyékápoló. ehhez mérten kicsit drága, de nem tartom kizártnak, hogy újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Evashop

2017. szeptember 5.

Ez a krem egy csoda. 10 ev keresgeles es elegedetlen probalkozasok utan talaltam ra. Az erzekeny szemem kivaloan toleralja, matt es apolt bort biztosit. Imadom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Convallaria

2017. augusztus 10.

Kedvenc szemkörnyékápolóm, az utóbbi másfél évben csak ezt használom, semmi mást. Nem okoz irritációt, hamar beszívódik nyom nélkül, tökéletesen lehet sminkelni rá. Mióta használom nincsenek sötét foltok és karikák a szemem alatt, az apró ráncokat, amik egy huzamosabb 3-4 órás alvással átvészelt időszak hatására megjelentek, mind eltüntette. Bár valóban nem olcsó kategória, de nekem abszolút bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

creamchito

2017. március 14.

Nappal használom, mert gyorsan beszívódik és nem marad semmilyen nyoma. Kis pozitív változás látható a szem körüli finom vonalak tekintetében, de csodákra nem képes. Azért vettem meg nagy kiszerelésben is, mert láthatatlan felvitelt követően, valamint - habár ennek nem kellene szempontnak lennie, de - nagyon megtetszett a termékdizájn. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

ddius

2017. március 14.

Használom egy ideje, de semmi változás. Tele van szilikonnal ami azonnal kitölti az apró ráncokat. Se a sötét árkokat se a puffadást nem tünteti el. A csomagolás nagyon szép, praktikus pumpás kiszerelés, viszont sosem lehet tudni mennyi van még benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

NovakneViki

2016. szeptember 16.

Tavasszal kaptam egy 7ml-es mintát, az utóbbi három hétben ezt használtam a szérummal együtt, és hihetetlen, de a mintából még mindig van, nagyon tetszik, hogy a használatával ébredés után kevésbé látszom fáradtnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

nyuszita

2016. július 15.

Tavaly október óta használtam reggel és este, és még mindig volt benne, de most már érezni lehetett a szagán, hogy lejárt. (A lejárt termékeket nem szoktam őrizgetni, főleg, ha a szememről és annak környékéről van szó, de egyszerűen nem volt lelki erőm egy ilyen drága krémet kihajítani.) A szavatosság amúgy 6 hónap (felbontást követően). Két csillagról indult nálam. Kb. fél évig puffogtam magamban, hogy nem vagyok normális, hogy ennyi pénzt adok ki egy ilyen semmi extra cuccért. Aztán pont akkor, amikor letelt a fél év, tehát amikor ki kellett volna dobnom, láttam, hogy végre kevesebb az apró ráncocska és egyre több régi ismerősöm jegyezte meg, hogy mintha ki lennék simulva. (Csak zárójelben jegyzem meg, hogy napi átlag 5,5 órát alszom, tehát nálam van dolguk a kencéknek.) Amiért végül mégis 4 csillagot kap, az azért van, mert nem irritálta soha a bőröm, a textúrája pont jó, nem túl sűrű, nem túl lötyis, kicsit valahol a géles és a krémes között van. Nagyon sokáig elég és egy kis türelemmel van látható eredménye. Szépen hidratál, gyorsan felszívódik, nem húzódik a bőröm utána és nincs hiányérzetem. A pufibb részeket is szépen leviszi reggelente. A kiszerelése nem rossz, jó a pumpás adagoló. Csak az zavart picit, hogy nem látom, mennyi van még benne. Újra az ára miatt nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ergothioneine, Yeast Extract, Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Dimethoxytolyl Propylresorcinol
Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Sigesbeckia Orientalis (St. Paulswort) Extract, Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-8, PEG-6, Algae Extract, Acetyl Glucosamine, Glycine Soja (Soybean) Protein, Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, PEG-8
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Palmitoyl Hexapeptide-12
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Fekete eperfa gyökér kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása  a bőrre.

A grapefruit héjának kivonata. Egy 2010-es tanulmány szerint a citrusfélék kivonata (így a grapefruit kivonat is) segít a bőr világosabbá tételében és a pigmentfoltok megelőzésében. Paula Begoun szerint viszont irritálhatja a bőrt és fototoxikus reakciót válthat ki.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Squalane eo 1 0

Térfogatnövelő segédanyag.

A micrococcus luteus nevű baktérium által termelt enzimek kivonata, mely állítólag segíti a bőrt megvédeni az UV sugárzás okozta károktól.

Természetben is előforduló aminosav féle. Viszonylag kevés élő szervezet tud ergothioneine-t gyártani, leginkább különböző gombafélék (pl. az ergot gomba, amiről a nevét is kapta az összetevő). Paula Begoun szerint az összetevő kiváló antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.