Cuticura

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorothea, Módosítva: 2014. június 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Intenzív arckrém száraz bőrre, mely E-vitamin tartalmával 24 órán át hidratálja és ápolja a bőrt.

Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Kiszerelés: 100 ml

MarieLou

2016. szeptember 22.

Megvédeném szegénykét! Nagyon olcsó, illata számomra semleges, hidratál, nyárra mindenképp szuper krém normál/érzékeny bőrre. Ráadásul én sminkeltávolításhoz is használom, vattakoronggal vízálló szemsminket is leszed. Számomra a legjobb, de kiegészítem télre erősebb krémmel is.
Amióta használom napi szinten, nem olyan pattanásos/érzékeny az arcom. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Amióta használom napi szinten, nem olyan pattanásos/érzékeny az arcom. :)

radoczjanka

(!)
2016. július 23.

Borzalmas a szaga. Azon gondolkoztam, belekeverem egy másik (jó illatú) hidratálókrémbe, de lehet, az sem használ. Egyébként szerintem hidratál, de a szaga miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 23.

Hannabeutygirl

Korcsoport: < 18
2016. január 5.

Igaz hogy jó de annyira nem használ. Télen száraz a bőröm de úgy érzem hogy más krémet kell keresnem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. január 5.

ZsTimi01

2015. augusztus 3.

Nem vártam csodát tőle, mert olcsó volt, de elgondolkodtam, hogy egyáltalán elhasználjam-e. A száraz bőrömön nem segít, cserébe kellemetlen a szaga és ragad tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Nena

2015. június 27.

Borzalmas.
A kasszánál állva dobtam be a kosaramba, nem csekkoltam az összetevőket, csak az éppen száraz korszakát élő arcbőröm kiabált érte.
Itthon már kevésbé voltam lelkes, miután végignéztem a sárga és piros pöttyöket... de azért persze kipróbáltam. Annak ellenére, hogy van benne illatanyag, baromi büdös. Nem szívódik be a bőrbe, hanem réteget képez rajta és morzsolódik. Nem volt sokat rajtam, de lemosás előtt abban a 2 percben is éreztem, hogy fuldoklik alatta a bőröm.
Nem hajítottam ki egyből a kukába, majd megnézem, hogy a talpamra kenegetve hogyan muzsikál...
Egy csillag, de leginkább én érdemlem, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 27.

Borzalmas.
Egy csillag, de leginkább én érdemlem, hogy megvettem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, PEG-8 Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

PEG-8 Stearate ti I eu I h 3 1

A CosIng funkció besorolása alapján tisztítószerként, hidratáló és emulgeáló összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.