Dermalogica

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kremkukac, Módosítva: 2010. szeptember 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Enzim peeling mindennapos használatra a papaja kivonat erejével.

Jonesy

2019. május 18.

Imádom, már el se tudnám képzelni, hogy ne legyen a rutinom része. Ha egy csodaszert ajánlhatnék bárkinek, amit szerintem érdemes beszerezni ez lenne. Pihe-puha bőr, szuper összetevők. Drága de sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

titikutyus

2017. október 25.

Kis kiszerelésben vettem meg ezt a terméket külföldön egy olyan időszakomban, amikor kétségbeesetten próbáltam helyreállítani a bőröm pattanásmentes állapotát. Korábban is fontolgattam már, hogy beszerzem és kipróbálom, de ekkor jött el az idő. Ami a termék állagát illeti, nekem a por sajnos nem habzott olyan nagyon, hiába próbáltam felhabosítani. Kétségtelen, hogy talán ennek a terméknek, talán annak a termék kombónak köszönhetően, melyet akkor kétségbeesetten használni kezdtem, az arcom állapota nem romlott, sőt kicsit csökkent a pattik mennyisége néhány hét alatt. Amiért mégis csak 2 csillagot tudok adni erre a termékre (és akkor az árat most nem veszem figyelembe), az, hogy amikor bekukkantottam a lyukakon, ahonnan kijön a por (nem lehet letekerni a tetejét, hogy teljesen be lehessen látni), észrevettem, hogy egy apró szagtalanító/illatosító zsákocska van benne a porban. Amennyire el tudtam olvasni, az áll rajta, hogy egészségre nem ártalmas anyagokat tartalmaz, de egy világ omlott bennem össze. Minek kell egy por állagú arctisztító szerbe illatosító? (Mellesleg nincs kifejezetten illata a terméknek.) Nem tartom sterilnek, hogy szabadon úszkáljon egy ilyesmi a porban, és nem vagyok benne biztos, hogy nem ártalmas az egészségre. Hirtelen nagyon olcsó és kisstílű lett ez a termék a szememben, többet biztosan nem veszem újra (főleg ennyi pénzért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

mariib

2014. augusztus 21.

Hetente egyszer vagy ketszer hasznalom, igy sokaig eleg. Nagyon megszerettem ezt a termeket, kelloen gyenged a boromhoz, nem irrital, es nem is szarit, hasznalat utan csak ragyogo, tiszta bor marad. Mindig a Dermalogica Special Cleansing Gel-t hasznalom elotte. Pluszpont, hogy por allagu es vizzel keverve finom habot kepez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 21.

Estee

2013. november 2.

Nagyon fini a habja. Ha nem lennék érzékeny az összetevőkre és nem lenne brutál drága, akkor biztos ezt venném. Így muszáj lehúznom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 2.

kremkukac

2010. szeptember 11.

szuper exfoliáló

Elég drága ez az egy hátránya van. Viszont egy doboz nagyon sokáig elég, mivel nagyon kevés por is egy kis vízzel hatalmas habot képes fejleszteni. nagyon szépen megszabadítja a bőrt a felesleges anyagoktól, használat után sugárzóan tiszta lesz. Ennek ellenére nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. szeptember 11.

szuper exfoliáló

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal, Allantoin, Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Colloidal Oatmeal, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Forrás: ITT

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.