Cadeavera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. június 1.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Természetes, bársonyos, matt megjelenést kölcsönöz a bőrnek. Véd és táplál, anélkül, hogy eltömítené a pórusokat.

Kiszerelés: 9 g

aurora22

2018. november 17.

Szerintem teljesen alap púder, tudja amit kell. Mindig hiányolom a tükröt, de hát ez az én formám :) :D :) Ma már inkább igyekszem parabén mentes termékeket használni, de régebben nem foglalkoztam ilyenekkel. Korábban napi szinten használtam. Azóta keresem inkább a vegán termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Szeszi

2013. augusztus 23.

Lehet, hogy én nyúltam nagyon mellé, vagy nem tudom mi történhetett, de konkrétan használat után úgy néztem ki mint hófehérke a jelmezbálban. Nincs sötét bőröm, a vanília árnyalatot választottam, de ez valami annyira világos, akarom mondani konkrétan fehér színű, hogy én nem hiszem, hogy bárkinek is illene az arcbőréhez. Ennyi erővel egy adag lisztbe is dughattam volna a fejemet, ugyanaz a hatás lett volna attól félek..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

ludvnora

2013. április 5.

Nem használom napi szinten, de nagyon jó púder! Nem szárít, de mégis megszünteti a bőr természetellenes csillogását, tökéletesen fed, de nincs maszkhatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 5.

jns.melinda

2013. március 30.

Nekem még ez a csomagolás van meg. Nem használom minden nap, így már két éve meg van, de nagyon szeretem. A színe pont passzol az arcomhoz, elég sokáig mattít.
Az enyémen az összetevő lista más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

Az enyémen az összetevő lista más.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, PEG-8
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.