Best of Beauty 2019

CV Cadea Vera

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feketesheep, Módosítva: 2016. szeptember 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

25 év felett ajánlott normál és vegyes arcbőrre.

Mattosít és hidratál. Sárgadinnye kivonattal és rizskeményítővel.

A CV Young Kiegyenlítő Krémgélt speciálisan a fiatal bőr ápolására fejlesztették ki. A tiszta bőr feltétele a pórusok mélyéig ható tisztítás.

• A sárgadinnye-kivonat hidratálja és felfrissíti a bőrt.
  • A rizskeményítő mattosít azáltál, hogy megköti a felesleges zsírt, a pórusok eltömítése vagy a bőr kiszárítása nélkül.
  • A sárgabarackmag-olaj gyengéden ápol.
  • A cink szabályozza a faggyútermelést.
  • A panthenol csökkenti a kivörösödést és segíti a bőr pihenését.

RoxanaHorvath

2018. november 4.

Nekem sajnos nem vált be. Bár kellemes volt az illata, eléggé bántotta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Nekem sajnos nem vált be. Bár kellemes volt az illata, eléggé bántotta a bőröm.

Irudi

2017. április 28.

Nekem sajnos nem jött be.
Már két napnyi használat után kis fehér pattanások jöttek ki tőle az arcomon, a pirossággal nem tudott semmit kezdeni, sőt, még rontott is rajta.
Nálam a mattosítás sem működött, maximum 2-3 óráig bírta, pedig hol van még a nyár...
Ennyi pénzért persze nem lehet csodát várni, csak bíztam benne, hogy hátha nekem is hasznos kis krém lesz.
Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 28.

Nekem sajnos nem jött be.
Nem fogom újravenni.

juventina07

2016. november 20.

Nekem nem vált be túlzottan.Eléggé mattitja,sápasztja az arcot.Illata,állaga viszont kellemes.Ára miatt egy próbát megér bárkinek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Viks

2016. március 24.

Sminkalapnak vettem, gondoltam, hátha. Valóban mattítja, egységesíti a bőrt, és később kezd el átfényleni a BB krém/alapozó az arcomon. Nem okozott pattanásokat, ami nálam elég fontos szempont. Hamar beszívódik, egész jól hidratálja a néha itt-ott megjelenő szárazabb részeket.
Az illata viszont nekem valami iszonyat. Annyira mű...Komolyan, nem is tudom mihez hasonlítani. Még szerencse, hogy elég hamar elmúlik, de amíg felkenem az arcomra, baromira zavaró. A mínusz egy csillag emiatt jár...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

kriszta0

2016. február 26.

Update: Nagyon szeretem! :) Számomra megfelelően hidratál. Használatával kevésbé zsírosodik a bőröm, és sokkalta kevesebb a felesleges faggyú a bőrömön! (Én napi 3× tisztítom az arcom). Reggelre mindig annyi "zsír" gyűlt fel az arcomon, hogy 2 kenyérre lehetett volna kenni (fúj), most már nem azt mondom, hogy semennyi nem képződik, de jóval kevesebb, mint használata előtt! (Nem hinném, hogy lenne olyan arckrém, ami hidratál kellőképpen, de 100%osan mattít. Ennyi pénzért meg főleg.)
Ha elfogy, mindenképpen újra fogom venni, hiszen számomra Ő Az............. :)

Délután használtam először így még nem tudok kifejtett véleményezést írni róla. Annyi biztos, hogy számomra tökéletes a hidratálása, az illata is tetszik, csak az előtte használt arcvíznek az illata dominánsabb, így a krémnek nem érződik (csak felkenésnél). 595 Ft-ért vásároltam és nem bántam meg, még ha nem is fog csodákat művelni az arcbőrömmel az árát tekintve= ajándék! Mivel nekem extrém zsírosodásra hajlomos az arcbőröm így nem várom el a krémtől, hogy 100%-osan matt arcbőrt eredményezzen (hiszen erre még egy hidratáló arckrémem sem volt képes). Mivel még csak ismerkedem a krémmel, véletlenül kicsit többet sikerült az arcomra kenni belőle, lehet ezért sem mattított annyira hosszú ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 26.

Ha elfogy, mindenképpen újra fogom venni, hiszen számomra Ő Az............. :)

baranyeszter

2015. november 2.

Nagyon jó kis arckrém, pont azt teszi, amit ígér.
Viszont nem zsíros részeken olyan fura tapintású lesz tőle a bőröm... nem is tudom mihez hasonlíthatnám.
Valamint, ha bármi mással keverem, már nem mattít.
Így végülis csak a T-zónámra használtam.
31 vagyok és nekem már erősebb hidratáló hatásra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 2.

Nagyon jó kis arckrém, pont azt teszi, amit ígér.
Valamint, ha bármi mással keverem, már nem mattít.
Így végülis csak a T-zónámra használtam.
31 vagyok és nekem már erősebb hidratáló hatásra van szükségem.

PinkSnow

2015. október 27.

Tökéletesen bevált! Most találtam rá ezekre a CV termékekre és szerintem szép lassan tesztelgetni fogom az összes én bőrömnek valót! :) Eddig egyik sem okozott csalódást! Smink alá használom, szépen mattítja, javítja és egységesíti a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 27.

dorus

2015. július 1.

Smink alá és nyárra kerestem egy gyorsan beszívódó, könnyed kis hidratálót. A számításaim megtaláltam, mert ez a termék a célnak tökéletesen megfelel. Jó kis krém, de nem csodaszer és sajnos az illata egyáltalán nem áll közel hozzám, emiatt csak 4 csillagot tudok adni. Ár-érték arányban még így is az élen van, egyszer kipróbálni mindenképp érdemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

ememem

2015. június 17.

Azért vettem meg, mert már egy ideje keresek egy könnyű hidratálót a kombinált (nagyrészt zsíros) bőrömre így nyáron. Kísérletezgetésnek ilyen áron pont tökéletes, ráadásul pozitívak voltak róla a vélemények. :) Még csak pár napja van meg, de az eddig tapasztalatok: 1. mattosít, jó pár órán keresztül 2. friss, picit édeskés illata van, egyenlőre abszolút kellemes 3. ha túlzása viszi az ember, ellenkező hatást érhet el :D 4. nem okozott irritációt, nem szárít túlzottan 5. csak finoman hidratál,de nekem pont tökéletes 6. nagy kár, hogy nincs benne fényvédő, nagyot dobna rajta és akkor szívesen kiadnék érte több pénzt is 7. gyorsan felszívódik 8. nem hagy kellemetlen réteget maga után. Összességében egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

lulla

2015. június 15.

Kis csodakrémem :) Bevonták a Loreal triple active anti shine-ját, és fél év keresés után elkeseredve dobtam a kosárba a Müllerben, mondván hogy a helyzeten már nem ronthat.. Alapvetően vízhiányos bőröm van,de fényesedik,és fehérfejű mitesszerek támadnak általában :D Ez a termék viszont bombabiztos ellenszere minden problémámnak :) a bőröm rég volt ilyen jó állapotban,ez már a 3. tubusom és nem szándékozok cserélni :) és sminkalapnak is tökéletes :) Veri a nagyobb márkák termékeit,mind árban,mind teljesítményben!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology