CV Cadea Vera

Ár:   995 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. február 5.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

BB krém problémás, zsíros és vegyes bőrre

Az antibakteriális krém egyben alapozó is,mely elrejti a kisebb pattanásokat,bőrpírt.A magas minőségű összetevők hidratálnak és egyben bőrszínt kölcsönöznek.A szalicilsav segíti a pattanások lekűzdését.15-ös fényvédő hatása véd a káros sugárzás ellen.

Izabel

2018. szeptember 30.

Egy ezer forintnál olcsóbb BB-krémtől nem vártam sokat, de azért bíztam az egyszeri krémmániás "sajátmárkás" szerencséjében. Három hónapja használom, minden nap, akár többször is, ha úgy jön ki a lépés. A CV azonos nevű púderével jól együttműködik, de azért természetesen nem egy "second skin" hatást kell elképzelni. Az árnyalat okés. A meleg nyári időkre (és adott esetben szűkösebb anyagi kerettel gazdálkodóknak) jó döntés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Szörnyű szörnyű szörnyű:D:D:D:D Pocsék! Narancssárga, nem fed, nem lehet építeni, csomósodik már felkenésnél, büdös. Pattanásokat nem okoz, de nem is tüntet el! Szörnyű:D:D:D Inkább ne kenjétek magatokra lányok!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

aalexaa

2017. szeptember 1.

Nyár elején vettem, hogy legyen valami enyhe fedésű, könnyű kis krémem, ami azért mégis ad valami pluszt. A színe elég sötét, így nyáron okés, de télre biztos nem jó. Szépen egységesíti a bőröm, a pórusaimat is jól eltünteti. Pattanásra nyilván kell pluszban korrektor, viszont hamarabb leszáradnak, ha ezt használom. Nem túl matt, de jól lepúderezve ez sem gond. Összességében szeretem, akkor használom, ha gyorsan kell valami, amitől egy kicsit szebbnek érzem magam, de nem akarok vagy nincs időm rendesen alapozni. Erre tökéletes, én csak simán elkenem kézzel, mint az arckrémet, nem kell szivaccsal meg ecsettel pepecselni, pici púder és kész is, ennyi pénzért abszolút jó vétel volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

orsssi

2017. szeptember 1.

Teljesen random vásároltam meg, de nem bántam meg, mert nagyon jó kis BB krém. Nagyobb bőrhibákhoz nem ajánlanám, viszont egyenetlen bőrfelszínen szépen fed. Egyáltalán nem jöttek ki tőle pattanásaim. Alapvetően világos bőrű (sárgás árnyalat) vagyok, és tökéletesen illeszkedik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

cintialaura

2017. május 22.

Hasonlóan az előttem szólóhoz, Catrice Camouflage korrektorral használom.
A színe most passzol a bőrömhöz, de ha lebarnulok nem tudom hogy jó lesz-e. Egyenlőre szépen teljesít, nem okoz irritációt, és az a fedés amit nyújt, nekem bőven megfelel. Egységesíti a bőrképem és nem maszkszerű. Én nem vettem észre hogy fényes lenne felkenés után. Remélem hosszabb távon is ilyen jól teljesít.:)
UPDATE: Egy ideje már képtelenség szépen eldolgozni a szám körül, emiatt levonok 2 csillagot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

Hasonlóan az előttem szólóhoz, Catrice Camouflage korrektorral használom.

edovargaa

2017. április 21.

Kombinált, kissé zsírosodó bőrömhöz állítom, hogy az eddigi legjobb bb krém! :) A cv youngos korrektorral használom, tökéletes páros :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

off06

2017. április 5.

Hónapokkal ezelőtt vettem, gondoltam hátha... A színével semmi bajom nem volt, ellenben az állagával, a végeredménnyel és a fullra kifényesedett, "tocsogó" bőrömmel annál inkább. Ki ugyan nem dobtam, de elrejtettem. Nagyon mélyre. Napokkal ezelőtt azonban valamilyen Isteni sugallatt hatására elővettem. És MŰKÖDIK!! A Catrice Camouflage tégelyes korrektorával tökéletesen passzolnak. Takar amennyire (nekem) kell, nem fényesedik ki a bőröm még órák múlva sem, és a pattanásokkal is felveszi a harcot. Nem gondoltam, de tényleg gyorsabban eltűnnek. És fényvédőt is tartalmaz. Plusz pont. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 5.

niksss00

2017. március 5.

