Collistar

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Girmi, Módosítva: 2012. december 2.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Hidratáló krémek

brigitta112

2021. április 7.

Kevés elég belőle felkenéskor. Engem bőven hidratál kombinált bőrűként és sminkelni is tudok rá. Szeretem, hogy van benne kis fényvédő és tetszenek az apró jojoba gyöngyök benne :) Ajánlom, de érdemes akciósan megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

juditkaa70

2018. január 22.

Megvédi a bőrt a környezeti hatásoktól. Hidratál,energiát ad, meg gátolja az öregedési folyamatot. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 22.

Leander

2018. január 22.

Száraz bőrre lehet, hogy jó krém, pláne télre, de normál / vegyes bőrrel sajnos nem működik. Nagyon dús, tömény, az illata számomra kissé túlságosan is parfümös, tolakodó. A krém maga is nagyon dús, tömény, sokkal nehezebb krém, mint az általam pont korábban használt Daytox Rich Cream, pedig az sem egy könnyed hidratáló. Ez legfeljebb éjszakai krémnek lenne számomra alkalmas, ahhoz meg felesleges az egyébként nagyon dicséretes SPF 20.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 22.

Belyus

2016. január 31.

Naponta használom ezt a krémet, a fényvédelem miatt vettem meg. A többi fényvédőfaktoros krémhez képest ez nem fénylik annyira, szépen rá lehet sminkelni. A bőröm puha és hidratált lesz tőle, és az apróbb bőrhibákat szépen gyógyítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 31.

senskin

2015. augusztus 21.

Kis mintát kaptam a vásárláskor, nagyban tuti nem venném meg, annyira nem jó. Az illata túl sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Lills

2013. szeptember 21.

A Hydro-Creme Gelt akartam megvenni, mert azt próbáltam és nagyon tetszett.
Sehol sem találtam belőle, sem Douglasban, sem Müllerben, így végül őt vettem meg, mert azt hittem ez is hasonló, könnyű krém, ráadásul kedvezmény is volt az összes Collistar termékre.
3 hete használom, tehát nem régóta, de nem vagyok vele 100%-osan elégedett. Sokkal töményebb krém, mint a Hydro-Creme, nem is szívja be a bőröm olyan hamar, sőt még reggel is érzek egy vékony, zavaró réteget.
Egy hete több pattanásom is kijött és simán ráfoghatom a krémre, mert más új terméket nem használtam mostanában és amúgy sem jellemző rám, hogy pattanásaim lennének. És még fájtak is.
Az SPF20-nak nagyon örülök, nyáron is nagy hasznát vettem volna, mert utálok naptejet használni.
Ha elfogy megpróbálkozok a Hydro-Creme Géllel, érdemesebb azt megvenni normál bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

A Hydro-Creme Gelt akartam megvenni, mert azt próbáltam és nagyon tetszett.

Antioxidánsok: Bis-Ethylhexyl Hydroxydimethoxy Benzylmalonate, BHT, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Sorbitol, Erythritol, Glycerin

Emolliensek: Isostearyl Isostearate, Dimethicone, Dicaprylyl Carbonate, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Argania Spinosa Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Arachidyl Glucoside, Glyceryl Stearate
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Arachidyl Glucoside, PEG-100 Stearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Propyl Gallate, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Cinnamyl Alcohol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.