Collistar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti86, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   parfümériák

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

NGT

2014. április 14.

Pozitívum: maximum az, hogy a szőke szempillámat befesti.
Negatvum: drága, ehhez képest alig tud valamit. Ezt a tudást 3000 Ft-ért kellene árulni. Sok spirált próbáltam már, de ár/érték arányban ez az egyik legrosszabb. Frissen kibontva is csomósan lehet felkenni, muszáj két rétegben, máskülönben alig látszik, nem ível és nem dúsít, pedig nekem nagyon sűrű, hosszú szempilláim vannak, amiket csak azért kell festeni, mert szőkék. Ráadásul vízállót vettem, amit vízzel simán le tudok mosni, úgyhogy még ez sem szól mellette. A spirál fejének pedig olyan béna alakja van, hogy 20+ év szempillafestési gyakorlattal is MINDEN reggel korrigálnom kell, ha ezt használom.
Részemről soha többé Collistar, vagy visszatérek a MAC-hez (bár az is csak 4 csillagot kapna), vagy próbálkozom más márkával tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

Pozitívum: maximum az, hogy a szőke szempillámat befesti.

Kitti86

2012. december 31.

Jelenleg ez a kedvenc spirálom! Nagyon szépen dúsít, ível, nem csomósodik, látványos szempillákat csinál még az én világos, nem túl hosszú, egyenes pilláimból is. Jobban bejön, mint bármelyik Lancome, amit próbáltam. Szerintem nagyon megéri az árát, bár én kissé pórul jártam vele, mivel az utolsó darabot kutattam ki a polc legeldugottabb részén, és eléggé úgy tűnt, hogy már régóta áll ott, és viszonylag hamar be is száradt, de ezt semmiképp nem a spirál, hanem a drogéria számlájára írom...Nálam csillagos 5-ös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 31.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Apigenin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Cholesterol eo I eu 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az Apigenin egy bioflavonoid, mely leveles növények és zöldségekben található, mint a petrezselyem, az articsóka vagy a zeller. Jelenlegi kutatási kísérletek azt mutatják, hogy képes csökkenteni a DNS okozta oxidatív károsodásokat. A Sederma nevű hatóanyaggyártó cég szabadalma szerint a többek közt Oleanolic Acidból, Apigeninből és Biotinyl-GHK-ból álló Procapil nevű hatóanyag segít megelőzni a hajhullást és erőssé teszi a hajat.