Covergirl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

mankablogja

2015. február 27.

Külföldön szereztem be ezt a szempillaspirált.Nagyon tetszett,hogy különböző,szemszínekhez passzoló enyhe árnyalatokat is tartalmaz.Én a Black Pearl árnyalatot vettem,aminek a fényben tényleg van egy enyhe gyöngyházas árnyalata.A keféje is teszik,én jobban szeretem ezeket a kicsi szilikonkeféket,amikkel mindenhová odaférek.Tartós,nem csomósodik,és nem pereg le,szép fekete a színe is,és kellőképpen dúsítja,hosszítja a pilláimat.Az ára is nagyon baráti.Nagyon higiénikus is,mert be van csomagolva,az üzletben nem lehet kibontani,tehát biztos,hogy előttem senki sem nyitotta fel,és nem próbálgatta.Megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.