Örültem, hogy találtam egy kifejezetten olcsó, pattanás "segítő" márkát, ami talán nem tesz olyan rosszat az arcommal, de sajnos ez a BB krém egyáltalán nem vált be.
Röviden: sárga, sötét, nehéz, foltos és nehéz eldolgozni... Semmi jót nem tudok róla mondani.
Számomra pénzkidobás volt, pedig a pattanáskezelő korrektor stift nagyon bevált.
A púdere úgyszintén kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

A púdere úgyszintén kuka.

petruszanna

2017. február 7.

Nem vagyok már 25,de problémás a bőröm.
Eddig igen drága alapozókat használtam/használok is,de ez is tökéletesen bevált. Szépen fed és a nap végére visszahúzódnak, vagy leszáradnak a pattanások. Szerintem ár-érték arányban zseniális a termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Nem vagyok már 25,de problémás a bőröm.

KuliKali

2016. szeptember 21.

Neeee ez a krém valami KATASZTRÓFA! Még sosem volt se alapozóm,se bb krémem,egyszerűen a bőröm nem ígényli,van 1-2 patti néha,arra korrektor,púder ennyi.Köszi anyu,apu <3 Végre rászántam magam kipróbálok egy bb krémet,bár már a márkánál sejtenem kellett volna a gikszert.(vettem régebben egy sminklemosót tőlük,nos a sminkemet nem is a termék,hanem az általa okozott könnyek tüntették el.Ennyit erről.) Mégis megvettem,hazavittem,szerettem.Már a boltban kipróbáltam a világosabbat a kezemen,nincs erős fedése,jó lesz szeressük.'
1. nap: szuper bb krém,imádom,hogy élhettem eddig nélküle?!
2. nap:oké,kicsit sok lett belőle,le kelettl szedni,senki ne gondolja,hogy elaludtam a szoliban!
3.nap:reggel úgy ébredtem,hogy valami elképesztően húzza a bőrömet a homlokomon.Ahogy hozzáértem úgy éreztem,mintha valami maszk lenne rajta,rögtön az jutott eszembe,hogy nem tüntettem el rendesen a tegnapi sminket,ami lehetetlen,mert nem volt rajtam.Betudtam mindezt a 2 nappal ezelőtt használt vietnami balzsamnak,amit fejfájás ellen tettem a homlokomra,talán irritálhatta.
Dálután:vendégek,oké elég a bb krém,semmi extra.Estére minden területen,ahol használtam elképesztő sűrűn borította az arcomat száraz,tűhegynyi kiütések mintegy tengere. Égetett és piros volt.Azonnal baba hipoallergén testápoló,arra sudocrem(hirtelen jobb nem jutott eszembe),úgy csípték mint a veszedelem!
Mostanra megynugodott az amúgy abszolút nem érzékeny bőröm, Remélem mielőbb elmúlik! Katasztrófa. NE!
UP.:Leszáradt a homlokom. Nagyon durva. Arckrém,testápoló,sudocrem,semmi nem használ.

Up: sokáig hihetetlenül féltem tőle,száműztem egy sminkes ládikó sötét aljára,ne is lássam! Aztán a nyáron úgy voltam vele,üsse kő,tegyünk egy próbát,1x élünk. Kemény legénynek éreztem magam már akkor amikor a csuklóm vékonyka bőén ki merészeltem próbálni,hogy vajon lemarja e húsomat is. De nem tette. Olyannyira nem,hogy éjszakára felvittem, nem voltam biztos,hogy reggel még felébredek,de meglepő módon semmi de semmi nem történt. Hát merészeltem kipróbálni az arcomon is. Semmi. Tök jó fedés,erőteljes orrfacsaró mű illat.
Azóta beépült első bbkrémként a reggeli rutinba. A színe tökéletes,egész szépen eldolgozható,mondjuk ecsettel semmiképp,de szivaccsal se,csk kézzel. Kukacosodik ha nagyon dörzsölöm,de különben jól fed,tartósnak is mondanám. A CoverAll korrektornak nem barátja,teljesen átüt rajta,krémkorrektorral nem ajánlom. Nem tudom mi lelte a bőrömet,bár mostanában igaz,hogy zsírosabb,mint előtte volt,kicsit megváltozott,nem tudom,hogy mi lehet az oka,de most ezt nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

1. nap: szuper bb krém,imádom,hogy élhettem eddig nélküle?!

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Propanediol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: C12-15 Alkyl Benzoate, Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin, Dimethicone
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Hydrogenated Palm Glycerides, Lecithin
Fényvédők: Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Potassium Cetyl Phosphate, Sodium Cetearyl Sulfate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Phenoxyethanol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.